• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
14 Aralık 2019 Sitenin Kapanması
Arkadaşlar, önemli bir şey söyleyeceğim, okuyun. Sitenin tasarımını değiştirdik, bir aksilik olmazsa bundan sonra bu tasarımla devam edeceğiz. Size düşen tek bir şey bulunuyor, profil fotoğrafınızı tekrar yüklemek. Çünkü profil fotoğraflarının boyutlarını arttırdık ama sunucuda tüm fotoğraflar eski kalitede kayıtlı. Bu yüzden fotoğraflarınız bulanık gözüküyor. Fotoğraflarınızı tekrar yükleyerek bunu giderebilirsiniz, artı olarak kullanacağınız fotoğrafı 1:1 olarak kırpmanızı tavsiye ederiz zira siz hangi en boy oranında yüklerseniz yükleyin 1:1 şekilde gözükecektir.

Ayriyeten bazı üyelerimizin(ve benim) karşılaştığı kullanıcı paneli seçeneklerinin durduk yere kapanması sorunu da çözülmüştür. İsteyenler tekrar kullanıcı paneli ayarlarına gidip dilediği gibi düzenleme yapabilir.

Bana PM gönderemediği için admin triplerine girdiğimi iddia eden SvChatos'a sesleniyorum, artık sorun kalmadı Big Grin
Ve bu sorundan mütevellit ihtiyacı olduğu vakit bana PM gönderemeyen üyelerden de tekrar özür dilerim.

Teşekkür özelliği de geri geldi, bol bol kullanalım! Mutlu

Temamız da artık göz kanatmıyor ve daha CT-vari bence Mutlu Birinci yaşımıza daha iyi bir HolyTsubasa ile giriyoruz, şerefe! Drink
Discord: owarida14#3381 "o14"
I do not know what to say to you
always
you are the best
Bazı eksikler var ama bunları da beraber çözeriz yoye
source.gif
güzel gözüküyor..hayırlı olsun..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi