• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CM 03-04 Serüveni
#1
Selamlar, CM 03-04 serüvenine başlamak istedim. Önemli anları da burada SS'ler koyarak paylaşacağım. Düzenli bir şey olmayacak, belki yarım bırakacağım hevesim kaçıp, ama oynadığım sürece paylaşacağım. Siz de isterseniz paylaşabilirsiniz bu başlık altında.

Biraz havaya girelim diye Hamburg'u aldım.  Genzo'nun başaramadığını başarabilecek miyiz acaba. Dil

xZT4st.png

Almanya maceramızın ilk sezonu noktalandı. Ne yalan söyleyeyim hayal kırıklığı oldu. Sezonu 8. bitirebildik.

xw5oXU.png

Ama aradaki az puan farkından da göreceğiniz üzere, 4-5 hafta önce ligin üçüncüsüydüm. Art arda aldığım mağlubiyetlerle ancak 8. olduk. Peki neden böyle oldu? Aslında devre arasındaki transferlerimi yapmamış olsam daha da kötü bitirebilirdim.

Ligin ilk yarısında takımımda gol atacak isim yoktu neredeyse. Aslında çok yetenekli gençlerim vardı fakat gol yollarında kısırdık. Transfer sezonu kapanmadan Hami Mandıralı'yı aldım ve 61 numaralı formasıyla sadece biri ilk 11 olmak üzere 25 maçta oynayarak hücum bölgesini az hareketlendirdi. Fakat bu yetmedi. Dolayısıyla aşağıda göreceğiniz transferleri devre arasında yaptım.

xw5zDn.png

Burada göreceğiniz Klimek direkt ilk 11 yerleşti. Ahn Jung-Hwan'ı 2002 Dünya Kupası'nda İtalya'yı yıkan adam olarak tanıyoruz. Robinho zaten malumunuz. Ve bu kadar transfere gördüğünüz gibi yalnızca 600K ücret ödedim. Robinho ve Ahn'ı bedava almış olmam büyük transfer başarılarım.

Transferde 600K harcadım ama, gidenlerden daha çok kâr ettim.

xw54Qb.png

Gördüğünüz gibi 17 Milyon Euro ile gayet güzel satışlar yaptım ki burada 4,4 milyon olarak görünen Kling isimli oyuncunun asıl bedeli bonuslarla birlikte 15,5 milyon euro. Hatta ilk bonusu daha sezon bitmeden milli takıma seçildiği için 3,8 milyon olarak aldım;

xwIu5M.png

Bütün bu transfer başarısına rağmen gelecek sezon için de hamlelerimi yaptım. Gelecek oyuncular da aşağıdaki gibi;

xwarNQ.png

Marcel Mbayo daha önce geldiği için listede yok. Diğerleri de bu şekilde. Bence gelecek sezon iddialıyım. Dil

Hami abimizi de kabul ederse asistan manager yapacağım, çünkü emekli olmak istedi. :)

Şu oyunda herkesi yendim, Bayern'i yenemedim. Gerçek hayatta 8 atıyorlar ya sürekli tank gibi, oyunda da nerede olsa kazanıyorlar. Yeni kadro ile bizim Süper Kupa benzeri bir organizasyonda yendiler yine. Fakat daha önce hep 4 gol yiyordum bunda 1-0 yenildim. Bir gelişme var gibi takımda.

En son transfer SS'lerini aldığımdan sonra gelen gidenler oldu. Takımın son hali şu şekilde.

x0oeDc.png
Yxb8Jn.png
  Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi