• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa: Dream Team Karakter Bannerları
Oyunun sitesinde dolaşırken, karakterler diye bir sekmede, oyuncuların görsellerini yaptıklarını gördüm. Dikkat ettiğimde bunların imzalar için çok uygun olabileceğini fark ettim. Her ne kadar benim favori karakterim aralarında olmasa da, diğer karakterlerin sevenleri kullansın diye buraya bırakıyorum.

Vb3bg8.png

Vb3fLU.png

Vb3wqH.png

Vb3dGI.png

Vb8Pbf.png

Vb8orG.png

Vb8EhS.png

Vb8R8b.png

Vb8Qqt.png

Vb85yP.png

Not: Konu için oyuna ait galeri forumu bulamadım. Yanlış yerdeyse taşırsınız. :)
uasDT6.png
Ben bu başlığı görmemişim. Yorgun Ancak genelde bu tarz durumlar benden değil siteden kaynaklanıyor. Bildiğim kadarıyla görüntülenmemiş mesajları gör gibi bir sekme, buton, araç vesair yok? 

Captain Tsubasa Dream Team görselleri denilmiş ama bu acaba hangi Dream Team oyununa ait; Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team mi yoksa Captain Tsubasa Tatakae Dream Team mi?  Mutlu Tahminim Tatakae Dream Team ama yine de emin olmak isterim.

Teşekkürler bu arada, tam imzalık görseller bunlar.
Mobil oyun olanın. :)

logo_tsubasa.png
uasDT6.png
Mobil deyince cep telefonuma baktım da bende de yüklüymüş bu oyun ve ne yazık ki öylece kaldı, zaman bulup da oynayamamışım, öyle ki ismini bile unutmuşum.  Yorgun

Neyse, o halde PC'de yeni bir klasör açıp bunları da oraya alıyorum.  Mutlu

戴きます。 Sağ

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa: Dream Team Futbolcu Görselleri ScoUnk 2 82 31/08/2020, Saat: 10:38
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Captain Tsubasa: Dream Team JairoM59 16 5.130 26/11/2019, Saat: 01:24
Son Yorum: TypeTsu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi