• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lise Turnuvası Şampiyonluğu Karışıklığı
Question 
Daha önce WY okurken dikkatimden kaçan ve şimdilerde tekrar okurken aklımı karıştıran bir sayfa var. Spoiler Tag içerisinde yazacağım.

vW758i1.png
Evet bu mevzu benim de aklımı kurcalamıştı ancak hem bu sayfalar hem Shinji'nin sitesinde konuşulanlar ki ben de zamanında takip etmiştim o başlığı  Mutlu en azından benim aklımdaki soru işaretlerini gidermişti. 

Öncelikle evet, hem kış, hem de yaz olmak üzere liseler arası düzenlenen 2 futbol turnuvası var ve görünen o ki kış turnuvasına daha fazla önem atfedilmekte. 

Bunu ayrıca Captain Tsubasa 2 Super Striker [Analiz] çalışması için çeviriler yaparken de fark etmiş ve anlamıştım zira bu efsanevi oyunda da Nankatsu vs Touhou mücadelesinin kazananını Ulusal Liseler arası Kış Futbol Turnuvası belirleyecek deniyordu. 

Şimdi düşünün TECMO şirketisiniz, Sensei ile anlaştınız, çok önemli bir oyun çıkaracaksınız. Bu oyun için uyarlayacağınız Japon takımları arasındaki turnuva için daha önemliyse ki öyle, Kış turnuvasını mı seçerdiniz yoksa Yaz turnuvasını mı? Demek istediğim dolaylı da olsa bu oyun bile bize Kış Turnuvasının esas önemli olan olduğunu gösteriyor. 

Sanırım dikkat eden hemen herkesin bir zaman soru neden böyle diyeceği güzel bir detay. Bu nedenle bu site ve bu başlık durdukça bu bilgilerden istifade edecek başkaları da çıkacaktır.  Mutlu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi