• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa J Get In The Tomorrow - Friendly Match Track
Bu müzigi hatırlayanlar iyi bilirler ve güzel müzik olduğundan paylaşmak istedim
VLP2Ry.gif
セクメ-ショット
Aoi ile oynayabildiğimiz bir oyun olduğu için, en sevdiğim CT oyunları arasındadır. Bu müzik de çok tatlı gerçekten. Bu oyundaki seslendirmeler de güzeldir.

"DURAYVODA ŞUTODAAAAAAA" diye taklidini yapardım PS1 zamanı konsolumda oynarken.
iGOb2wq.png
Non-Firee ile Neo Tiger Kaplann bagırışları çok iyi
VLP2Ry.gif
セクメ-ショット
Bu oyunu oynamak bir türlü kısmet olmadı ya.  Kızgın
(14/07/2020, Saat: 14:48)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu oyunu oynamak bir türlü kısmet olmadı ya.  Kızgın

Belki sitede bir etkinlik olarak oynarız. :)

Oyun içinde Captain Tsubasa J anime görüntüleri var. Ara sahneler kaliteli o yüzden. Bence keyifli bir oyun.
iGOb2wq.png
Abiler bu oyunu telefonda oynama şansımız yok degilmi. Veya bilgisayarda tek link olarak bulunsa oynanılabilir , benim bilgisayarın ekranı arızalı oldugu halde oynayacagım.
(14/07/2020, Saat: 15:02)ScoUnk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/07/2020, Saat: 14:48)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu oyunu oynamak bir türlü kısmet olmadı ya.  Kızgın

Belki sitede bir etkinlik olarak oynarız. :)

Oyun içinde Captain Tsubasa J anime görüntüleri var. Ara sahneler kaliteli o yüzden. Bence keyifli bir oyun.
VLP2Ry.gif
セクメ-ショット
Benim en sevdiğim CT oyunlarındandır bu, defalarca kez bitirip yapmadığım şey kalmamıştır herhalde.

Bu parçayı, hatta bu oyunun soundtrack'lerini de komple çok severim. Oyunun bütün müziklerini bizzat rip'leyip paylaşmıştım. Mp3 olarak dinlemek istersen:

Captain Tsubasa J: Get In The Tomorrow Complete Soundtrack (PSX Rip) [320kbps mp3]

20057_front.jpg

Download Link:
Kod:
http://www.mediafire.com/file/hl2eazd1i82kx21/CTJGITT.rar

Password:
Kod:
knighteen87.webs.com
@KepoOpetOzan

Oyunu PS1 emulator ve ROM ile PC'den oynayabiliyorsun. Telefonda çalışan PS1 emulatoru duymadım. Olsa bile çok fazla tuş olduğu için gamepad kullanman gerekecektir.

PS1 oyunlarını browser üzerinden online oynattıran siteler de var ama save sistemi nasıl çalışıyor bilgim yok.
iGOb2wq.png
(14/07/2020, Saat: 17:26)knighTeen87 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim en sevdiğim CT oyunlarındandır bu, defalarca kez bitirip yapmadığım şey kalmamıştır herhalde.

Bu parçayı, hatta bu oyunun soundtrack'lerini de komple çok severim. Oyunun bütün müziklerini bizzat rip'leyip paylaşmıştım. Mp3 olarak dinlemek istersen:

Captain Tsubasa J: Get In The Tomorrow Complete Soundtrack (PSX Rip) [320kbps mp3]

20057_front.jpg

Download Link:
Kod:
http://www.mediafire.com/file/hl2eazd1i82kx21/CTJGITT.rar

Password:
Kod:
knighteen87.webs.com

Teşekkürler abi link için
VLP2Ry.gif
セクメ-ショット

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  CAPTAIN TSUBASA J: GET IN THE TOMORROW COMPLETE SOUNDTRACK (PSX RİP) [320KBPS MP3] knighTeen87 2 68 14/07/2020, Saat: 18:43
Son Yorum: owarida14

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi