• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birlikte CT3 oynayalım!
Bildiğiniz üzere bir kaç ay önce bunun CT1 versiyonunu, ondan sonra CT2 versiyonunu yapmıştık. Madem sırayla başladık, sırasına göre devam etmek fena olmaz bence. :)

Amaç aynı önceki etkinlikler gibi her gün bir maç oynayarak oyunu bitirmek. Oyun toplamda 21 maç. Ne zaman başlayacağımıza dair bir gün belirlemedim. Sizin için en uygun zaman ne zamansa o gün başlayabiliriz.

Katılmak isteyenler bu konuya katılmak isteyip istemediğini yazabilir.
İngilizce ve çalışan ROM bulunursa katılırım ben de.
uasDT6.png
@ScoUnk
knighTeen87'nin konusuna bakabilirsin. Romu denemedim ama çalışıyordur herhalde

++

Ben de katılayım madem. Mutlu
Discord: owarida14#3381 "o14"
@owarida14 evet onun verdiği rom çalışıyor. Hatta onu kullanıyorum ben.
Salgın sürecinde epey boş vaktim vardı o zamana denk gelseydi çok daha rahat olurdu benim için ancak yine de her gün 1 maç oynayacağımız için ekstra bir yoğunluk, aksilik yaşamadığım müddetçe etkinliğe katılım sağlarım.

Hem ayrıca Captain Tsubasa, Captain Tsubasa 2 Super Striker ve şimdi de Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen şeklinde sıralı etkinlik haline gelmiş olmasına memnun olduğumu da söyleyeyim. Yapılabilirse bunun Captain Tsubasa 4 Puro no raibaru-tachi, Captain Tsubasa 5 Hasha no Shougou Canpione vesair şeklinde devam ettiğini de görmek güzel olur. 

Koutei no Chousen (İmparator'un Mücadelesi) demişken aklıma bildiğim en fanatik Schneider hayranı JairoM geldi, onun da bu etkinliğe katıldığını görmeyi isterim.  Mutlu

Umarım keyifli vakit geçiririz.
O zaman herkes için de uygunsa bu Pazartesi günü başlayabiliriz. O güne kadar hala bu konuyu görmeyipte katılmak isteyenler katılabilirler.

Katılımcılar:
- deltojo
- ScoUnk
- owarida14
- Hikaru Matsuyama
Sao Paulo 6 - 1 Corinthians

Artık epey oynamıyordum ondan mı yoksa şanssız bir günümde miydim bilemiyorum ama epey gol fırsatını kaçırdım;
- 1 topum direkte patladı
- 2 şutum kaleciyi geçti ancak savunma son anda çizgiden çıkardı
- 1 de Penaltı kaçırdım  ki zaten penaltılarda her oyunda çok kötüyümdür. Yorgun

Rakip son derece kolay, dikkatli oynanılması halinde 10-0 bile yapılabilir. 

Herkese keyifli ilk karşılaşmalar!  Mutlu
Özlemişim skor yazmayı, maç anlatmayı.  Mutlu

Sao Paulo 5 - 1 Corithians

Dikkatli oynanırsa 10 - 0 bile yapılır demişsin, hayır efendim imkansız. Attığım golden çok direklerden, çizgiden çıkarmalardan dolayı ataklarım çöp oldu. 5-6 tane falan olmuştur saymadım. İki golümü de direkten kaleye yolladım onları saymıyorum bile.

Oyun sana karşı hile yapmasa çok rahat 10 - 0 yapılır. Rakip özel şutlarla bile atamıyor, kurtarıyorum hep. Yediğim golü penaltıdan yedim. Atak konusunda da zaten özel şut kullanmadım oyunda, kafa ve vole yetiyor.
Discord: owarida14#3381 "o14"
Sao Paolo 7 - 0 Corinthians

Maç kolaydı, fazla yorum yok. Rakip doğru dürüst şut çekemedi bile. Sadece bir tane Dynamit Head geldi Satrustegui'den. O da direkten döndü o kadar. Onun dışında bir kaç tane volenin hepsini kurtardı Renato. Eğer bir tane Drive Shoot patlamayıpta bi tane Gil'in volesi direkten dönmeseydi 'şanslıyım' demek isterdim.

Sırada oynarken bana kan kusturan Monmartu maçındayız. Kalecimiz çok kötü, bu yüzden kim şut çekerse çeksin %90'ı gol oluyor. Şimdiden herkese keyifli maçlar. :)
Öncelikle şunu söyleyeyim, hiçbir zaman CT oyunlarında iddialı olmalım. :) CT3 ve CT4'ü multiplayer oynarken, karşımdakini etkilemek için trash talk yapmışımdır da, hiçbir zaman iyi olduğumu iddia etmedim. :) O yüzden, benim maç sonuçlarım sizinkinden çok kötü olacaktır, hatta defalarca yenilebilirim, o yüzden kendi skorlarınızla kıyaslamayın. :)

Onun dışında CT3'ü neden CT2'den daha az sevdiğimi bir kez daha hatırladım. Her ne kadar CT3 müzikleri fena olmasa da CT2 müzikleri bir şaheser. Bir diğeri ise, her ne kadar gerçekçi olmasa da, CT2'deki gri, pembe, mor, kırmızı, mavi saçlar bir karizma katıyor oyunculara. CT3 bildiğin dümdüz. Çizimleri de CT2 den çok çok daha kötü.

Neyse ilk maçı yazayım;

Sao Paulo: 6-3 :Corinthians
1st 25:10 Gil (Sao Paulo)
1st 21:30 Satrustegui (Corinthians)(Ağları deldi öeh)
1st 18:30 Tsubasa (Sao Paulo)
1st 09:00 Satrustegui (Corinthians)(Yine ağları deldi)
1st 06:30 Tsubasa (Sao Paulo)
1st 03:00 Gil (Sao Paulo)
2nd 16:50 Gil (Sao Paulo)
2nd 11:10 Satrustegui (Corinthians)
2nd 09:10 Tsubasa (Sao Paulo)

Bu arada oyun içinden kayıt edebiliyorum oyunu, fakat CT2 oynadığım VirtuaNes emulatörü gibi Save State yapamıyorum oynadığım emulatörden. Olur da save'im patlarsa, siz devam edersiniz artık. Big Grin
uasDT6.png

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi