• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spor
Burada genel spor video, haber, fotoğraf ve resimlerini paylaşabiliriz diye düşündüm. Genel bir başlık olması her zaman iyidir. :)

Aman diyim fanatikliğe kapılıp kavga etmeyin.  Dil

Yakın zamanda Captain Tsubasa'da Real Madrid-Barcelona maçını okudum. Bugün de bu görsel gözüme çarpınca paylaşmak istedim.

Bu görsel Real Sociedad-Real Madrid maçına ait. Mangadaki kadrolar farklı çünkü ilk olarak Road to 2002 mangasında kurulmuştu o kadrolar. O dönem bu oyuncular farklı takımlarda oynuyorlardı. Ama yine de mangada da bulunan oyuncular var. Roberto Carolus, Fago, Rail, Ivangel, Gati gibi. Zedane olarak Juventus'ta da Zidane'ı görmüştük. Ronaldo da sanırım Romeldo olarak bir one shot mangada yer almıştı. Beckham gördüğümü hiç hatırlamıyorum.

Şimdiye kadar bir Türk futbolcuya karşı kurulmuş en pahalı baraj olma özelliğini taşıyor. Bu oyuncu ise tahmin ettiğiniz gibi Nihat Kahveci. :)

SveRT0.jpg
iGOb2wq.png
Elbette bu sahneyi hatırlamam çok mümkün değil ancak o sene, bütün bir sezon milli gururumuz Nihat Kahveci'nin her maçını babamla birlikte büyük bir keyif, heyecan ve merakla izlemiştik. 
Ah bir de Real Sociedad o sene şampiyon olabilseydi ne güzel olurdu.  Mutlu
Kılpayı kaçırdıklarını hatırlıyorum. Nihat ve Kovacevic ikilisi. :)
iGOb2wq.png

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi