• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birlikte CT3 oynayalım!
Veeeee etkinliğin ilk kazananı ben oldum. Göz Kırpma

Japonya 4 - 3 Almanya

Sizin için skor SS'ini alamadım ama şu son sahnenin SS'ini aldım.

https://i.imgyukle.com/2020/06/28/CKZfhI.jpg

Maçta ilk yarı da 2 Lightning Tiger ve 1 Neo Cyclone ile 3 - 0 rahat bir maç alacağımdam eminken ikinci yarı da 3 tane Neo Fire ile 3 - 3 yaptı Schneider ve uzatmalara gitti. Uzatmalarda gol bulunmadı derken 2. uzatma devresinin bitmesine 3 dakika kala penaltı kazandım ve 4 - 3 oldu. Zaten 3 dakika da gidince maç bitti ve Almanya atak başlatamadan maç sona erdi. Şampiyoooon Japon Genç Takımı. Göz Kırpma

Benim için etkinlik burada son buldu. Hikaru Matsuyama'da sanırım etkinliği bıraktı. Son 2 isim owarida14 ve ScoUnk. :)

Ama burada amaç kazanmak değil, eğlenmekti. :)
@deltojo
Belki de aynı anda kazandık, ben yazarken senin mesajını gördüm. :)

Öncelikle yenildiğim ve tekrar maçların gollerini yazmayacağım ilk defa. Meraklısına yazarım.

Japonya: 2-4 :Almanya
Japonya: 5-1 :Brezilya
Japonya: 2-4 :Almanya
Japonya: 4-1 :Brezilya

1936 ile ilgili ne anlatıyor hikayede ya? Silahlar falan çıktı ne oluyor? Big Grin

Muller'e Neo Cyclone harici gol atamıyorum resmen. Çok nadir de Lightning Tiger. Onlar da şans eseri direğe falan çarpınca rezil oluyor her şey. Kaltz'ı durdurmak imkansız.

İkinci maçta Ken'i aldım kaleye hiçbir şey tutamadı, ikinci yarı Genzo döndüm.

Bende mi bir problem var bilmiyorum ama. Rezil gibi üçüncü kez yapacağım final maçını. Final maçında, önceki 2 maçtan sonra kadromu şöyle güncelledim;

CK98sH.png

Japonya: 4-0 :Almanya
1st 30:40 Hyuga (Japonya) Lightning Tiger
1st 24:50 Tsubasa (Japonya) Neo Cyclone
1st 10:20 Hyuga (Japonya) Çalım
2nd 16:10 Tsubasa (Japonya) Neo Cyclone

CKfnzY.png

İlk yarıda şansım çok yaver gitti 3-0 önde bitirdim. Kaltz'ı Tachibanalar ve Matsuyama ile durdurdum. İkinci yarıda Schneider'in çektiği senaryo şutu da direkte patladı. Kaltz'ı durdurabileceğiniz noktaya gelirseniz tüm Almanya çöküyor.

Güzel etkinlikti. CT4 etkinliğinde görüşmek dileğiyle. Dil

Son olarak şu 1936 sorumu biri yanıtlarsa sevinirim.  Merak
uasDT6.png
O 1936 görselleri tahminen II. Dünya Savaşında ki Almanya'yı anlatıyor sanırım. Çünkü bildiğim kadarıyla zaten 1936'da başlıyor II. Dünya Savaşı.

Bu arada CT4 etkinliği yapacağımız kesin mi acaba ? Zaten oylar eşit.
Dünya savaşı 1939'da Polonya işgali ile başlar 1945'te sona erer. Naziler de 1933'te başa geçiyor. Bu tam arada anlatılan nedir merak ettim.

Ayrıca bu oyun 1990'dan sonra çıkmış. Yani Almanya çoktan birleşmiş durumda. Biz birleştik vs muhabbeti anlatılıyorsa 1936 tarihini ve silahı neden gösteriyorlar. Merak ettim.

CT4 konusunda da evet oylar eşit ama gönlümden geçeni dedim. Dil
uasDT6.png
@ScoUnk
Hay hay, yanıtlayalım pek tabi.

Sağolsun birkaç yıl önce bir CT sever bu oyunun tüm ara sahnelerini alıp benimle özelden paylaşmıştı, Japoncasını açıp okudum ve şimdi çeviriyorum,

Bir defa zaten, Universal Cup 1936'da Alman aristokrat Von Stein tarafından adeta ikinci bir Dünya Kupası havasında başlatılan bir turnuvadır

Kısacası Koutei Schneider'in neden bu kupayı kazanmak için yanıp tutuştuğunu daha iyi anlamamızı sağlayan bir gerekçe olarak sunuluyor bu durum. Şahsen çeviri yapana kadar bu özel turnuvanın ortaya çıkmasını sağlayan ülkenin Almanya olduğunu ben bilmiyordum.  Yorgun

Teşekkürler, sayende bu oyunla alakalı bir bilgi daha edinmiş olduk.  Mutlu
Çeviri için teşekkürler.

Muhtemelen bu aristokrat abimiz savaşa falan katılmış. Silah eklediklerine göre. Ama bu tarz bir oyunda hiç gerek yokmuş gerçekten. :)
uasDT6.png
Evet, az önce maçı ben de 3-2 kazandım ve böylelikle herkesin oyunu bitmiş oldu :3
Discord: owarida14#3381 "o14"

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi