• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CT5 - Inter vs Juventus
#1
Evet, bugün yepyeni bir karşılaştırma konusu ile karşınızdayım. Bugünkü konumuz Inter vs Juventus. Inter'de Juventus'ta bu oyunda çok güçlü iki takım. İki tarafta her yönden harika.

Inter: Inter oyunda en iyi kalecilerden olan dev Alman kaleci Dueter Müller var.

https://i.imgyukle.com/2020/07/23/SDvYlx.jpg

Sadece Müller bu takımın çok güçlü olmasına yetiyor. Bu takımla Lecce gibi kova takım ile karşılaştığımız ve elimizde en iyi gol silahımız Drive Overhead olduğundan dolayı ve yakalama hareketi ile dahi rahatça alabildiğinden dolayı aşırı derecede zor oluyor gol atmamız. Igor ve Bergkamp çok iyi olmasalar da maçta bize zor anlar yaşatıyorlar.

Igor: https://i.imgyukle.com/2020/07/23/SDvXIh.jpg
Bergkamp: https://i.imgyukle.com/2020/07/23/SDvg48.jpg

Ve takımın en iyi oyuncusu Ruben herkesi rahatça çalımlar ve güçlü şutuyla gol atabilir. O yüzden Ruben'i kaleye gelmeden durdurmalıyız.

https://i.imgyukle.com/2020/07/23/SDvetQ.jpg

İşte bu oyuncuların birleşimi ile geçilmesi çok zor olan Inter'i Ruben kaleye gelmeden durdurursak ve Müller'e gol atarsak kazanırız. Defansta sadece Ruben'e odaklanmamalıyız, Bergkamp'ta çok iyi olmasa da kalecimiz Bruno'ya kafa vuruşu ile gol atabilir.


Juventus: Juventus benim gözümde Inter kadar güçlü hatta daha güçlüdür. Kalede Wakashimazu Sankakutobi ile neredeyse her şutu tutar. Ama düz kafaya ve çok olmasa da çalıma karşı zayıftır. O yüzden Carnevale ve Tsubasa'nın kafa vuruşları ya da süper çalımları ile gol bulabilirsiniz. Wakashimazu stat açısından Müller'den düşük olsada Sankakutobi hareketi ile aradaki farkı tamamlar.

https://i.imgyukle.com/2020/07/23/SDz6a1.jpg

Defansta Jurge ile Cesar var ama Cesar Jurge'den daha güçlü ve çoğu topu sizden alabilir. O yüzden sağ kanattan atak yapmanız daha iyi olacaktır.

Cesar : https://i.imgyukle.com/2020/07/23/SD1rxP.jpg
Jurge : https://i.imgyukle.com/2020/07/23/SD1xcv.jpg

Takımın en iyi oyuncusu Hyuuga bir çok hareketi ile çok iyi atak yapar. İyi atak oyuncusu olmasının yanı sıra Tiger Tackle ile top kapabilir. Gouinna Dribble ile karşısındaki oyuncuları geçebilir. Overhead ve Neo Tiger ile gol atabilir. Tiger Shot'ta var ama onu kullanmaz. Facketti ile iyi anlaşır.

https://i.imgyukle.com/2020/07/23/SD1KQb.jpg

10 numara Facketti kilit oyuncudur ve süper pası ile genelde Hyuuga'ya oynar. Eğer top Facketti'de iken topu almayı başarırsanız topun Hyuuga'ya gitmesini engellemişsiniz demektir. Bazenleri de Hyuuga'ya orta açar ve Hyuuga'da Overhead ile gol atar.

https://i.imgyukle.com/2020/07/23/SD1wL6.jpg

Peki sizin düşünceleriniz neler ? :)
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
  Cevapla
#2
Ben aldığım sonuçları yazayım;

Lecce: 2-3 :Inter
Lecce: 3-2 :Inter
Lecce: 5-3 :Juventus

Juventus maçı zor falan değil. Rakipten fazla gol attığınızda, ki kafa vuruşları ya da birebirde çok rahat atılıyor, maçı kaybetme şansınız yok. Ama Muller için atabileceğiniz gol sayısı belli. Biraz GUTS az kaldığı zaman şutlar girmemeye başlıyor. O yüzden eksiksiz tüm atabildiğinizi atmalı ve attığınızdan az gol yemelisiniz.
iGOb2wq.png
  Cevapla
#3
Oyunun en iyi oyuncusu Ruben yazmışsın galiba yanlış yazdın neyse Juventus genel takım olarak bakarsak 10 kat daha iyi yeterli bir kaleciye çok iyi 2 defansa harika bir pasöre ve oyunun en iyi forveti diyebileceğimiz(Alexion ve Tsubasayı saymıyorum onlar orta saha) ile kapışır Hyuga en iyi olma konusunda Interde ise her oyuncu ortalama kalecileri Muller çok iyi bu kadar yani
DkuN7EhXcAE0Se0.png?width=400&height=267
  Cevapla
#4
Ruben'e oyunun en iyi oyuncusu demedim takımının en iyi oyuncusu dedim.
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
  Cevapla
#5
Ve oyunun en iyi oyuncusu Ruben herkesi çalımlar ve güçlü şutuyla gol atar yazmışsın iyi bak
DkuN7EhXcAE0Se0.png?width=400&height=267
  Cevapla
#6
Maç olarak Inter daha zor ama takım olarak Juventus daha güçlü
Discord: owarida14#3381 "o14"
  Cevapla
#7
Ben zaten çok sevdiğim Hyuuga ve Wakashimazu varken, gidip de İnter'i tutamam.  Dil Elbette Juventus tarafındayım.

Takım seçerek Serie-A'yı oynama gibi bir seçenek sunulsa Juve'yi seçerdim, çünkü İnter'e kıyasla daha fazla özel oyuncu var ve bu da pek çok açıdan elimi rahatlatırdı. Özellikle de Facchetti çok ama çok kilit bir isim, çünkü tek bir özel hareketi olsa da o özel pas sayesinde benim takımımın beyni olurdu. Bu oyunda özel pas belki de hiçbir oyunda olmadığı kadar benim gözümde önem arz ediyor. 
Hyuuga'yı ve muhteşem tekniklerini sanırım saymaya gerek yok, hepimizin malumu. Ayrıca savunmalarındaki Brezilyalı Cesar da çok ama çok sağlam bir DF.  Sağ

Kısacası bu kadro ve bu takımla Serie-A'da şampiyonluk için rahatça mücadele verilir, hatta Lecce'ye kıyasla çok daha rahat kazanırdım. Signori'yi de güzelce pataklardım.  Mutlu

...

Bu arada şu Wakashimazu'ya normal kafa ile gol atıyorum diyorsunuz, her seferinde imrenerek okuyorum, bir ben kaldım herhalde atamayan.  Yorgun Bir sonraki oynayışımda bir kez daha deneyeceğim.
  Cevapla
#8
Evet Wakashimazu'ya düz kafa ile atılıyor, bu sadece Wakashimazu için değil Müller içinde geçerli ama Müller'in kafa ile gol yeme şansı çok düşük. Ama Wakashimazu'ya kafa ile daha rahat atılıyor. Drive Overhead'a gerek yok çünkü Drive Overhead'a Sankakutobi yapabilir ve rahatça tutabilir. Benim maçta bir kere Carnevale'nin kafasına Wakashimazu Sankakutobi yaptığı halde tutamamıştı.
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
  Cevapla
#9
Peki bu dediğini yaparken Juve’ye gelene kadar hiç yenilmiş miydin yoksa ekstra Level atlamadan mı gelmiştin?
  Cevapla
#10
Bu dediğimi yaptığımda sadece Torino'ya yenilmiştim Juve'ye kadar. Ekstra level kasmadım bu arada levelim fazla olsun diye. Yenilip yenilmemek önemli değil pek burada, zaten hiç yenilmemiş owarida'da atıyor bir kaç kez yenilmiş ScoUnk'ta. Bu arada ScoUnk'u aramızda en çok yenilen kişi olduğu için örnek gösterdim.
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
  Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi