• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa J (SNES) Japonya Kadrosu
Selamlar! Bugün mükemmel bir soruyla karşınızdayım. Bildiğiniz veya bilmediğiniz üzere Captain Tsubasa J: The Way to World Youth'ta manuel maç ayarlarken Japonya takımını seçtiğimizde karşımıza bir ekran geliyor, Japonya takımının 4 yedek dahil 15 oyuncusunu ayarlayabildiğimiz ekran.

Diğer takımların zaten toplam 15 oyuncusu olduğu için bu ekrana ihtiyaç duyulmuyor ama Japonya takımında tamı tamına 23 tane oyuncu var ve yapımcılar bir güzellik yapıp RJ7'yi de Japon kadrosuna dahil etmiş. Drink Yani toplam 30 oyuncu arasından 15 kişi seçmemiz gerekiyor.

Ben kadroyu sizlere sıcağı sıcağına vereyim:
Gösterin hünerlerinizi. Drink
Discord: owarida14#3381
Ben soruyu tam anlamadım ama anladığım kadarıyla bizden bir kadro oluşturmamız isteniyor. Doğru mu bildim ?
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
hinoyuda kadroya katmışlar..yıldızlar çoğalıyor...
(24/02/2020, Saat: 20:06)nawaree Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben soruyu tam anlamadım ama anladığım kadarıyla bizden bir kadro oluşturmamız isteniyor. Doğru mu bildim ?

Evet öyle
Tamamdır. :)

GK - Wakabayashi

DF - Jitou
DF- Takasugi
DF - Ishizaki
DF - Souda

MF- Kazuo
MF - Misaki
MF - Tsubasa
MF - Masao

FW - Hino
FW - Hyuuga

Benim kadrom böyle.
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
(24/02/2020, Saat: 20:15)Bydigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hinoyuda kadroya katmışlar..yıldızlar çoğalıyor...

Oyunun senaryo modunda RJ7 kadrosu takıma dahil değil ama All Star'da eklemişler. Keşke WY'de yer alan bir diğer önemli Japon olan Akai'ye de yer verilseymiş :)

++

Ben de kendi kadromu yazmıştım, ekleyeyim o halde.

Formasyon: 3-4-3

22 - Wakabayashi (GK)
12 - Matsuyama (DF) (sol bek)
15 - Souda (DF) (merkez defans)*
17 - Jitou (DF) (sağ bek)
6 - Misugi (MF) (sol kanat)*
20 - Aoi (MF) (göbek)
10 - Tsubasa (MF) (göbek)
25 - Yumikura (MF) (sağ kanat)*
21 - Nitta (FW) (sol açık)
13 - Hyuuga (FW) (santrafor)
24 - Hino (FW) (sağ açık)

23 - Wakashimazu (GK)
14 - Misaki (MF) (misugi'nin yedeği)*
27 - Okano (MF) *
29 - Urabe (DF) *

*: Souda bu oyunda Japonya'nın tartışmasız en iyi defans oyuncusu. Hem Tackle statı full hem de Kamisori Tackle'a sahip yani çok çok işe yarar bir oyuncu. Defansınızı hiç çekinmeden bu adama emanet edebilirsiniz yani.

*: Misugi ve Yumikura'yı kanatlarda oynatmamın sebebi şu, biliyorsanız bu oyunda Drive Shoot özelinde bir bug var, çekebildiğiniz en uzak mesafeden yani tam sahanın kenarındayken ve orta çizgiyi geçtiğiniz anda Drive Shoot çekerseniz kaleci topa tepki veremiyor. Kolay gol bulmak için etkili bir yöntem.

*: Misaki'nin statları yüksek olabilir ama bu oyunda tek başına kullanabildiği bir özel hareketi yok ve bu oyunda statların çok bi' önem arz ettiğini söyleyemem. Yani Misaki bu oyunda yeteri kadar iyi değil. Misugi ile genelde sadece bir Drive Shoot çekebiliyorsunuz çünkü enerjisi kolay dolmuyor ve mücadele ile de enerji kazanamıyorsunuz çünkü mücadeleleri genelde kaybediyor. Bu yüzden ikinci yarı Misaki'yi almak mantıklı bir hareket olur.

*: Okano hızlı koşan bir oyuncu, olur da ihtiyacınız olursa alabilirsiniz. Urabe de iyi bir savunma oyuncusu. Sırtınızı yere değdirmez yani. Kazuo ve Masao yerine Okano ve Urabe almamın sebebi Kazuo ve Masao'yu hem aynı anda oyuna almamızın pek mümkün olmaması hem de ikilinin özel hareketlerini kullanmanın zor olması.

@nawaree
İlk olarak Takasugi neden? Dil
İkinci olarak dört tane de yedek lazım. Mutlu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi