• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen [Ara Sahneler]
Michael daha sonra Ishizaki'ye Saruzaki diyordu ama, onu da söyleme ihityacı duydum Mutlu

Michael'ı çok seviyorum ben, cidden süper bir karakter bana kalırsa. Uğruna yeni bir TECMO oyunu çıkar.

Ve Michael TECMO'nun yarattığı (unuttuğum bir karakter yoksa) en özenilmiş karakter olabilir gerçekten. Başka hiçbir uydurma karakterin bu kadar özel hareketi yoktu sanırım.

Rose Dance (çalım)
Rose Steal (kayma)
Rose Buster (şut)
Rose Smash (şut)
Holy Cross (şut)

Son ek bilgi: Michael mücadele kaybedince Jesus'u anmaktadır : P
Discord: owarida14#3381 "o14"
Oyunda Amerika ile bir kez daha karşılaşıyoruz, orada diyor Saruzaki diye ve çok da güzel bir yakıştırma. Zaten bu oyundan başlayarak Captain Tsubasa 4 Puro no Raibaru-tachi ve Captain Tsubasa 5 Hasha no Shougou Campione boyunca Michael ile Ishizaki arasında çok renkli bir çekişme yaşanıyor.  Mutlu

Michael benim öyle pek sevdiğim bir karakter değil ancak TECMO'nun yarattığı son derece renkli bir kişilik, CT3, CT4 ve CT5'e güzel bir hava kattığı kesin. Ayrıca her ne kadar teyit edemesem de Rising Sun'da karşımıza çıkan İspanyol Michael karakterinin oyunlardaki bu Michael karakterinden esinlenildiğini düşünüyorum.

...

http://www.mediafire.com/file/4ulba7qbel...D.pdf/file

Uruguay maçı öncesinde Protagonist Japonya milli takımına dahil oluyor. 
Maç içinde herhangi bir sahne yok ancak maç sonunda müthiş seyir zevki sunan harika bir sahne var.  Drink
Müller cidden aşırı çöp bir karakter, sevemedim kendisini bir türlü Big Grin Ama sahne gayet güzel, oyundayken heyecanlandırıyor insanı.

Hyuuga'nın takımı terk etmesi ise klasik zaten, sıktı.
Discord: owarida14#3381 "o14"
Şimdi dikkatimi çekti ABD oyuncusu ismi Mihael mi, Michael mi? Hatta CT5'te Michael diye bir 10 numara var, 11 numara da Mihael diye hatırlıyorum.

Müller'e çöp dediiiiiiiiiiiiiiiiiiii  Korkma İlk taşı günahsız olanınız atsın. Zira kendisi CT'nin en iyi 3. kalecisidir gözümde. Hatta 2.'liği zorlar. :)

Tsubasa'nın Cyclone denince, sus pus kalması çok güzel olmuş. Big Grin
uasDT6.png
Harbi Müller'e çöp demiş. Müller kadar karizma kaleci görmedim bende. Hem yakışıklı, hem cüsseli hemde güçlü kaleci. Kalp-sevgi
@ScoUnk
İsmi Mihael şeklinde değiştireceğim. Nedense yıllardır bu "Michael" ismine çok alışık olduğum için burada da bu şekilde yazmak neredeyse hiç düşünmeden yaptığım bir hareket halini almış.  Yorgun

...

Müller'i ben en çok Captain Tsubasa 5 Hasha no Shougou Campione ve bu oyunda seviyorum. Çünkü her iki oyunda da onun karakteri ile ilgili bilgiler ediniyoruz, kişiselleştirilmiş hallerine tanıklık ediyoruz ve bunlar onu benim gözümde daha dikkate değer bir karakter haline getiriyor. 

Cyclone için özel olarak çalışmış olduğunu duymak da ayrıca güzel bir detay bence çünkü Captain Tsubasa 2 Super Striker'da bu şutu durduramadığı için Batı Almanya'nın yenildiğini kabul edebiliriz. Hatta bu oyunda CT2'deki WY'ye atıfta bulunulsa çok daha anlamlı olurdu. Yine de Müller'in bu şekilde çıkış yapması ve Hyuuga'ya ve şutuna söylediği cümleler ve ortaya koyduğu aksiyon toplam olarak düşünüldüğünde oyuna ayrı bir hava, heyecan ve ilgi katıyor.
müller çöp değildir ama bir hernadez de olamaz
e487d713a9420943fa97d538710885b2.jpg
HolyTsu-Sonuna Kadar Tsubasa..
Eski Nick= Super Striker
Hernandez'i şayet Müller'den daha çok seviyorsan anlarım. Hatta benim de yabancı kaleciler içerisindeki en sevdiğim kalecidir Gino.

Ancak Hernandez, Müller'den daha iyi dersen kocaman bir HAYIR derim. 
Bana manga, anime ya da herhangi bir oyunda Hernandez'in Müller'den daha iyi olduğu bir tane örnek gösterebilir misin?  Mutlu
hernandezi müllerden daha çok sevdiğim için öyle dedim. zaten müllerin hernandezden daha iyi olduğu aşikar.
bide bu mülleri hiç sevmem tam pislik bir kaleci.
e487d713a9420943fa97d538710885b2.jpg
HolyTsu-Sonuna Kadar Tsubasa..
Eski Nick= Super Striker
Benim kaleci sıralamam;

1- Genzo
2- Salinas
3- Muller
4- Gino
5- Wakashimazu
6- Espadas
uasDT6.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa III Koutei no Chousen [Rehber] Hikaru Matsuyama 7 180 18/10/2020, Saat: 12:51
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Captain Tsubasa 3 - Milli Maçlar deltojo 1 87 23/08/2020, Saat: 21:02
Son Yorum: imparator_03
  Captain Tsubasa 3 - Kulüp Maçları deltojo 1 90 22/08/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Captain Tsubasa 3 (SNES) - %50 İngilizce versiyonu knighTeen87 0 198 19/05/2020, Saat: 19:50
Son Yorum: knighTeen87
  Captain Tsubasa 3 Kitapçık - RAW ScoUnk 4 612 06/04/2020, Saat: 21:20
Son Yorum: ScoUnk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi