• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nankatsu ulusal turnuvayı kazanabilir miydi?
Nankatsu SC değil, Nankatsu. Mutlu

Tsubasa taşınmadan önceki sene Shuutetsu ulusal turnuvayı bir gol dahi yemeden kazanmıştı. Diğer sene de Tsubasalar ortaya çıktı ve Nankatsu SC karma takımı yaratıldı. Peki eğer karma takım ortaya çıkmasaydı, Nankatsu Shuutetsu'yu elemelerde yenseydi ve ulusal turnuvaya çıksaydı bu ulusal turnuvada ne yapabilirdi?

Not: Tsubasa ve Misaki'nin sakatlıklarını gözardı edelim Mutlu

Kilit maçlar:

Shimada
Shimizu
Meiwa
Hanawa
Naniwa
Musashi
Meiwa
Ekstra olarak da Furano Mutlu
Discord: owarida14#3381 "o14"
C'mon Big Grin

O Nankatsu Hanawa'yı bile geçemezdi. :) Shutetsu maçının o hale gelmesinin tek sebebi, Genzo'nun Tsubasa ile düellosuna çok odaklanıp, maçı bırakmasıydı.
uasDT6.png
Ben tam aksine diğer tüm takımları yine yenip finalde Meiwa'yı da geçerek kupayı kesinlikle alırlardı diyorum. Böyle düşünmemin gerekçeleri;

1- O zamanki tüm bu takımlar içerisindeki en iyi teknik direktöre yani Roberto'ya sahiplerdi. Hatırlarsanız topa vurmaktan aciz birkaç çocuktan çok kısa bir süre içerisinde gerçek bir takım yaratmıştı. Onun tecrübesi ile birlikte turnuva boyunca Nankatsu gelişimini sürdürmeye devam ederdi.

2- Tsubasa, Misaki ve Ishizaki yani Ishizaki'nin tabiri ile Nankatsu Golden Trio küçümsenmeyecek bir üçlü ve bu üçlünün varlığı ile birçok zorluğun üstesinden gelirlerdi. DF Ishizaki, MF Misaki ve FW Tsubasa dizilimiyle son derece etkili olurlardı diye düşünüyorum.

...

Bu arada ben bu tarz konuları çok severim, sitede böylesi başlıklar görmek güzel. Elimden geldiğince katılmaya gayret göstereceğim.
Ben de kaleci handikap durumunu düşünerek yazmıştım o yazımı. Kalede Morisaki bile yok. :)

Ayrıca orta sahada en azından hava toplarına hakim Izawa, defansta güçlü Takasugi, kanatta en azından top taşıyacak Taki yok. :) Manabu Okawa falan var. Big Grin

Ortaokul takımında bu oyuncular var, evet doğru. Ama Shutetsu oyuncularının büyük katkısı var o takıma.
uasDT6.png
Benim görüşüm de burada Hikaru-san'ınkiyle aynı. Mutlu

Ama kesin konuşmuyorum, elbette ortak şampiyonluk da pekâlâ mümkün. :)
Discord: owarida14#3381 "o14"
Öyle tabi, SGGK, Shuutetsu Trio, hatta Urabe ve Kishida gibi o zamana göre değerlendirdiğimizde çok iyi oyuncular var. Ancak Wakabayashi ayrı tutarsak belkemiği dediğimiz isimler olan Golden Combi Tsubasa ve Misaki'nin varlığı gerçekten birçok başarı için yeterli gelirdi benim düşünceme göre.
GK elbette önemli ancak Captain Tsubasa 5 Hasha no Shougou Campione'de Lecce ile Serie-A'yı kazandığımızı hatırlayınca.  Dil

Ayrıca Wakabayashi, Misaki, Urabe, Kishida gibi önemli isimler takımdan ayrıldıktan sonra bile Tsubasa'nın Ishizaki ve Shuutetsu Quartet ile neler yapabildiklerini de görmüş olmamızı da unutmayalım. 

...
Protagonist Tsubasa, bu nedenle sensei ne yapar eder onun kazanmasını sağlardı kolaycılığına kaçmamak için bunca yorumu yaptım.  Mutlu
Hack yapanlar sadece oyuncuların yerlerini değiştirerek ve Manabu, Iwami gibi vasat oyuncuları ekleyerek bir hack yapsalar da CT2'de birinci elden denemiş olsak keşke. Dil

Super Uber Führer Coimbra-sama hackleri yapacaklarına. Big Grin
uasDT6.png
Tsubasa misaki ikilisi tüm rakipleri eler ama finalde hyugaya fazla dayanamazlardı diye düşünüyorum
e487d713a9420943fa97d538710885b2.jpg
HolyTsu-Sonuna Kadar Tsubasa..
Eski Nick= Super Striker

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ootomo ulusal turnuvayı kazanabilir miydi? owarida14 12 222 07/09/2020, Saat: 13:53
Son Yorum: ScoUnk
  Shuutetsu ulusal turnuvayı kazanabilir miydi? owarida14 12 216 05/09/2020, Saat: 16:22
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Nankatsu SC (İlkokul) Soccer Cyborg 7 1.827 22/08/2020, Saat: 16:10
Son Yorum: imparator_03

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi