• Derecelendirme: 1/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birlikte CT5 oynayalım
Juventus 5 - 1 Milan

Kolaydı.

Bu maçla beraber Wakashimazu'nun da ekstra maçları açılmış durumda.

Sırada Napoleon'un maçlarında. Onda tek bir maç var; Nankatsu - Touhou maçı. Nankatsu da bildiğimiz adamların dışında Napoleon'da var. Touhou'da Sawada, Sorimachi ve defansta Cordoba var Napoleon ile gol atabilirsiniz. Kisugi, Taki ve Izawa'da Shuutetsu Trio adlı verkaç var. Onunla ilerleyebilirsiniz.
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
Ishizaki'yi forvete alın, gol atabiliyor
Discord: owarida14#3381 "o14"
SS alamadım; Juventus: 7-1 :Milan

Son dönemde Milan'da formda olan Hakan Çalhanoğlu gelse kurtaramazdı takımı. Çok dengesiz bir maç olmuş.
iGOb2wq.png
Juventus 3 - 1 Fiorentina

İlk başta Hyuuga'nın takımda olmayışına fena halde bozulmuştum ancak maçta hakikaten onsuz da kazanılabileceğini görmüş oldum. Yine de 3 defa ofsayta yakalanmam ve 4 topumun direğe çarpması büyük talihsizlik.  Yorgun

Maç sonunda Hyuuga'nın depresif hallerine karşı Misugi'nin, şu an Sao Paulo'daki Nitta ile karşılaşsan ona karşı şu halinle kazanabilir miydin emin değilim demesi efsaneydi. Neyse ki Hyuuga delirmedi ve 1 ay boyunca Misugi'nin gözetiminde Wakashimazu ile birlikte ekstra antrenmanlar yaparak ve bu durumdan haberdar olan Facchetti'nin de tavsiyeleri ile Milan maçında ilk on birde sahada yer alacak.  Drink
@Hikaru Matsuyama abi her hikaye maçından sonra olan konuşmaları özetle yazarsan çok güzel olur hele Parma Juve maçını çok merak ediyorum.

Juventus 5-3 Milan
Nice Maçtı keyifliydi iki takımda dengeli diyebiliriz eski Milan Juveyi tokatlardı ama çaktırmayın.
DkuN7EhXcAE0Se0.png?width=400&height=267
Nankatsu 3 - 2 Touhou

Garip bir maçtı. 2 kez penaltı kazandılar. Bir tane de Yamazaru Buster'ım direkten döndü.

Sırada Misaki'nin maçları var. PSG - Manchester United. PSG'de sadece Misaki var. Rakipte ise Matsuyama ve o zamanların ünlü kaleci Schumacher var. Schumacher'e Jumping Voley ile gol atmayı deneyin çünkü özel kurtarışı var ve Overhead yemeyebilir. Ekstra olarak tam tersi Manchester United - PSG maçı var. Bu maç daha basit.
SZR4us.png

Nankatsu: 5-0 :Toho

Benim oyunun yapımcılarına 2 çift lafım var. Arkadaş bunlar ne biçim formalardır. Kör olalım diye biri kırmızı, diğeri sarı-kırmızı. Kim kimin adamıdır anlamadım maç boyunca. Hadi onu geçtim. Toho siyahı ile Nankatsu mavi-beyazına ne oldu e yapımcılar? Bu ikonik takımların renklerini ne diye değiştirirsiniz? Hangi seviye takımı olursa olsun, her zaman renkleri aynı olmuştur. Nankatsu'nun kırmızı forması var da sarı nedir?

SZR0cR.png

PSG: 3-2 :Bordeaux

Sizin aksinize ben bu maçı yapmamıştım ana hikayeyi oynarken, Misaki maçı öncesi onu da yapayım dedim.
iGOb2wq.png
TECMO'nun forma değiştirmeye bir merakı var ama neden bilmiyorum. CT1 ve CT2 tertemiz ama 3, 4 ve 5'te saçma sapan renkler var.
Discord: owarida14#3381 "o14"
Nankatsu 6-2 Toho
İlk gol 20 metreden düz şut yiyen Morisaki sayesinde sonra yedek kaleci ile şut tuta tuta 6-1 yaptım bi şutlarına catch atıp yedim 6-2 oldu
DkuN7EhXcAE0Se0.png?width=400&height=267
3 gündür şehir dışındayım, o yüzden geciktirdim.

PSG 6 - 4 Manchester United

Schumacher 2 tabe düz kafa yedi, özel hareketi yapmadığı ve yakalama yaptığında atarsınız.

Machester United 4 - 2 PSG

Bu daha basit. Kalecilerine düz şutlarla deneyin, yer. Olmadı Overhead ile atın, onu neredeyse %100 yer. Eagle Shot ile guts bitirmeyin. Özel hareket gelirse süper kurtarış yapın.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: Hikaru Matsuyama, 4 Ziyaretçi