• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birlikte CT3 oynayalım!
@Hikaru Matsuyama

Bilmiyorum belki ben 2 kere yenildim ve level atladım diye kolay oldu, ama Bayern'in oyuncuları o kadar yavaş koşarken pek sorun değil.

Defansta top çevirip rakibi üzerime çektikten sonra, kanatlardan akın ederek, ilerde çok boş kaldım. Biraz fanteziye kaçtığım için 2 golde kaldım ben.
uasDT6.png
Hamburg SV 2 - 1 Bayern
Yeminlen ömrümden ömür gitti, bir can alıp bir can verdim.  Dil Bu oyunda açık ara en zorlandığım karşılaşma bu maç. Bir defa kalemizde Wakabayashi var diye hiç ama hiç sevinemiyoruz, ne anladım ben bu işten.  Kızgın

2-1 güç bela öndeyim ve son saniyelerde top Schneider'de, kale önünde, şut çekti çekecek neyse ki bir oyuncum yakaladı, elbette durdurmasını beklemiyordum ancak zaman sıfırlanıp da maç bitsin diye ümit ederken faul yaptı da maç bitti çok şükür.  Yorgun

weYND2.png

Bu arada, Schneider'in yakın görünümde forma numarası 11 ancak sahadaki numarası 9.  Dil

@ScoUnk
Hiç yenilmeden gelecek olursan Bayern oyuncuları yine bir sorun çıkarmıyor ancak rakip GK'yi aşmak ızdırap oluyor. 

...

Neyse artık rahat bir nefes alabilirim, çünkü açık ara en korktuğum maç buydu. Sırada Rio Cup finali var ve rakip bir kez daha Flamengo.  Mutlu
Schneider'in forma numarası olayının ben de farkına vardım. Big Grin Malesef CT oyunlarının sıkıntısı bu. Oyuncu 14 numaradır ama sahada 10 numara. Schneider'i sahada uygun yere koyabilmek için 9 numara yapmışlar. :)
uasDT6.png
Captain Tsubasa MCD oyunundaki gibi olsaydı keşke :) O oyunda forma numarası-mevki ilişkisi yok. Misugi 14 numara, Wakashimazu 17 numara...

+++

Biraz gerinizde kaldım ama bugün eksik maçlarımın tamamını oynayacağım :)

Sao Paulo 5 - 4 Gremio
Ölüyordum... Takım çok güçlü değil ama çok şanssız maçtı, uzaklaşan bütün toplar rakip takıma geldi. Tsubasa'nın Cyclone avansından gol yedim, penaltı kazanıp atamadım...
Captain-Tsubasa-III-Koutei-no-Chousen-Japan-002.png

O değil de bu adamın adı Spinoza. Big Grin
image.png

Yorkshire 5 - 2 Manchester United

Bir takım ne kadar etkisi olabiliyorsa rakip takım o kadar etkisizdi, söylenecek çok şey yok Mutlu
Captain-Tsubasa-III-Koutei-no-Chousen-Japan-003.png

+++

Bir de resimlerimiz için artık hızlıresim kullanmayalım diyorum, o site yurtdışında açılmıyormuş yeni öğreniyorum. :) ImgBB kullanıyorum ben. Imgur'u da önerebilirim, senelerdir kapalıydı daha yeni açıldı :)
Discord: owarida14#3381 "o14"
Siteye bir görsel upload sistemi yap da onu kullanalım Admin Bey.

https://imgyukle.com/

Ben bunu kullanıyorum önemsiz görseller için. Her şeyi imgur yüklersem hesabım karman çorman olur, aradığımı bulamam.
uasDT6.png
Hamburg 2 - 2 Bayern Munich (4 - 1)

İnanılmaz sıkıntı bir maçtı. Yani bu kadar şanssız olabileceğimi düşünmüyordum. Schneider'in ayağına top gelmiyor dedik adam 2. yarıda 2 - 0'dan 2 - 2 yaptı. Hatta bir kere bir tane Fire Shoot çekti yumrukladım, top yine ona geldi yine Firee Shoot çekti bu sefer Wakabayashi'yi de uçurdu ve ağları deldi. İlk yarıda gol atarken de çok zorlandım. Boş kaleye vole çekerken penaltı yaptılar. Allah'tan atmayı başardım. Bir de kaleciyi arka arkaya tam 3 kez 'through' seçeneğiyle güçsüz duruma düşürdüm, ancak öyle şekilde voleyle gol yedi. İki tane volemde direkten döndü. Mutsuz Ama bu şanssızlığımı penaltılar da şansa çevirdim tabii. 2 tane penaltıları direkten döndü. Birini de ben kurtardım. Göz Kırpma

Sanırım burada skoru upload etmeyen ben kalmışım. O zaman bende final maçından itibaren başlarım. :)

Geldik hem kulüp maçlarının, hem de Rio Cup'ın finaline. Bu maçta Bayern Munich maçından daha zorlanıyorum. Maçta "Gol atmak = Gol yemek" gibi bir şey. Santra yaptıktan sonra Carlos'a veriyorlar. Carlos'ta aldı mı Bunshin Dribble ile 'ya Allah' diye ceza sahasına geliyor. Zaten tek durdurma yolu faul. Biraz geliyor, vuruyor Mirage Shoot. Renato ne yapsın. Direk dışında kesin gol. Ha arada sıra pas verdiği de oluyor ama diğer adamlar yine inadına ona veriyorlar. Her neyse, herkese Flamengo maçında bol şans. Göz Kırpma
Ben bu tarz "Gol atmak = Gol yemek" maçlarında topa hakim olmayı tercih ediyorum. Topu güvenli bir şekilde, sadece açık kulvarlardan paslıyorum. Devre sonuna doğru da golümü atıp, rakibe süre bırakmadan kazanıyorum.
uasDT6.png
Bu tür maçlarda bende zaten onu yapıyorum ki herkesinde böyle yaptığını umuyorum. Ben onu yapamam diyip 'onlar gol atsın sonra ben atarım' tarzında oynanacak bir maç değil.
Hamburg 2 - 1 Bayern
Sao Paulo 4 - 2 Flamengo

Nasıl oldu bilmiyorum ama iki maçta da hiç zorlanmadım  Drink

CVXEKY.png

Flamengo maçının ss'ini alamadım, kaçırdım  Dil
Discord: owarida14#3381 "o14"
@owarida14 senle aynı skorda şampiyon olmuşuz. :)

Sao Paolo 4 - 2 Flamengo

Ne kadar zor geçecek dediysem o kadar kolay bir maçtı. Daha rakip gol atmadan skor 4 - 0 oldu hemde ilk yarıda. İkinci yarıda top Carlos'a gelince direk 'Kupa bizim olacak' gibi bir şey deyip vurduğu Mirage Shoot ile attı. Bir de Santamaria kaleci güçsüz durumdayken Banana Shoot vurdu onla gol oldu. Bunlara rağmen hiç zorlanmadım maçta. :)

https://i.imgyukle.com/2020/06/14/CVD9xf.jpg

Geldik milli takım maçlarına. Bu zorlu kulüp maçlarından sonra kolay geçecek bir kaç milli maçla rahat bir nefes alabiliriz. :)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi