• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birlikte CT3 oynayalım!
Yarın sabah yoğun bir mesai beni beklediği için 9.6.2020 tarihli maçımı biraz erken oynayıp yeni güne 1 saat kala izninizle paylaşıyorum.  Yorgun

s6lzXb.png

Champs Elysées 8 - 1 Montmartre

Oyunda benden daha deneyimli birisi (örneğin cibuyza veya Cruyfford), biraz daha dikkatle oynayarak tıpkı Corinthians maçı için söylediğim gibi bu kolay karşılaşmada da 10 gol atarak farklı bir galibiyet alabilir. 

Bu oyunu pek öyle sevdiğim söylenemez ancak bu maç özelinde Misaki ile Napoléon'u takımın ikilisi şeklinde görmek son derece hoşuma gidiyor. Misaki & Napoléon Combi bana son derece uyumlu geliyor.  Mutlu

@ScoUnk
Captain Tsubasa ve özellikle de Captain Tsubasa 2 Super Striker çok ama çok fazla oynadığım CT oyunları olduğu için iddialı değilim ancak tecrübeliyim. Bu ikisi dışında kalan CT oyunlarında benim de hiçbir hedefim, beklentim, iddiam yoktur ve açıkçası olmasın da, olmaması hoşuma gidiyor.  Dil O açıdan rahat olabilirsin. 

Senden ricam yenildiğin maçlarda bunu belirt, böylece hangi Level'de olduğunu bilelim. Yani en azından ben bilmek isterim.  Mutlu

Captain Tsubasa 2 Super Striker ile Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen kıyaslamana ise katılıyorum, zaten neden favori oyunum olduğunu da ayrıca ortaya koyan gerçekler bunlar.  Drink

Bu arada 6 gollü bir galibiyetle başlamak hiç de fena değil, kendine haksızlık etme.  Dil
Champ Elysees 3 - 2 Montmartre

Kötü skorlarınızdan çekinmenize gerek yok, alın size kötü skorun âlâsı. Dil

Çok sinir maçtı. Aynı şekilde bu maçta da direklerin, patlayan topların haddi hesabı yok. Misaki ve Napoleon'un enerjilerini sıfıra vurdum ve sonuç üç gol. Ama rakip toplamda iki şut çekti, ikisi de girdi. Hatta bir tanesi ağları deldi. Evet sıradan oyuncu deldi ağları.

Ayriyeten bence CT3 müzikleri kesinlikle daha iyi.  Mutlu
Discord: owarida14#3381 "o14"
Champ Elysées 4 - 2 Monmartu

Kolay bir galibiyet olmadı ama yine de galip gelmeyi başardık. Morris ile kaleciye iki kez çalım attım bi gol oldu birini çizgiden çıkardılar. Bir de Schester'in bir tane şutunu Napoleon çizgiden çıkardı. Göz Kırpma

Sırada en sevdiğim 2 kulüp maçından biri olan Mexico DF - Monterrey maçındayız. :)

@owarida14 CT3'te ki bazı müzikler bence de çok güzel. Özellikle Japonya'nın 2. müziği ve Brezilya müzikleri aşırı hoş geliyor bana. :)
Monterrey maçı benim yaşam enerjimi emiyor. Big Grin Peşinen söyleyeyim, yenileceğim. Mutlu
Eskiden bende bu maçta çok sıkıntı çekerdim ama Hyuuga'nın enerjisini doğru kullanıp iyi savunma yapınca kolay olduğunu anladım. Zaten Wakashimazu'nun normal adamlardan gol yemesi imkansız gibi bir şey. Normal adamları yumruk yaparak tutuyor. Sadece Kapelloman'ın şutunda Sankakutobi gerekli. Birde normal adamların strong shootlarında. Kanada geçince güçleniyor herhalde Kapelloman, ordan vurdu mu kurtaramazsın zaten. Hyuuga ile de kaleciye özel çalımını attın mı geçiyor. Yani Neo Tiger Shoot kullanmak zorunda kalmıyoruz. Ama eğer gol atmak zorunda kaldın mı vur tabii. Ama sen kesin yenilirim diyorsan yapacak bir şey yok. :)
ywUwcp.png

Champs-Élysées: 5-1 :Montmartre
1st 13:20 Misaki (Champs-Élysées)
1st 05:50 Napoleon (Champs-Élysées)
2nd 18:20 İsimsiz Oyuncu (Oynadığım çeviri versiyonda Emil yazıyordu)(Montmartre)
2nd 16:00 Napoleon (Champs-Élysées)
2nd 08:10 Napoleon (Champs-Élysées)
2nd 00:40 Misaki (Champs-Élysées)

Maçta dikkatimi çeken bir şey oldu. Bir ara sahne girdi maç sırasında, script tetiklendi. Misaki topla ilk buluştuğunda Napoleon "Haydi combi oyunu yapalım" dedi ve verkaça başladılar. Sonra da Schester topu aldı direkt. Oyuna çok hakim olmadığım için bu herkeste oldu mu?

Aynı şey mesela ikinci yarının son dakikalarında da oldu, Misaki aldığında Napoleon "Topu bana ver Cannon çekeceğim" dedi, sonrasında da pas verince Schester topu kaptı. 2 atağımı hiç etti oyun. Big Grin
uasDT6.png
Evet bu oyunun otomatik script'i. Schester biri ilk ikincisi ikinci yarı şekilde iki kez yapıyor bu kesmeyi. Merak etme yani "sadece bende mi oldu" diye herkeste oluyor bu şey. :)
Mexico City 4 - 1 Monterrey

Sonunda şans yüzüme güldü, alırım bi' alkış Drink

Captain-Tsubasa-III-Koutei-no-Chousen-Japan-001.png
Mexico City 4 - 2 Monterrey

Kolay bir maçtı, sadece bir tane şanssızlık vardı, o da tam Kapelloman çalım atacakken uzaklaştırdım ama Nassı diye biri boş kaleye vurdu gol oldu.
Şanssızlık değil, rakip bileğinin hakkıyla atmış golü işte Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi