• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tsubasa Evrenindeki En güçlü 10 şut
Arkadaşlar selam,Bugün sizler için tsubasa evrenınde bana göre en güçlü 10 şutu listeledim.Umarım keyif alırsınız :)
Eleştirilerinizi sakınmayın ki kendimi geliştirebileyim :)
İyi seyirler 
https://www.youtube.com/watch?v=vs22P3onlCg
Bu tarz derleme çalışmalarını çok severim, eline sağlık.

Manganın henüz tamamını okumadığım için az biraz spoilera da maruz kaldım ya, neyse.  Yorgun

Mangaya fena halde düşkün olan bir CT sever olarak benim gözümde gelmiş geçmiş en güçlü şut Santana'nın çektiği Tornado Arrow Skywing Shoot ancak bu şutu kurtaran Wakabayashi'nin Bayern Münich karşısında Levin + Shou + Schneider üçlüsünün vurduğu şutu yediğini düşünecek olursak belki de en güçlü şut hangisidir sorusunun cevabı otomatikman ortaya çıkıyor olsa gerek. 

Söz konusu Captain Tsubasa olduğunda teknikleri güç sıralamasına sokmak bir hayli zor bu nedenle yaptığın liste hakkında çok fazla bir şey söylemek istemiyorum, zaten listene aldığın her bir şut ayrı ayrı güçlü, hepsi de bu listede yer almayı zaten fazlasıyla hak ediyorlar.
Signature.jpg
(28/01/2020, Saat: 13:16)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu tarz derleme çalışmalarını çok severim, eline sağlık.

Manganın henüz tamamını okumadığım için az biraz spoilera da maruz kaldım ya, neyse.  Yorgun

Mangaya fena halde düşkün olan bir CT sever olarak benim gözümde gelmiş geçmiş en güçlü şut Santana'nın çektiği Tornado Arrow Skywing Shoot ancak bu şutu kurtaran Wakabayashi'nin Bayern Münich karşısında Levin + Shou + Schneider üçlüsünün vurduğu şutu yediğini düşünecek olursak belki de en güçlü şut hangisidir sorusunun cevabı otomatikman ortaya çıkıyor olsa gerek. 

Söz konusu Captain Tsubasa olduğunda teknikleri güç sıralamasına sokmak bir hayli zor bu nedenle yaptığın liste hakkında çok fazla bir şey söylemek istemiyorum, zaten listene aldığın her bir şut ayrı ayrı güçlü, hepsi de bu listede yer almayı zaten fazlasıyla hak ediyorlar.

Teşekkür ederim.Direk genel okuyucu-izleyiciye hitap etmeye çalıştığım için son mangaya kadar kullanabılıyorum sıralamalarda vesaire.Spoiler yemenizi istemezdim kusura bakmayın :)
Bu listeyi yaparken gerçekten zorlandıgım kısımlar oldu Sky Alpha Full phantom metalden iyi mi değil mi Santanın şutu ne derecelerde güçlü gibi o yüzden de kişiden kişiye değişebilir notunu düştüm.Keyif aldıysanız ne mutlu bana :)
emeğine sağlık ilgi çekici bir konu..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa: Rise of New Champions JairoM59 30 1.745 20/02/2020, Saat: 19:40
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Yapılmış en iyi 10 Tsubasa oyunu thursx 2 168 28/01/2020, Saat: 15:46
  Captain Tsubasa Rise of New Champions Gameplay thursx 0 90 25/01/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: thursx
  Captain Tsubasa (MCD) Jouhou/Info owarida14 22 5.284 27/11/2019, Saat: 05:07
  Captain Tsubasa Efsanenin Doğuşu Hikaru Matsuyama 16 2.299 23/11/2019, Saat: 23:57
Son Yorum: Bydigi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi