• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhabalar
Arkadaşlar hepinize selamlar dilerim. Beni bilenler biliyor ama tanıtmakta fayda var. Adım Ozan yaşım 22 , *****'de olanlardan öncelikle tekrardan özür diliyorum. Özellikle Barış abi'den. Yepyeni bir sayfa açarak geldim. Elimden geldigince sizlere hertürlü konuda yardımcı olmaya çalışacagım.
Hoş geldin :)

Yeni sayfa hayırlara vesile olsun madem Dil
Discord: owarida14#3381 "o14"
hoşgeldin tekrardan..senin çok aktif bir kullanıcı olduğunu hatırlıyorum diğer siteden..
Seni o meşhur 'CT2 hack videolarınla' tanıyorum. Ve Barış Abi ile aranızda olan küçük husumetten de haberim var. Tam hangi konu ile alakalı bilmesem de yine CT2 hakkındaydı diye biliyorum. :)

Bu arada aramıza hoşgeldin. Umarım çoğu kişi gibi siteye gelip 5-10 dakika bakıp kaçanlardan olmassın. Göz Kırpma
Hoş geldin, eskiden olan eskide kalır. :)
JairoM59 | Super Striker | Hack | 2007 ~
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/dLJ7MZ.png[/img]
Hepinize teşekkür ederim ? şu sıralar yogun çalışıyorum ancak sitede aktif olacagım tabiki
Hoşgeldin, seni gormek guzel. Baris abiyle diyaloglariniza bu sitedeyken nedense guluyorum Big Grin
vNsykr.png
(09/12/2019, Saat: 14:22)junyusuf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldin, seni gormek guzel. Baris abiyle diyaloglariniza bu sitedeyken nedense guluyorum Big Grin

:)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhabalar Herkese 皇帝ルルシュ 4 2.111 15/08/2019, Saat: 00:47
Son Yorum: deltojo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi