• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasıl Olsa Alırım
Bug 
Almanya maçında öne geçince Schneider'in nadiren söylediği efsanevi repliği olan "nasıl olsa alırım" sözü bir şey için lazım oldu fakat ne kadar uğraştıysam da çıkartamadım (sanırım rom farkından). Oyunun Japoncası'nda var mı bilmiyorum fakat İngilizce romda kesin var ve benim geçmişte oynadığım rom büyük ihtimalle İngilizce'den çeviriydi. Oyunu Almanya'ya karşı sürekli öne geçebilecek kadar iyi oynamıyorum ve level hackli bir şifrem de yok o yüzden replik ya yok ya da ben çıkartamadım. Çıkartıp konuya resim olarak ekleyebilecek olan varsa sevinirim. İngilizce'deki repliği de aşağıdaki spoilera bırakıyorum çünkü bayağı nadir bir replik belki inanmayanlar olur Almanya'da öyle bir replik yok diye.
Ne için gerektiğini öğrenebilir miyim çok özel değilse?

Bu arada bu sözü (ki birazdan gerekli düzeltme ile birlikte vereceğim aşağıda) nadiren söylemiyor ki, Batı Almanya karşısında her öne geçtiğimiz an sarfettiği bir cümle.  Mutlu

Ben bu oyunu neredeyse her zaman orijinalinden oynarım ve evet zaten Japoncasında olduğu için İngilizce ve diğer dillerde de çevirileri var ki tam da buna ilişkin söylemeden geçemeyeceğim; çeviriler fecaat.  Dil
Oyunda Batı Almanya karşısında öne geçmek için yapman gereken en basit şey Cyclone çekmek.  Göz Kırpma

vxGMpv.png

Roomaji ile yazacak olursam Schnei burada Kono kari ha kanarazu kaesu! diyor ki naçizane ben bu cümleyi Bunu size kesinlikle ödeteceğim! şeklinde çevirdim.
Sosyal medyada kapak fotoğrafı vb yerlerde kullanacaktım Big Grin Cyclone taktiğini deneyeyim bir becerebilirsem yollarım buraya da, teşekkürler :)
İngilizcesi, Japoncasından her ne kadar farklıysa senin söylediğin Türkçesi de İngilizcesinden o kadar farklı. Big Grin "Nasıl olsa alırım" değil "Eşitliği sağlayacağım" şeklinde çevrilse daha doğru olur İngilizce yazı. :)
uasDT6.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bu Anormal Olaylar Nasıl Yaşanıyor? Retro Gamer 1 997 28/06/2019, Saat: 07:07
Son Yorum: Hikaru Matsuyama

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi