Pierre vs Napoleon
Pierre
60.00%
3
Napoleon
40.00%
2
5
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CT5 - Pierre vs Napoleon
Bu oyunda bu iki oyuncu değil beraber, kendi başlarına bile çok çok güçlü oyuncular. İkisinin de özel hareketlerini tek tek sayarsak anlarız.

Napoleon:
-Cannon Shoot
-No-Trap Cannon Shoot
-Gouinna Dribble

Pierre:
-Slider Shoot
-Jumping Volley
-Flamingo Clip

Zaten kendi başlarına bile bu kadar güçlülerken bir de ikili olduklarında çok baş ağrıtıyorlar  Dil

Napoleon & Pierre:
-Eiffel Kougeki
-Slider Cannon Shoot
-Axel Cannon Shoot (sadece Napoleon)

Stat bazında hemen hemen aynılar, özel hareketler konusunda da eşit gibiler. Sizce bu iki oyuncudan hangisi daha iyi?
Discord: owarida14#3381 "o14"
Bence Napoleon kesinlikle daha iyi çünkü stat olarak eşit olsalar bile gol yolunda Napoleon daha etkili bir oyuncu bana göre. No-Trap Cannon Volesi çok etkili ve güçlü bir şut. Cannon Shot'u da içerden vurdu mu idare eder bir şut. Çalımı da çok iyi sayılmasa bile defansta çok iyi adamlar olmadığı sürece Gouinna Dribble ile geçebilir.
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
Benim için her zaman teknik öndedir. Aslında Napoleon'u başka bir başlıkta söylediğim gibi Eric Cantona gibi görüyorum. Elbette tekniği var, ama o daha çok yedek golcü Semih gibi gol koklayarak ve yıkıcı şut gücüyle başarılı. Pierre ise bir resital sergiliyor. Yaratıldığı zamana göre Platini'den esinlenerek yaratılmış olduğu aşikar (elbet başka biri de olabilir fakat ben en azından böyle düşünüyorum). Fakat kendisini canlı izlemeye benim yaşım yetmediği için, Pierre'i Zidane'a benzetebilirim.

Benim görüşüme göre, fizik gücüyle bir şeyler başaran bir oyuncu yorulduğunda ya da sakatlandığında bir hiçtir. Fakat tekniği ile bir şeyler başaran bir oyuncu en azından pas dağıtımı yapar, 1-2 çalım atar, çıkarılması zor vuruş yapar yine de zor durumda takımı sırtlar. Aslında bunu hepimiz yaşamışızdır. Atıyorum 100 GUTS kaldığında oyunda özel şut çekemezsin, ama özel pas ile bomboş adama "al da at" dercesine bir pas atabilirsin. Ya da öyle bir çalım atarsın ki kaleciye, bomboş kale önüne serilir. :)
iGOb2wq.png
Birleştikleri zaman Napoleon Axel Cannon Shotu ile En iyi 5 forvete girer ve bence Pierreden daha iyi olur ancak Non Trap Cannon veya Cannon ile ortalama bir forvetten öteye gidemez Pierre ise gerek iyi defansif yetenekleri ile gerekse Flamingo Clip gibi harika bir çalım ile çok üst düzey bir orta saha oyuncusu
DkuN7EhXcAE0Se0.png?width=400&height=267
Ben de oyumu burada Pierre'e veriyorum. Mutlu
Discord: owarida14#3381 "o14"
Çok ama çok zor bir soru sormuşsun, Admin!  Dil 

Ben zaten normalde de her Captain Tsubasa oyununda bu ikiliden hangisinin daha güçlü olduğu konusunda hep arada kalmışımdır hele ki bu oyunda bu soruya yanıt vermem daha da zor.

Oy vermek, anketi yanıtsız bırakmamak adına Napoléon dedim.
Bunun sebebi en başta onu daha çok sevmem, karakteri hoşuma gidiyor.  Mutlu Diğer bir nedeni ise mevcut etkinlikte bana golleri Pierre değil onun atmış olması. Wakabayashi'nin bu oyunda SGGK yeteneği nedeniyle ceza sahası içerisine girip özel şut atacak oyuncular daha değerli benim gözümde ve bu açıdan da Napoléon daha kıymetli bence. 

Eşit Level'de ikisi arasındaki stat fark veya benzerliklerine göz atmadım ancak ya çok yakınlardır ya da Pierre biraz daha iyidir. Ayrıca Axel Canon Shoot'un sadece Napoléon tarafından vurulabildiğini bilmiyordum, bu da ekstra bir artı Louis tarafında. 

Pierre'i de severim elbette ama benim için Napoléon bir başka ya.

Güzel anket!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi