• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa: Zero Futbolcu Görselleri
Bildiğiniz gibi Captain Tsubasa: Zero adında bir mobil oyun var. Şahsen henüz oynamadım ama bir ara denemeyi düşünüyorum.

Burada size bir arşiv atacağım. Aşağıda gördüğünüz görsel gibi tamı tamına 362 tane görsel var. Tamamen el emeği ile arşivlenmiş, tek tek kaydedilmiştir. Dil

İmza, avatar olarak kullanılabilir, grafik çalışmaları için kaynak olabilir. Çoğunluğu bildiğimiz CT karakterleri, küçük bir miktarı da oyuna özel karakterler. Kim bu diye şaşırmayın sonra.

xPUxhj.png

İndirmek için; [LINK]
uasDT6.png
Teşekkürler abi emeğine sağlık
e487d713a9420943fa97d538710885b2.jpg
HolyTsu-Sonuna Kadar Tsubasa..
Eski Nick= Super Striker
Ben bu oyunu bir müddet oynadım ve çok da sevdim ancak iş, aile yaşantım ve başta CT olmak üzere sevdiğim hobilere (örneğin kitap okumak gibi) zaman ayırmak için 24 saat öylesine yetersiz kalıyor ki ne yazık ki telefonumda duruyor olmasına karşın oynayacak zaman bulmakta müthiş zorlanıyorum. O kadar ki bazı günler 8 saat uyuduğumda kendime kızıyorum günüme yazık ettim daha şimdiden diye.  Yorgun

İndirip baktım, arşivimde yer almayan görseller bunlar. 
Emeğine sağlık, teşekkür ederim, benim işime kesinlikle yarar bunlar.
@Hikaru Matsuyama

Bu tarz oyunları ben gerçekten boş olan vaktimde oynuyorum. Mesela şöyle düşün; yolda eve doğru gidiyorum ve 15 dk yolum var. Kitaba başlasam değmeyecek (ki ben kitabı sessiz ortamda hayal ederek okumayı severim), başka bir şey yapamam, mobil oyun oynuyorum. Ya da yemeğin hazır olmasına 30 dakika var, izlemek istediğim bir şey yok ya da ortam çok uygun değil, mobil oyuna bakıyorum.

Bu tarz gerçekten boş vakitlerde, en azından boş boş beklemek yerine mobil oyuna baktığım oluyor. Captain Tsubasa Zero'ya bakamama sebebim, eski telefonum desteklemiyordu (Samsung Galaxy Note 4). O telefon ununu eleyip eleğini astıktan sonra yeni telefon aldım 2 ay falan oluyor. Onda deneyeceğim.
uasDT6.png
Oyunu deneyimleme şansım oldu. 2 gündür falan bakıyorum. Ama anlaması gerçekten biraz zor. Mesela sağ aşağıda dolan combo shot olayında belli bir sayıdan sonra yapmama izin vermiyor, 3 ya da 4 kere kullandıktan sonra dolmamaya başlıyor.

Ayrıca oyuncu geliştirme konusunda, çok fazla geliştirme alanı var. Tamamen geliştirmeye odaklanmış oyun. Şutunu, pasını, özel yeteneğini vs her şeyini ayrı ayrı geliştirme yapmışlar. O biraz kafa karıştırıyor Dream Team'e göre.

Oyuncu satma yok sanırım. Bütün oyuncular böyle elimde şişecek mi?
uasDT6.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa Zero - Miracle Shoot JairoM59 17 7.275 12/05/2020, Saat: 22:07
Son Yorum: teko025

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi