• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öneri ve Şikayet Kutusu
Teşekkürler, başa çıkacağız bir şekilde... :')
Discord: owarida14#3381 "o14"
Bazı kullanıcıların rumuzlarının hemen altında yer alan Japonca ifadelerde ilk karakter üstte, diğer tamamı alt satırda duruyor bilmem fark ettiniz mi?  Mutlu
Sen deyince fark ettim bende. :)
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
AOVpGX.png

O sanırım monitör ile alakalı bir durum, ben henüz öyle bir şeyle karşılaşmadım. Mutlu

Ancak sizde bozuk gözüküyorsa, ben değiştirebilirim o yazıyı. Mutlu
JairoM59 | Super Striker | Hack | 2007 ~
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/dLJ7MZ.png[/img]
Sizde S. Mod ve Admin Barları en altta gözüküyor, ben ise tam tersi en üstte.  Mutlu

Neyse, sıkıntı bende ise bunu duyduğuma sevindim, siteye zeval gelmesin, benim PC ne ki.  Dil

Gerçi sözümü geri alıyorum, içinde birçok CT materyali var, giderse yazık olur.
Önemli değil, istersen değiştirme. Sadece bizde böyle gözüküyor o kadar. Yoksa fazla dikkat çeken bir şey değil simgenin altındaki yazı. :)

Birde şunu yazıcam. Sitede CT4 ve CT5'e ilişkin çok az şey var. Eskiden Yağız CT5 paylaşımları yapardı ama o da kalmadı. Herkesin CT4 ve CT5 oynaması veya paylaşması zorunlu değil ama olsa güzel olurdu. :)
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
Ct5e açacak konu pek aklıma gelmediğinden konu açmıyorum
DkuN7EhXcAE0Se0.png?width=400&height=267
Geçmişte (yani en azından 2007lerden bahsediyorum) Captain Tsubasa oyunları ile alakalı çok değerli paylaşımlar yapan isimler vardı. Mesela Captain Tsubasa 4 Profesyonel Rakipler denince akla junmisugi84 gelirdi. Hala bildiğim kadarıyla onun yaptığı Analiz/Çözümleme dışında bu oyunla ilgili bir ikinci çalışma benim bildiğim kadarıyla yok. Örnekler çoğaltılabilir ancak demeye çalıştığım şey artık yeni bir jenerasyonun söz konusu olduğu ve birileri bir şeyler yapacaksa veya yapmıyorsa bu artık siz gençlerin elinde. 

Captain Tsubasa oyunlar açısından son derece zengin, merak edip Super Striker gibi son derece popüler bir oyun dışında kalan oyunlara da ben naçizane bir göz atmanızı tavsiye ederim. Ve elbette bu diğer oyunları oynadığınız zaman sadece oynayıp kapatmak yerine edindiğiniz deneyim ve birikimleri bu sitede diğer üyeler paylaşmanız halinde zaten site kendiliğinden dolacaktır.
CT4 için Kaiser'in çözümü vardı hatta junmisugi84'ünkinden çok daha kapsamlıydı yanlış hatırlamıyorsam ama okuyalı çok oldu ve şu anda bilgisayarımda mevcut değil. :')

Captain Tsubasa oyunlar açısından son derece zengin, merak edip Super Striker gibi son derece popüler bir oyun dışında kalan oyunlara da ben naçizane bir göz atmanızı tavsiye ederim. Ve elbette bu diğer oyunları oynadığınız zaman sadece oynayıp kapatmak yerine edindiğiniz deneyim ve birikimleri bu sitede diğer üyeler paylaşmanız halinde zaten site kendiliğinden dolacaktır."

Katılıyorum Mutlu Ben oynayan kişi sayısının eksik olduğunu düşündüğüm ve paylaşımların yapılmasını çok istediğim iki oyunu söyleyeyim; Mega CD ve Hasha no Shougou Canpione. Mutlu

Bu arada yakında sitenin teması son kez baştan sona değişecek ve çok çok daha göze hoş gelen, CT-vari ve kullanımı kolay bir temaya geçiş yapacağız, haberini verelim Mutlu
Discord: owarida14#3381 "o14"
Birkaç gündür profil bilgilerimi güncellemeye çalışırken Dahili MyBB Hatası alıyorum. 

Profil güncellemesi yapmayı seven ve sık sık bilgilerini düzenleyen benim gibi bir üye için bu durum haliyle can sıkıcı. 

Yapılabilecek bir şey varsa, lütfen. Hem ayrıca sadece ben mi bu hatayı alıyorum yoksa herkeste mi aynı sıkıntı var diğer kullanıcılar da yazarsa memnun olurum.

Herkese sağlıklı günler!  Super

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi