Hangi Takım Daha Zor ?
Lecce VS. Inter
0%
0
Japonya VS. Campione
33.33%
1
Players VS. Japonya
66.67%
2
Diğer
0%
0
3
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CT5 - Hangi Takım Daha Zor ?
Başlıktan da anlaşıldığı gibi , CT5 oyununda hangi rakip sizi daha zorladı ?

Lecce VS. Inter : Rakipte Dev Alman file bekçisi Muller , Igor , Bergkamp ve Ruben bulunur. Belki de Lecce ile oynayabileceğiniz en zor maç olabilir. Muller kolay kolay gol yemez. Drive Overhead ile gol atabilirsiniz. Bazen Miracle Drive'da gol girebilir. En güçlü santraforları Ruben oyuncularınızı çok rahat çalımlar ve kova kaleci Bruno'ya rahatça gol atabilir.

Japonya VS. Campione : Her yönden harika oyunculara sahip Campione'yi yenmek çok zordur . Kalede ana hikayenin en iyi kalecisi Savicevic . defansta her türlü topunuzu kesebilecek Kusta ve atakta Nitta ile oyunun en güçlü oyuncularından olan Alexion. Savicevic Boost Cyclone dışında ki şutlardan hiçbirini kolay kolay yemez. Eğer Kusta ile karşı karşıya kalırsanız topu kaptırırsınız. Çok güçlüdür. Nitta Falcon Dive ile gol atabilir. Alexion çok hızlıdır ve tüm adamları Artistic Dribble ile rahatça çalımlayabilir. Boost Cyclone'dan daha güçlü olan Star Buster ile çok kolay bir şekilde gol atar.

Players VS. Japonya : Players yani kendi oluşturduğunuz bir kadro ile tüm özelliklere sahip Japonya takımına karşı oynayacaksınız. Bu oyun en zor maçlardandır. Tüm takımınızı siz oluşturacaksınız ve güçlerini siz ayarlayacaksınız ama istediğiniz kadar güçlendiremezsiniz çünkü sınırlı sayıda yetenek dağıtabilirsiniz. Ayrıca kalecileriniz sadece Morisaki ve Nakanishi olduğu için gol yemeniz çok kolaydır.

Peki sizin fikriniz ne ? :)
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
Oyunu ilk defa ve hiç yenilmeden bitirmeye çabaladığım zamanlarda Lecce vs Inter maçı beni resmen kanser etmişti.  Yorgun Ancak güç bela bu engeli aşıp da uzun maçların ardından finalde bir kez olsun Campione'yi yenemeyince asıl engelin Inter olmadığını fark etmiştim.  Dil

O nedenle benim için senin bu sormuş olduğun sorunun açık ve net cevabı Campione'dir. 

Bu arada SGGK Wakabayashi'ye gol atan Hayabusa Fighter Nitta, sana da selam olsun!  Dil

...

Captain Tsubasa 4 Pro Rivals biter bitmez bu harika oyunu oynamayı planlıyorum. Bence muhteşem güzel bir Captain Tsubasa oyunu, keşke çocukluğum zamanında tanışsaymışım bu oyunla.
1) Players vs Japonya
Bu maç kesinlikle oyunun en zor maçı. Atakta Wakabayashi kurtarıyor, defans desen Morisaki Kazuo'nun normal şutunu bile yiyor. :c Japonya'nın özel hareketleriyle nefes aldırmamasını saymıyorum bile. Bu takımı hiçbir zaman skorla yenemedim. Bir kere penaltılarda yendim o kadar.

2) Lecce vs Inter
Bu maç kesinlikle ana hikayenin en zor maçı, atak konusunda(Lecce gibi kıytırık bir takıma sahipsen) durdurulamazlar üstelik Müller Drive Overhead'i bile Catch ile alabiliyor.

3) Japonya vs Campione
Çok zor bir maç, takımda Artistic Dribble sahibi iki kişi var üstelik Alexion Wakabayashi'ye ceza sahası dışından gol atabiliyor, Kusta zaten çok zor, Savicevic desen Final Tiger ve Boost Cyclone'u bile garanti yemiyor. Ama Inter kadar zor bir maç değil çünkü takımınız Japonya. Japonya'yı iyi değerlendirirseniz Inter'deki kadar zorlanmayacağınızdan eminim.

Ayriyeten (bkz: Nitta) Kalp-sevgi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Takım Listesi (CT5) owarida14 2 117 04/05/2020, Saat: 21:44
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Sizce Japonya Seçme Takımını Nasıl Daha Güçlü Yapabiliriz? Retro Gamer 5 2.723 26/06/2019, Saat: 04:12
Son Yorum: Retro Gamer
  Ichigaya Krallığı'na en çok farkı atacak takım owarida14 1 1.019 26/04/2019, Saat: 15:50
Son Yorum: Kjr Yağız

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi