• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öneri ve Şikayet Kutusu
Bir kaç gündür sitede ek dosya indirememe sıkıntısı yaşıyorum. Önceden böyle bir şey yoktu. Ayrıca sadece ek dosya indiremiyorum yani link gibi şeylerde sıkıntı yok. Sıkıntının ne olduğunu bilen birisi varsa ve yardımcı olursa mutlu olurum :)
Forum sürümünü yükselttiğimden beri 3-5 problem var forumda. Dosya indirme sıkıntısı da en büyüğü sanırım. Herkesin izinleri açık buna karşın admin olarak ben bile dosya indiremiyorum. Bulacağım çözümünü merak etmeyin
Discord: owarida14#3381 "o14"
Peki , o zamana kadar böyle idare ederiz. :)
Kullanıcı adı değiştirenleri duyurursanız daha iyi olur. Sabahtan beri deltojo kim diye bakınıyorum. Meğer kullanıcı adı değişimi yapılmış.
uasDT6.png
Normalde bunun adına bir konu var. Tanımadığın isimler için oraya bakabilirsin. Orada yazıyorsa isim değişikliği vardır. Yoksa yeni biridir zaten. :)
O konuda da yazmıyor ki. :)
uasDT6.png
Evet bazen adminin unuttuğu oluyor bazen :)
Forumun haricinde, bir sayfa yapıp, ufak bir yazılımla online manga okuma sitesi hazırlanabilir. Elimdeki manga arşiviyle destek olurum yükleme konusunda. Ama online manga okuma sayfası gerçekten manga okunma durumunu artırır.
uasDT6.png
Online manga derken normal chat odası gibi bir yerde ekip olarak bölüm bölüm okuma olarak mı oluyor ?
Uygun bir script bulabilirsem neden olmasın?

@deltojo
Hayır ya, manga-tr mangakakalot vb. sitelerin Captain Tsubasa'ya ayrılmış hali :)
Discord: owarida14#3381 "o14"

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi