• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[TÜRKÇE] Captain Tsubasa Oversea Fierce Fights In Calcio - Rising Sun's Giocatori
Bölüm 10

Bu bölümde ister istemez kendimi hakemlerin yerine koydum, acaba ben olsam nasıl bir karar verirdim diye. Ya siz hakem olsaydınız nasıl karar verirdiniz? Ya da şöyle sorayım maçın bu yoğun sis altında oynanmaya devam edecek olması doğru verilmiş bir karar mı?  Mutlu

Öte yandan kıdemli Albese oyuncusunun söylediğine bakılacak olursa Aoi'nin bu durumdan istifade etmek için pek fazla bir zamanı yok gibi, Hashire* Aoi!!

*Koş

Ancak aklıma takılan bir şey var, bu yoğun sise Albeseli oyuncuların alışık olduğu söyleniyor ancak ikinci yarıya başlamak için sahaya çıkarken takımın yeni isimleri olan Aoi ve Bobang da bu durum karşısında şaşkınlık yaşıyor. Öte yandan yalnızca bir yıla yakın bir zamandır bu formayı giydikleri için bu şehirde görülen bu doğa olayına çok da alışkın olduklarını söylemek güç. Öte yandan haydi birkaç kez karşılaştılar diyelim, bu bile Reggianalı oyuncular için büyük dezavantaj yaratırken Aoi ve Bobang için çok önemli bir artı mı yani?  Mutlu
Burada aslında handikapsız Albese'nin üstün gelemeyeceğini görüyoruz. Orada alışkın oldukları bence bütün sene boyunca sisli havada antrenman yapmak. Sonuçta bu bolca olan bir şey. Ama maç sırasında denk gelmemiş olabilir. Bilemedim.
vW758i1.png
Doğan Güneş'in Futbolcuları tüm güçlerini sergiliyor!

Bölüm 17'yi kaçırmayın. :)
vW758i1.png
Topyekün atak!

Bölüm 18'i okumayı unutmayın. :)
vW758i1.png
Bölüm 11
Aoi'nin ileri çıkmasıyla birlikte nihayet Albese bir gol atarak farkı bire indirmeyi başardı. Zaten bölümü okurken Aoi ve Bobang'ın yakın geçmişine atıf yapılması, Hyuuga'nın bu ikiliyi ve oyunları -her ne kadar o anlık olsa bile- Tsubasa ve Misaki'nin futbolunu hatırlatıyor şeklinde vurgulaması vesair gelen golün habercisiydi.  Mutlu

Elbette atılan bu golde yoğun sisin de katkısının olduğunu unutmayalım, bakalım fark bire inmiş ve Albese moral kazanmışken kalan dakikalarda maçın gidişatı ne yönde olacak. 

Bir kez daha 2-0 önde olmanın futbolda hiç de öyle garanti bir skor olmadığını görmüş olduk. 

Japonların deyimiyle, Kore kara da!! (Esas şimdi başlıyor!!)

Bastır, Aoi-kun!!!  Mutlu
Albese Altın İkilisi'nin muhteşem oyununu görmek için Bölüm 19'u kaçırmayın. :)
vW758i1.png
Maçı kazanmak için SON ŞANS!

Bölüm 20 yayında! :)
vW758i1.png
Bölüm 12

Deneyimli isim Marco'nun tahmin ettiği şekilde Albese'nin lehine olan yoğun sis tabakası kalkmış durumda. Her ne kadar bunun yardımıyla gol atmış olsalar da Aoi'nin kendisine yakıştırılan Principe del Sole unvanını dile getirmesi güzel bir detaydı. 

Aoi'den başka (örneğin Tsubasa) isimler de Chokkaku Feint kullanabiliyor olsalar da bu teknik elbette en çok da Aoi'ye yakışıyor. World Youth finalinde Brezilya karşılaşmasında da 90 dereceden farklı açılarda da çalımlar atmış ve formunun zirvesine çıkmıştı. Ve şimdi burada bir kez daha Aoi'nin Chokkaku Feint varyasyonu bir çalımla Hyuuga'yı geçmeye çalışmasını görmek keyif verici. 

detay

Sensei bana öyle geliyor ki 78 numaralı Hyuuga'yı çizerken bilerek 7'yi olabildiğince 1'e yakın çiziyor ve böylece Juventus'taki forma numarasına atıf yapıyor ve elbette Hyuuga'nın bir gün ait olduğu takım olan Juve'ye geri döneceğini de bu şekilde ima etmiş oluyor.
Bölüm 13

Salt futbol kalitesi anlamında baktığımızda resmen Aoi Şov diyebileceğimiz bir bölümdü.

İlk olarak Hyuuga'ya karşı atılan 80 derece çalımı, ardından Reggiana savunmasının en önemli ismi Gozza'dan çok şık bir pasla sıyrılış ve Bobang'ın direkten dönen şutunu Rovesciata ile tamamlayarak atılan beraberlik golü. 

Bölüme bir başka isim verecek olsak sanırım Aoi'nin Resitali derdim. Tek kelime ile muazzam bir futbol performansı!
Galibiyet golünü kim atacak!?

Amansız mücadele 21. bölüm ile devam ediyor. Okumayı unutmayın. :)
vW758i1.png

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi