• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa 3 Kitapçık - RAW
Zamanında indirdiğim CT3'ün kitapçık taramaları. Arşivinize ekleyebilir, istediğiniz yerde paylaşabilirsiniz fakat taramayı yapan adına lütfen son sayfayı kaldırmayın.

Link
nJRdeOl.png
Link yok...
(06/04/2020, Saat: 20:53)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Link yok...

Dosya yükleme şeklinde denedim fakat sıkıntı verdi. Ben de tarih öncesinden kalan MediaFire hesabıma yükledim. Şimdi var.
nJRdeOl.png
Tahmin ettiğim dosyaymış, hatta zaten sitede halihazırda vardı ancak yine de paylaştığın için teşekkürler.  Mutlu

Bu ve benzer orijinal rehberleri her gördüğümde heyecanlanıyorum ve sanırım bu heyecanımı yitirmediğim müddetçe de CT ile ilgili çalışmalar yapmaya devam edeceğim. Açıkçası bu oyunla alakalı bu orijinal dosyada neler yazdığını öylesine merak ediyorum ki dayanamayıp yakın geçmişte birkaç sayfa çeviri bile yapmıştım. Kesinlikle tamamını çevirmeyi düşünüyorum, umarım hayat bana bunun için yeterli fırsat ve vakit verir.  Dil

Ben inanıyorum ki gerçek CT ve özellikle de oyun severlerin birçoğu bu oyunla alakalı bu rehberde yazılanlardan daha fazlasını biliyorlardır ancak yine de Japonların gözünden ve yapımcı firmaca kaleme alınmış bu rehberde yazılanlar da son derece ilgi çekici, en azından benim için...

...

Not: Eklemeye çalıştığın dosya 6,70 MB civarı olduğu için site kabul etmemiş, benzer bir şey daha dün başıma geldiği için biliyorum. Uzun süre sıkıntının ne olduğunu anlamaya çalışmıştım.   Yorgun

Ek Dosyalar
.pdf   Mangakadan fanlara mesaj var.pdf (Dosya Boyutu: 366,08 KB / İndirme Sayısı: 2)
.pdf   Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen [Senaryo].pdf (Dosya Boyutu: 253,46 KB / İndirme Sayısı: 2)
.pdf   Defense Type.pdf (Dosya Boyutu: 180,07 KB / İndirme Sayısı: 2)
(06/04/2020, Saat: 21:15)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tahmin ettiğim dosyaymış, hatta zaten sitede halihazırda vardı ancak yine de paylaştığın için teşekkürler.  ^^

Bu ve benzer orijinal rehberleri her gördüğümde heyecanlanıyorum ve sanırım bu heyecanımı yitirmediğim müddetçe de CT ile ilgili çalışmalar yapmaya devam edeceğim. Açıkçası bu oyunla alakalı bu orijinal dosyada neler yazdığını öylesine merak ediyorum ki dayanamayıp yakın geçmişte birkaç sayfa çeviri bile yapmıştım. Kesinlikle tamamını çevirmeyi düşünüyorum, umarım hayat bana bunun için yeterli fırsat ve vakit verir.  :P

Ben inanıyorum ki gerçek CT ve özellikle de oyun severlerin birçoğu bu oyunla alakalı bu rehberde yazılanlardan daha fazlasını biliyorlardır ancak yine de Japonların gözünden ve yapımcı firmaca kaleme alınmış bu rehberde yazılanlar da son derece ilgi çekici, en azından benim için...

...

Not: Eklemeye çalıştığın dosya 6,70 MB civarı olduğu için site kabul etmemiş, benzer bir şey daha dün başıma geldiği için biliyorum. Uzun süre sıkıntının ne olduğunu anlamaya çalışmıştım.   :yorgun:

Çevirilerini gördüm hatta arşivime aldım eline sağlık. Fakat tüm sayfaların olduğu dosyayı oyunlar kısmında göremedim. Belki başka yerdedir. O yüzden CT3, CT4, CT5 için arşivimde bulduğum bu dosyaları yükleyeyim istedim. Başka yerde varsa yönetim silebilir sıkıntı yok. :D
nJRdeOl.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen [Ara Sahneler] Hikaru Matsuyama 11 244 09/08/2020, Saat: 15:31
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Captain Tsubasa 3 (SNES) - %50 İngilizce versiyonu knighTeen87 0 116 19/05/2020, Saat: 19:50
Son Yorum: knighTeen87
  Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen [Info] Hikaru Matsuyama 10 3.253 21/11/2019, Saat: 18:42
  Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen [Senaryo] Hikaru Matsuyama 0 624 09/11/2019, Saat: 16:31
  Captain Tsubasa 3: Koutei no Chousen [Hiç Yenilmeden] - TÜM BÖLÜMLER Retro Gamer 35 11.613 29/09/2019, Saat: 00:34
Son Yorum: Retro Gamer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi