• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaptan Tsubasa'nın Uluslararası Gençler Şampiyonluğu Konuşması (Türkçe Altyazılı)
Video 
Final maçında Almanya'yı 3-2 yenerek Fransa'da düzenlenen U-16 Uluslarası Gençler Şampiyonası'nı (International Jr. Youth Tournament) kazanan Tsubasa'nın şampiyonluk konuşmasını dinliyoruz.

PS1'e çıkan Captain Tsubasa J: Get in the Tomorrow'un anime ara sahnelerinden alınmıştır. Oyun PS1 dönemine ait olduğu için videonun çözünürlüğü maalesef hayli düşüktür.

Altyazı bana aittir, hatam varsa da affola...

Eline sağlık,
bu oyunda J serisinde olmayan manga sahneleri ve karakterler olsaydı nasıl olurdu fikir edinebiliyoruz.
Sonda Schneider'in "Sizler gerçekten bir numarasınız" demesi bana inanılmaz geldi. Böyle bir şey dediğini shin serisinde hatırlamıyordum/unutmuşum.
Tekrardan eline sağlık. Bu oyunu pek sevmediğim için devam etmemiştim, sayende bu sahneyi izleyebildiğim için memnun oldum ayrıca :) (y)
vNsykr.png
(28/12/2020, Saat: 01:42)junyusuf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık,
bu oyunda J serisinde olmayan manga sahneleri ve karakterler olsaydı nasıl olurdu fikir edinebiliyoruz.
Sonda Schneider'in "Sizler gerçekten bir numarasınız" demesi bana inanılmaz geldi. Böyle bir şey dediğini shin serisinde hatırlamıyordum/unutmuşum.
Tekrardan eline sağlık. Bu oyunu pek sevmediğim için devam etmemiştim, sayende bu sahneyi izleyebildiğim için memnun oldum ayrıca :) (y)

Beğenmene çok sevindim, teşekkür ederim, keşke daha çok zamanım olsa.

Schneider aslında çok duygusal bir adam ama dışarıdan bakıldığında buzdağı gibi görünüyor. Rakipler arasında Japonya'nın bir takım olarak mücadelesini en çok takdir eden kişi o.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Video Hyuga ve Wakabayashi Yumruklaşıyor (Türkçe Altyazılı) knighTeen87 1 220 27/06/2021, Saat: 21:01
Son Yorum: junyusuf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi