• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yapılmış en iyi 10 Tsubasa oyunu
Selamlar arkadaşlar bugün sizler için bana göre, yapılmış olan en iyi 10 tsubasa oyununu derledim.
iyi seyirler 
https://www.youtube.com/watch?v=zjMYT6MsSJw&t=4s
Videoyu izledim, ilk başta bir karışıklık mı olmuş ne? Sağ

Oyun zevklerimizin pek örtüşmediğini söyleyebilirim ama video izlenir, böyle devam!

Ve madem video bu, bir tartışma konusu başlatırsak fena olmaz. Mutlu

1. Captain Tsubasa 5 - Hasha no Shougou Campione
2. Captain Tsubasa 2 - Super Striker
3. Captain Tsubasa (Sega Mega-CD)
4. Captain Tsubasa 3 - Koutei no Chousen
5. Captain Tsubasa
6. Captain Tsubasa J - The Way to World Youth

Benim sıralamam bu. Diğer oyunları sıralamaya girebilecek kadar iyi görmedim. Dream Team'i bir ara denedim ve tat alamadım, Tsukorou da aynı şekilde ama onu kısa bir süre oynamıştım eskiden. Dil CT4 ise nezdimde bu dünya üzerindeki en iğrenç şeylerden biridir, ilk maç dışında oynamadım ve bana göre öyle bir oyun yok! Dil Rise of New Champions ise daha çıkmadığı için sıralamaya koymadıklarımdan. Diğer oyunları da oynamadım hiç.
Discord: owarida14#3381 "o14"
Benim için gelmiş geçmiş en başarılı Captain Tsubasa oyunu Captain Tsubasa 2 Super Striker ve öyle sanıyorum ki bu saatten sonra bu durum kolay kolay değişeceğe benzemiyor. Ancak ne yalan söyleyim, Captain Tsubasa Rise of New Champions son derece gelecek vaat eden bir oyuna benziyor. 

Bunun dışında sıralama yapmak değil belki ama oynadığım ve keyif aldığım CT oyunlarının yeri gelmişken isimlerini zikretmek isterim,
- Captain Tsubasa 5 Hasha no Shougou Campione
- Captain Tsubasa Tsukurou Dream Team
- Captain Tsubasa (Mega CD)
- Captain Tsubasa J The Way to World Youth
- Captain Tsubasa 4 Pro Rivals

Özellikle CT5, o çocukluğum atari salonlarını fazlasıyla anımsattığı için bende çok özel bir yer eden bir oyundur. 
Tsukurou Dream Team ise uzun yıllar gecemi gündüzümü vererek birçok arkadaşla birlikte keyif alarak oynadığım değişik tarzda bir oyun olması hasebiyle gönlümde yeri ayrıdır.

@owarida
Captain Tsubasa 4, ilk başlarda sıkıcı gelebilir ancak oyunu, senaryolarını anlayıp biraz şans tanıyınca aslında oldukça hoş bir oyun olduğunu anlıyor insan.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa Dream Team Japon Banner Part 2 Analiz thursx 1 225 20/06/2020, Saat: 06:31
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Captain Tsubasa Dream Team En güçlü yetenekler thursx 2 263 20/06/2020, Saat: 02:55
Son Yorum: thursx
  Captain Tsubasa'daki karakterlerin isimlerinin Roomaji karşılıkları Hikaru Matsuyama 3 367 01/06/2020, Saat: 23:07
Son Yorum: ScoUnk
  Captain Tsubasa'da en üzüldüğünüz anlar? ScoUnk 4 391 26/05/2020, Saat: 14:02
  Captain Tsubasa'da sevmediğiniz şeyler? ScoUnk 2 261 25/05/2020, Saat: 19:15

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi