• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa yeni seri?
https://i.imgyukle.com/2020/03/28/JzmIep.jpg

Bugün şu şekilde bir kapak resmine denk geldim.
Yeni seri olarak düşündürmesinin sebebi ise sol üst tarafta 20.05.03 Vol 1 yazıyor olması.

Görsel biraz kötü olduğu için tam olarak okuyamıyorum fakat sol alt tarafta sanki 40. yıl özel tarzında bir şeyler yazıyor.

Aynı zamanda メッシ "Messi" ile ilgili bir şeyler yazmakta, tabii yanılmıyorsam.
JairoM59 | Super Striker | Hack | 2007 ~
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/dLJ7MZ.png[/img]
İzinli
Evet görsel kalitesiz içine girip bakmaktan sanırım gözlerim bozuldu.  Dil

Orada bir yerlerde Captain Tsubasa Memories yazıyor yani Kaptan Tsubasa Anılar, ve 1 inci sırada Wakabayashi Genzou (SGGK) var. 

Spin Off diye de belirtmiş, benim anladığım kadarıyla ana hikayeden bağımsız olarak bazı karakterlerin geçmiş anılarını bizlere gösterecek Sensei ve ilk sırada elbette göz bebeği Wakabayashi var. 

Eğer çıkarsamam doğruysa bu Captain Tsubasa Memories serisi benim çok ama çok hoşuma gider zira bu flashback olaylarına bayılırım.  Hele bir de Matsuyama Hikaru'nun geçmişine gidersek değmeyin keyfime.  Drink

Haberdar ettiğin için teşekkürler, JairoM.  Super
Nitta'nın Nankatsu şampiyonluklarından birkaç sayfa okuyabilecek miyiz acaba?  El Sallama
Captain Tsubasa Golden Dream adlı özel mangada da ifade edildiği üzere Tsubasa ile Golden Combi haline gelmeden önce de Misaki'nin, Matsuyama ile Furano Combi ve Hyuuga ile Meiwa Combi geçmişinin olduğunu biliyoruz. Bu seride Misaki de yer alacaksa bunlara da atıfta bulunulursa bu boşluklar yıllar sonra dolmuş olur. Manga sever birisi olarak da sayfaları keyifle çevirir çevirir okurum.  Drink

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hamburger SV'den Captain Tsubasa Ürünleri ScoUnk 0 348 29/11/2020, Saat: 18:31
Son Yorum: ScoUnk
  Captain Tsubasa Dream Team Japon Banner Part 2 Analiz thursx 1 621 20/06/2020, Saat: 06:31
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Captain Tsubasa Dream Team En güçlü yetenekler thursx 2 810 20/06/2020, Saat: 02:55
Son Yorum: thursx
  Captain Tsubasa'daki karakterlerin isimlerinin Roomaji karşılıkları Hikaru Matsuyama 3 965 01/06/2020, Saat: 23:07
  Captain Tsubasa'da en üzüldüğünüz anlar? ScoUnk 4 1.136 26/05/2020, Saat: 14:02

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi