• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New Hero Episode'da Anormal Zorluktaki Musashi - Toho Maçı
#1
Arkadaşlar merhaba,

Oyunun PS4 için inceleme kodu geçen Perşembe elime ulaştı ve o günden beri işten fırsat buldukça oyunu oynuyorum. Tsubasa'nın öyküsü kısmını bitirdim ve New Hero kısmına başladım. Kendime de Musashi'de oynayacak şekilde bir savunma oyuncusu yarattım.

Musashi'yle oynamayı seçtiğinizde 6. maç Toho'yo karşı oluyor. Fakat şöyle bir sorun var ki Misugi aşırı yorgunluktan ötürü sadece bu maçta hiç oynayamıyor. Siz de Musashi'nin oldukça vasat oyuncularıyla tam kadro Toho'yu yenmek zorundasınız ki maç berabere bitse bile oyun Game Over oluyor.

Musashi'de milli takım seviyesinde hiç bir oyuncu olmaması, Toho'nun kalesinde Wakashimazu olması ve Hyuga vurduğu her Tiger Shot'un %99 ihtimalle gol olması sebebiyle bana anormal zor geldi bu maç. Rahat bir 9-10 kere oynadım. Her seferinde de 45-50 tane şut çekip nihayetinde 1-0 öne geçtim ama Toho maç boyunca tek bir şut atarak (o da Tiger Shot zaten) maçı 1-1'e getirdiği için bayağı bir sinir krizi geçirdim yani.

Nihayetinde saatler süren uğraşlar sonucu 2-1 kazanabildim maçı. Attığım gollerden biri de tamamen oyunun yapay zeka eksikliğinin yardımıyla orta sahadan düz bir şutla oldu zaten, top yavaş yavaş yuvarlanarak içeri girdi ve Wakashimazu herhangi bir hamle yapmadı. Yoksa daha ne kadar uğraşırdım bilmiyorum. Hemen ardından gelen Nankatsu maçını da güle oynaya 4-0 aldım zaten, Toho maçının yanında çocuk oyuncağı gibi kaldı çünkü.

Peki aranızda bu maçı deneyen başkaları da oldu mu acaba? Oldu ise nasıl kazanmayı başardınız? Paylaşırsanız sevinirim.
  Cevapla
#2
Ben henüz oyunu almadığım, indirim beklediğim için, ağzı açık bakıyorum yazılanlara. Big Grin
Yxb8Jn.png
  Cevapla
#3
ben oyunun videolarını izliyorum açıkcası çok beğenmedim şimdilik içim ısınmadı ct2 ye devam bide pes 2021 yi bekliyruz tabi.
  Cevapla
#4
Bana oyun çok kolay geliyor.Sanırım zorluk seviyesi 2 yıldız o maçın zaten. Bir kişiyle herkese çalım at ve şut çek sürekli wakashimazu her türlü yer illa ki bikaç seferden sonra, kim olursa olsun. Olmadı oyunun pc versiyonundaki buglar var, normal şutları kalecinin ıskalaması ve gol olması gibi.
vNsykr.png
  Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi