• Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa: Rise of New Champions
Görünüşe göre çok büyük bir sıkıntı yaşamazsın gibi geliyor. Ama için rahat etmezse her zaman 2 saatten az oynadığın sürece 14 gün içerisinde Steam'de iade etme şansın var. Yine rahat etmezse korsan olarak indir, dene, kaldırıyorsa satın alırsın. :)
uasDT6.png
Bugün ilk 2 maçı deneyimleme şansım oldu.

Oyun gayet keyifli ve hikaye severler için bol bol konuşma var. Şimdilik BUG ile karşılaşmadım, ama BUG'ların çoğu zaten online moddaydı, oraya geçince tekrar yazarım. Şimdilik uyumaya gideceğim malesef, devamını sonra oynarız. Dil

-------------------------------------

Patch bilgilerinde Ootomo ve Hanawa maçları için zorluğun azaltıldığı söyleniyordu ama çok mu kolay olmuş acaba bilemedim.

Nankatsu 3-0 Ootomo (Taki-Izawa-Kisugi)
Nankatsu 1-0 Azumaichi (Kisugi)

Henüz gol yemedim rakipten. Normal zorlukta oynuyorum. Ne demişler? Easy erkek adama ters, Hard bizi bozar. Big Grin
uasDT6.png
(14/10/2020, Saat: 17:13)ScoUnk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyun Steam üzerinde %40 indirimle 150 TL oldu. İndirim bekleyenlerin dikkatine. İndirim 16 Ekim'e kadar sürecek.

https://store.steampowered.com/app/11635...Champions/

Aaaaaah! İndirimi kaçırdım ya la! ^_^ Yeniden indirime girer mi yoksa artık fiyat bu fiyat deyip almak mı lazım?
Alıntı:steam indirim dönemleri belli oldu.

steam cadılar bayramı indirimi aka steam halloween sale : 29 ekim - 2 kasım
steam sonbahar indirimi aka steam autumn sale: 25 kasım - 1 aralık
steam kış indirimi aka steam winter sale: 22 aralık - 5 ocak

Steam indirim dönemleri bunlar olacak. Ama indirime tekrar girer mi girmez mi bilmiyorum. Girebilir elbet, neden olmasın. Ama bunu öncesinden bilemiyoruz. :)
uasDT6.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa - Rise of New Champions Kadrolar ScoUnk 5 87 20/10/2020, Saat: 23:54
Son Yorum: ScoUnk
  Rise of New Champions Bütün Özel Yetenekler thursx 1 643 30/01/2020, Saat: 23:23
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Captain Tsubasa Rise of New Champions Gameplay thursx 0 415 25/01/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: thursx

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 9 Ziyaretçi