• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karl Heinz Schneider
Heart 
Kaiseeeer.png

Batı Almanya'nın forveti Karl Heinz Schneider.
11 numaralı formayı giyiyor ve Fire Shot sahibi.

Kendisini oyunda ilk olarak 22. maçtan sonra, Katagiri Youko'nun Tsubasa'ya 'Tsubasa-kun, acil durum!!'  dediği sahneden sonra gelen sahnede görüyoruz. Schneider, Portekiz kalesine doğru Fire Shot gönderiyor ve top ağları yırtıyor.

Fire-Shottoda.png

Kendisini maçta karşı karşıya gelmeden önce, 32. maç olan Japonya vs Batı Almanya maçının başlamasından bir önceki sahnede Tsubasa ile konuşurken bir kez daha görüyoruz.

Karl Heinz Schneider ile karşı karşıya geldiğimiz Yarı Final maçında, Batı Almanya karşısında öne geçmeniz durumunda Karl Heinz Schneider Bunu size ödeteceğim!!* der ve golden sonra maç tekrar başladığında hızlanır, şut gücü biraz yükselir ve daha sert şutlar çekmeye başlar[**]. Bu durum Batı Almanya eşitliği sağlayana kadar devam eder.
Fire Shot, oyundaki en güçlü şut olarak ilk 5'tedir[***]

- Zamanında doğru çevirisini yaptığı için Hikaru Matsuyama'ya teşekkür ediyorum. ^^
** - Karl Heinz Schneider, bazen zayıf şutlar çekerken, bazen sert şutlar çekmektedir. Bunu Schneider, Fire Shot çektikten sonra topun kaleye geliş anındaki arka plana bakarak anlayabilirsiniz.
*** - Fire Shot ile aynı güç değerini paylaşan Drive Shoot bulunmaktadır fakat Schneider, şut statı sayesinde Drive Shoot'un önüne geçmektedir.

Konu içerisinde hatalı gördüğünüz, eksik gördüğünüz yerler varsa yazabilirsiniz. ^^
JairoM59 | Super Striker | Hack | 2007 ~
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/dLJ7MZ.png[/img]
İzinli
Ben peşinen rep verdim akabinde okumaya başladım çünkü kaliteli bir şeyler okuyacağımı biliyordum.  Sağ

Schnei hayranı senin gibi birisinden de böylesi bir paylaşım beklenirdi zaten. 

...

Yanlışlar varsa buyrun düzeltin demişsin müsaadenle başlıyorum.  Dil

- Öncelikle 22 nci maçın hemen bitiminde Tsubasa'ya konuşan kızımız Sanae değil, Katagiri Munemasa'nın kız kardeşi Katagiri Youko'dur.  Mutlu Ve Youko-chan Tsubasa yalnızca Tsubasa-kun, acil durum!! demektedir, hepsi bu.  Mutlu

- Batı Almanya geriye düştüğü zaman Schneider'in sinirlenmesinin geçmesi için beraberliğin yakalanması/öne geçmeleri gerekli diye yazmışsın ancak durum eşitlenince Schneider sakinleşiyor. Diğer bir deyişle maçta eşitlik hali hakimken Koutei normal statlarında oynamaktadır.  Mutlu

...

Hack bilgin ile ortaya koyduğun yorumlara ise diyecek lafım yok zaten, bu konuda üstad sensin ve açıkçası böylesi bir konuda bu türden bilgileri dahil ederek kıyaslamalar yapmış olmanı çok faydalı buluyorum.

Ellerine sağlık, Dankeschön.  Göz Kırpma
Düzeltildi. Mutlu

Sanae ile Youko'yu karıştırıyorum hep, her ne kadar biri mavi(?) biri turuncu saçlı olsa da karışıyor bazen. Dil
JairoM59 | Super Striker | Hack | 2007 ~
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/dLJ7MZ.png[/img]
İzinli
Ellerine sağlık Barış abi, döktürmüşsün yine bilgilerini.

-Ara sıra bende karıştırıyorum Sanae ile Youko'yu. :)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi