• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Photoshop Çalışmaları
Kanımca FanArt bölümünü biraz hareketlendirmek gerekiyor. Bu yüzden zamanında kendim için yaptığım, imza ve avatar olarak hali hazırda kullandığım çalışmaları buraya örnek olarak atıyorum. Sizin de çalışmalarını varsa ya da başkasının çalışmalarını görüp de paylaşmak istiyorsanız atabilirsiniz.

Beni tanıyıp da Shingo Aoi hayranı olduğumu bilmeyen yoktur herhalde. Bir de Karşıyaka taraftarı olunca, böyle bir çalışma yapmıştım zamanında. Belki yakın zamanda aynı konseptle benzer bir çalışma yapabilirim, belli olmaz.

SWjW6f.png

Bu da uzun zamandır kullandığım imzanın, manga görseli ve yeni çıkan oyundaki bayrak görseliyle revize edilmiş hali. 1-2 haftadır kullanıyorum sanırım.

SWXjMS.png

Bunlar da eski kullandığım imzalar.

SWXp1R.png
SWXvpP.png
iGOb2wq.png
Aynı zamanda yeni avatarımı da süsleyen photoshop çalışmam. Öncesi ve sonrası şeklinde aşağıda.

8st5ok2.jpg
iGOb2wq.png
Süper olmuş bu
Discord: owarida14#3381 "o14"
Matsuyama'ya, hep görmek istediğim formayı giydirdim.

Yerleştirmesi ters olmuş ama idare edin. Sonrası-Öncesi şeklinde olmuş. Manga gibi bakarsınız artık. Big Grin

cicPvHH.jpg

Avatar olarak kullanmak isteyen olursa diye 1:1 ölçeklendirilmiş halini de atayım.

UHM285n.jpg
iGOb2wq.png
İstek üzerine bugün bir çalışma daha yaptım aşağıda.

2W9YAKQ.jpg

rdYyUiv.jpg
iGOb2wq.png
Çok bilgim olan bir konu değil ancak bana öyle geliyor ki photoshop bilgi, birikimini artırıyor gibisin. Gerçekten çok güzel çalışmalar ortaya çıkmış. 

Hele Matsuyama'ya ba-yıl-dım! Umarım ekseriyanın beklentisi doğrultusunda Hokkai no Arawashi, Matsuyama Hikaru'yu yakın gelecekte ManU forması ile Premier League'te mücadele ederken görürüz.
Takahashi-sensei, çizmeye mi üşeniyordur nedir. Avrupa'daki oyuncuların sayısını minimumda tutuyor. :) Matsuyama'yı görmeye daha çok var gibi geliyor o yüzden. Ondan önce daha önce oralara gitmiş olan Misaki var gibi geliyor.

Ama sensei çizmezse biz manipüle ederiz sorun yok. Big Grin
iGOb2wq.png
Yeni bir çalışma yapasın gelirse Nitta'yı Sao Paulo'da görmeyi çok isterim Mutlu
Discord: owarida14#3381 "o14"
Yine bir istek üzerine.

Sıradaki senin @owarida14 :)

TMOfzpz.jpg

meyRsbP.jpg
iGOb2wq.png
@owarida14

Buyur, beğenirsen kullanırsın. Dil CT5'ten çıkmış gibi.

8fHs02s.jpg

j5QQgoD.jpg
iGOb2wq.png

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi