• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa Dream Team En güçlü yetenekler
Selamlar Kaptan Tsubasa Dream Team oyununda en güçlü 10 yeteneği sıraladım. Umarım eğlenirsiniz.İyi eğlenceler :)
https://www.youtube.com/watch?v=ZvI6r7eg...e=youtu.be
Bu tür derlemeler yapan pek fazla kimse yok bu nedenle çalışmalarını izlemesi her defasında keyif veriyor.  Mutlu

Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team ile oldukça benzer bir oyun olması nedeniyle bilerek oynamadığım bu oyun ile ilgili bilgim var ancak deneyimim yok. Kardeşim oynarken onu izliyorum uzun zamandır, bir de işte bu tarz youtube videoları ile açlığımı bastırmaya çalışıyorum.  Dil
(16/06/2020, Saat: 18:18)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu tür derlemeler yapan pek fazla kimse yok bu nedenle çalışmalarını izlemesi her defasında keyif veriyor.  Mutlu

Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team ile oldukça benzer bir oyun olması nedeniyle bilerek oynamadığım bu oyun ile ilgili bilgim var ancak deneyimim yok. Kardeşim oynarken onu izliyorum uzun zamandır, bir de işte bu tarz youtube videoları ile açlığımı bastırmaya çalışıyorum.  Dil
Benim de oynamışlığım yok hiç bakalım belki bir gün denerim :)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa Dream Team Japon Banner Part 2 Analiz thursx 1 100 20/06/2020, Saat: 06:31
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Captain Tsubasa'daki karakterlerin isimlerinin Roomaji karşılıkları Hikaru Matsuyama 3 174 01/06/2020, Saat: 23:07
Son Yorum: ScoUnk
  Captain Tsubasa'da en üzüldüğünüz anlar? ScoUnk 4 196 26/05/2020, Saat: 14:02
  Captain Tsubasa'da sevmediğiniz şeyler? ScoUnk 2 129 25/05/2020, Saat: 19:15
Question Skylab Twin hangi oyunda daha güçlü Kjr Yağız 2 1.038 16/05/2020, Saat: 17:28
Son Yorum: Hikaru Matsuyama

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi