• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Birlikte CT2 oynayalım!
CT1 için yapmıştık bunu, CT2 için de yapalım.

15 tatilde etkinlik başlayacak. İlk tatil günü başlayacak ve 34 gün devam edecek.

Katılmak isteyenler elime mum diksin. Sağ

Konuyu bilerek erken açtım ki iştahınız kabarsın. Big Grin

Katılımcıların müsait olma durumuna göre başlangış tarihi 15 tatilin bir hafta öncesine de alınabilir.

Hepinizin katılımını bekliyorum Drink
Discord: owarida14#3381
İlk mumu ben dikiyorum. :)

Bu sefer tam bitireceğime garanti vermek istiyorum herkesin önünde hatta. Zaten tecrübemin olduğu bir oyun. Bitirebilirim.

Uzun lafın kısası; katılıyorum. Göz Kırpma
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
Favori oyunum olduğu için zamanım el verirse katılmak isterim. Ne zamandır oynamıyordum, güzel bir bahane olur benim için. Mutlu
Etkinlikte bulunacak isim sayısı 4 olmuş oldu böylece.

-Owarida
-nawaree
-Kjr Yağız (özelden konuşmuştuk)
-Hikaru-san

Beklediğim bir-iki kişi daha var. Eğlenceli olacağa benziyor Mutlu

Şu konuyu da açıklığa kavuşturalım. Etkinliğin 10 Ocak'ta mı yoksa 17 Ocak'ta mı başlaması size daha uygun? Yakın farklı bir tarih de söyleyebilirsiniz elbet, herkes için en uygunu bulmaya çalışıyorum. Mutlu
Valla çalışan kesimden olduğum için benim için bugün başlamak en güzeli. 
Bu arada bugün, yarın ve Perşembe günü izinliyim.  Sağ

Ancak çoğunluğun kararına uyum sağlarım.
Cuma günü başlıyoruz!

Edit: Soon bir-iki hafta zaten site olarak çok durgunuz, bu biraz hareketi artırır diye düşünüyorum Dil
Evet sınavlar falan derken 1-2 günde bir kez siteye girebiliyorum. Bende bunun için haber bekliyodum zaten. İyi oldu söylediğin. :)
Sao Paulo vs Fluminense

28' 40" - Tsubasa - Shoot
26' 40" - Tsubasa - Shoot
24' 00" - Amaral - Heading
19' 50" - Amaral - Heading
01' 40" - Amaral - Penalty Kick

15' 50" - Tsubasa - Drive Shoot
14' 30" - Tsubasa - Drive Shoot
12' 10" - Tsubasa - Drive Shoot
07' 10" - Gil - Heading
00' 00" - Amaral - Heading

Sao Paulo 10 - 0 Fluminense

Level Up:
Gil, Amaral, Tsubasa.

Memo:
zosaguzaka zayoinuba tesogukini hichibe
ぞさぐざか ざよいぬば
てそぐきに ひちべ

Maçtan önce Amaral ve Doutor'u forvete aldım. Turnuva süresince Gil, Amaral ve Doutor forvet üçlüm olacak. Saldırgan biriyim, n'apayım. :)

Şunu söylemem gerek, Fluminense ilk kez bu kadar iyi oynadı. İlk yarının yarısında ve ikinci yarıda topu ayaklarında tutmayı başardılar, Tsubasa'ya çalım attı biri, daha n'olsun! Through'lar, hava şutları ve köşe vuruşlarıyla geçti tüm maç. Dil Keşke atsalardı bir tane ya. Üzüldüm bak. Mutsuz
Sao Paolo vs Fluminense

29' 20'' - Tsubasa - Drive Shoot
20' 50'' - Gil - Volley
09' 30'' - Tahamata - Shoot
04' 00'' - No.9 - Heading
01' 40'' - Tsubasa - Overhead Kick

25' 20'' - Tsubasa - Drive Shoot

Sao Paolo 5-1 Fluminense

Level Up:
Renato, Tahamata, Gil, Tsubasa

Ben şu anda Türkçe rom'da oynadığım için şifre ve memo paylaşsam mı yoksa paylaşmasam mı diye düşündüm ve vermesem daha iyi, zaten herkes Japonca oynayacak diye düşündüm.

2. Yarı n'olduysa çok sakin geçti. Rakipten topu zar zor aldım. Bide rakipten gol yerken ne olduğunu anlamadım. Ceza sahasında bir karambole oluştu, art arda şutlar çektiler ve boş kaleye gol yedim.
Bir haftadır iş, ev, kurs ve en sonunda da sınavlar derken inanılmaz yoğundum. Neyse ki kimse Corinthians maçını oynamamış ya da paylaşmamız henüz bu vesileyle Fluminense maçımı paylaşarak etkinliğe dahil olayım.  Dil

Sao Paulo 11 - 0 Fluminense

Bu etkinlikle alakalı 2 şey söylemek istiyorum,

1. Captain Tsubasa'ya (NES) kıyasla çok daha zor bir oyun bizleri bekliyor bu nedenle bir önceki etkinlikten farklı olarak ilk yenilen kim olursa yenilmeyen birinin şifresinden devam etsin bence. Böylece yensek de yenilsek de sonuçları paylaşarak biraz daha farklı bir etkinlik geçirebiliriz diye düşünüyorum. 

2. Bu oyunla alakalı malumunuz bir analiz çalışması yapmıştık. Ben oyunu ne kadar iyi bilirse bilsin herkesin istifade edeceği, faydalanacağı bilgiler olduğunu düşünüyorum. Bu çalışmayı da her maç için okuyarak oynarsak hem bilgilerimiz tazelenmiş olur, hem de daha bilinçli bir şekilde oyunu oynamış oluruz diye düşünüyorum. 

Her ne kadar siz öğrenci arkadaşlar gibi 15 günlük tatilim olmasa da biz çalışanların da yıllık izinleri var ve sırf bu etkinliğe katılmak ve yeterince vakit ayırabilmek için 1 hafta yıllık izin aldım. Sizleri ne kadar seviyor ve CT'ye ne kadar değer veriyorum, görün, kıymetimi bilin.  Dil 

...

Herkese bol gollü güzel bir etkinlik geçirmesini diliyorum!

@owarida
Hırçın, agresif, ofansif oyun tarzını etkinlik boyunca sürdürmelisin, bu oyunda defansif oynamak ne yazık ki "kazandırmıyor".  Mutlu

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Takım Kaptanlarını birlikte belirleyelim [Captain Tsubasa 2 Super Striker] Hikaru Matsuyama 67 15.763 06/11/2019, Saat: 21:34
Son Yorum: Bydigi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi