• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CT Oyunları Arasında En Sevdiğiniz Şut Animasyonu
Bildiğiniz üzere tüm CT oyunlarında ki süper şutların kendine özel animasyonu bulunur. Bu animasyonlardan bazıları oyunculara izlerken muazzam derecede keyif verir.

Peki siz CT oyunlarından hangi şutun animasyonunu daha çok seviyorsunuz ? Ben en çok CT5 Boost Cyclone animasyonunu seviyorum.
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
Benim için Captain Tsubasa 2 Super Striker animasyonları bir tarafa diğer hepsi bir başka tarafa...  Dil

Yani hangi birini saysam bilemiyorum, Tsubasa'nın Drive Shoot çekmesine bayılıyorum, hele de Meao'ya karşı antrenmanda iken çektiği o Drive Shoot muhteşem görünüyor. 

İlk Drive Overhead vuruşu yine hakeza çok etkilemişti beni çocukluğumda ve şu anda bile her oynayışımda keyif verir. 

Matsuyamam Eagle Shot çekerken çıkan o sese hastayım zaten.  Drink

Nitta'nın Hayabusa Shoot ve Hayabusa Volley Shoot çektiğinde ortaya çıkanlar her defasında benim gözümde görsel bir şölen gibidir.  Kalp-sevgi

Ishizaki ile Ganmen Block yapmak, denk getirmek tarifi zor duygular yaşatır bana. O nasıl orijinal bir tekniktir ve ne de güzel resmedilmiştir. Efsane!

Boşuna devam etmeyim, işe gideceğim, geç kalırım. Ancak şu kadarını söyleyeyim bu oyunda benim sevmediğim teknik yoktur. Her biri ayrı ayrı bana keyif veren, her gördüğümde beni mutlu eden ve muhteşem uyarlanmış, üzerinde kafa patlatıldığı çok belli olan ve takdiri sonuna kadar hak eden animasyonlara sahiptir.
Captain Tsubasa 5 - Shadow Striker
Captain Tsubasa 5 - Trinity Break
Captain Tsubasa 5 - Holy Cross
Captain Tsubasa 5 - Axel Spin
Captain Tsubasa 5 - Shooting Star
Captain Tsubasa 5 - Non-Fire

Denedim ama başka oyunlardan yazamıyorum. Dil
Discord: owarida14#3381
Bence CT2'deki Riberio'nun şutu benim için doruk noktasıydı. Ben 3-4 yaşlarında oynadım ilk bu oyunu, o yaşlarda ekranın birden kıpkırmızı olması ve aşağıdaki videonun 1:49 dakikasında göreceğiniz Riberio'nun arkasından topa doğru giden kırmızı çizgileri, Riberio'nun gözünden çıkan ışınlar sanmam (evet Superman tarzı) bu şuta karşı hayranlığımı ve korkumu oluşturmuştu. :)

vW758i1.png
Zaten halihazırda bu oyunda tüm teknikleri sevdiğimi söylemiştim haliyle buna Riberio, Banana Shoot da dahil.  Mutlu Esasen diğer albenili, cafcaflı teknikleri, vuruşları, şutları düşündüğümüzde onlara kıyasla son derece basit bir şut ama sanırım güzelliği de zaten bu basitliğinden kaynaklanıyor. Ayrıca bu Güney Amerikalı oyunculara has teknik Riberio'ya da son derece yakışıyor.  Kalp-sevgi
Söz konusu CT2 ise en sevdiğim animasyonlardan Zenten Shoot ile Tachibanaların Skylab Twin Shoot'larının animasyonları. Özellikle CT2'nin alçak ve yüksek hava toplarında ki özel hareket animasyonları bence çok daha keyif verici.
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
Ah evet Zenten Shoot... Diaz'a ne de güzel yakışıyor ve Diaz "ben dahiyim" derken bunu ispat edercesine bu şutu çekmesi efsane ya. Yani öyle ki CT oyunlarında rakip Zenten Shoot ile gol attığında sevindiğim tek oyundur Captain Tsubasa 2 Super Striker.  Yorgun

...

Captain Tsubasa 2 Super Striker'da "daha çok" sevdiğim teknikler diye illa ki bir tasnif yapacaksam sanırım perde animasyonlarının yer aldığı teknikleri daha albenili buluyor ve seviyorum diyebilirim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ct oyunları arasında en kolay maçlar Kjr Yağız 5 1.661 16/05/2020, Saat: 17:15
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  CT'nin Gölgede Kalmış Oyunları deltojo 4 454 14/05/2020, Saat: 20:39
Son Yorum: deltojo
Question CT Oyunları Arasında En Zorlandığınız Final Maçı? Retro Gamer 5 2.658 14/05/2020, Saat: 19:41
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
Music CT Oyunlarındaki En Sevdiğiniz Müzikler? Retro Gamer 12 5.043 20/09/2019, Saat: 14:57
Son Yorum: levin44
  Captain Tsubasa Oyunlarında En Sevdiğiniz Şutlar? Retro Gamer 5 2.769 03/09/2019, Saat: 17:06
Son Yorum: JairoM59

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi