• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa - Rise of New Champions Kadrolar
Oyuna yeni sahip olduğum için oynamaya da yeni başladım.

Bu süreçte 2 maç yaptım;

Nankatsu 3-0 Ootomo (Taki-Izawa-Kisugi)
Nankatsu 1-0 Azumaichi (Kisugi)

Buraya da bir görsel bırakacağım ve bu görseli maç yaptıkça güncelleyeceğim. Bu görselde takım kadroları yer alacak.

5daZhS.png

Irk2g0.png
uasDT6.png
Görseli güncelledim. 3 takım daha eklendi. Yaptığım maçlar;

Nankatsu 3-1 Hanawa (Tsubasa, Nagano, Kisugi) (Tachibana)

Nankatsu 3-1 Hirado (Tsubasa x3) (Jito)

Oyundaki şimdiye kadar karşılaştığım en zor oyuncu Sano'ydu. Sano'dan maç boyunca top alamadım resmen.
uasDT6.png
Nankatsu 1-1 Furano (Matsuyama)(Tsubasa) (Pen: 6-7)

Nankatsu 1-1 Furano (Matsuyama)(Tsubasa) (Pen: 4-2)

İlk mağlubiyetimizi aldık, penaltılarda. Dil

Aynı maçı 2 kere yapınca Toho maçını yapamadım ama orta okul takım listelerini tamamladım ve ilk mesaja ekledim. Sırada milli takımlar var.

Edit: Nankatsu 2-0 Toho (Nagano, Tsubasa)
uasDT6.png
A New Hero bölümünde Musashi'yi aldım. Sonrasında da Japonya milli takımıyla devam ediyorum. Şimdilik grup maçlarını bitirdim. Yukarıya Milli takımların yarısının kadrosunu bırakıyorum, kalanlar daha sonra. Dil
uasDT6.png
Yukarıda hazırladığım görselde bahsettiğim Hollanda'da iki adet 12 numara olması durumunun ekran görüntülerini bırakıyorum.

IR9QQf.jpg
uasDT6.png
Musashi ile senaryoyu bitirdim. Dolayısıyla Arjantin, Fransa ve Almanya'yı da ekledim. 2 kere daha bitirince ABD ile Brezilya'yı ekleyeceğim.

Bu arada ilginç bir bilgi vermek istiyorum. Oyundaki Jean bildiğiniz gibi Fransa'ya bu oyuna özel eklendi. Fakat kadrodaki Rust mangada da bulunan bir karakter. Peki Rust'ın mangadaki tam adı ne biliyor musunuz? Jean Rust.

Yani yeni karaktere isim bulurken mevcut karakterin ön adını kullanmışlar. :)
uasDT6.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa: Rise of New Champions JairoM59 183 18.996 16/10/2020, Saat: 21:51
Son Yorum: ScoUnk
  Rise of New Champions Bütün Özel Yetenekler thursx 1 643 30/01/2020, Saat: 23:23
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Captain Tsubasa Rise of New Champions Gameplay thursx 0 415 25/01/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: thursx

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi