Yeni Birlikte Oynayalım Oyunu Ne Olsun?
Captain Tsubasa (Sega CD)
0%
0
Captain Tsubasa: New Kick Off (Nintendo DS)
100.00%
1
Captain Tsubasa J: Get In The Tomorrow (PS1)
0%
0
1
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sıradaki Birlikte Oynayalım Etkinliği
@Kjr Yağız

Big Grin Skorlarıma bak istersen CT5'teki. Big Grin CT5 de çok zor sayılmaz.
iGOb2wq.png
Tabii sen muhtemelen hayatında hiçbir final maçını 9-1 kazanmadığın için anlamıyorsun ama Yağız haklı -_-

Ayriyeten uzun sürmesi bir yana maçlar da uzun sürüyor...
Discord: owarida14#3381 "o14"
Ben iki teklife de kabulüm ama gönlüm CT5 ekstra maçlarından yana, malum RONC ( Rise of New Champions ) çıktıktan sonra etkinlik yapamayacağız çünkü herkes RONC'a yönelecek. O yüzden kısa yoldan CT5 ekstra maçları daha iyi olur.

@ScoUnk

Senin için oyunun kolay olması nedeni aramızda ki levelfarkı. Senin 10 tane gol attığın maçı ben penaltılarda 12 - 11 yeniyorum ya da senin gol yemeyip 4 tane attığın kaleciye kan ter içinde gol atıyorum. İşte bunların hepsi level farkından dolayı, Campione maçında bunun daha fazla göze çarpacağını size söyleyebilirim.
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
@owarida14
Sen sus! Turnuvaya bile katılmayacaksın, konu dışına alalım sizi lütfen. Teşekkürler. Dil

@deltojo
Ne farkı var ki ben anlamadım? Big Grin Ben şu anda çok rahat geçiyorum maçları ama öyle ama böyle. :)

Oyunda yenildim, başaramadığım bir nokta oldu. Bu çok normal bir şey, her CT oyununda olabilecek bir şey. Sonrasında da overpowered oldum.

Sizin şu körü körüne CT5 savunmanız gerçekten yani. Big Grin CT3'te daha çok yenildim ben neden öyle olmadı? :) Bunu düşünmek lazım biraz da.
iGOb2wq.png
Level sistemleri farklı da ondan. CT3'te leveller daha yavaş artarken bu oyunda her maç level artıyor. Bu arada level konusuna değinmişken ben şuraya as kadro oyuncularımın levellerini bırakıyorum isteyen de buraya atabilir. :)

Pardon bu maçta koyamıyorum çünkü rakip sabit levelde. Ama öteki maçta koyarım.
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi