• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa (Info)
Bu çalışmada Captain Tsubasa (NES) oyunu ile ilgili Koçlarımızın (Teknik Direktörler) bizlere rakiplerimiz hakkında verdikleri bilgi, taktik ve direktiflerin çevirilerini bulacaksınız. 

Bugünlük Nishikigaoka ile başladım. Mümkün mertebe en kısa zaman içerisinde bu çalışmayı tamamlamayı düşünüyorum.

Bu ilk oyunun oldukça kolay bu ilk maçı için Furuoya Kantoku'nun neler dediğini merak ediyorsanız başlık size hitap ediyor demektir, buyrun!!

Ek Dosyalar
.pdf   Captain Tsubasa [Info].pdf (Dosya Boyutu: 915,88 KB / İndirme Sayısı: 2)
Senin buna dair bir çalışman zaten vardı, hatırlıyorum.  Merak Hirado maçına kadar çevirmiştin hatta Furano ve sonrasındaki birkaç maçı da ben çevirmiştim yazın(Eve döneyim, hazine sandığı gelecek yine. Big Grin ).
Discord: owarida14#3381
Evet, bu konuyu neden tekrar açtın Mehmet Abi.

@owarida ben Touhou Gauken'e kadar çevirmişti diye biliyorum. :)
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
Flood olmaması adına yazdığım mesajı sildim, şimdi toptan cevap veriyorum.  Dil

@owarida
Ha bu arada sana pm atacaktım ancak sistem izin vermedi.

Öncelikle sanırım her ikiniz de tsubasatr.net'i takip ediyor olmalısınız çünkü aksi halde bu şekilde yanıtlar vermezdiniz. Takip ediyor olmanıza memnun oldum bu arada. Tüm CT siteleri kardeş olmalı bence.  Mutlu

Gelelim bu başlığı neden açtığıma,

1- Öncelikle tsubasatr.net'te iken açtığım bu başlığın üzerinden epey zaman geçti, belki 1 ya da 1,5 sene. Şu anda Japoncam çok daha iyi durumda ve bu nedenle çevirilere baştan başladım. 
2- Bilgisayarım çöktüğü için her şeyi yitirmiştim bu nedenle hayatımda temiz bir sayfa açmıştım.  Dil
3- En son Uruguay'da kalmıştım ve bitmemiş bir çalışmaydı bu defa sonlandırmayı düşünüyorum.

Captain Tsubasa (Analiz) çalışması için daha önce de dediğim gibi şuan (en azından kendi adıma) görsel materyal ve data toplama telaşesindeyim. Bu çalışmayı da bu çabanın bir parçası olarak görebilirsiniz.
nawaree'yi bilmiyorum ama ben takip etmiyorum. O başlığı açtığın zamanı hatırladığım için yazdım. Mutlu O sitenin artık takip edilecek bir yanının da kaldığını düşünmüyorum şahsen Dil Milletin gelip eski dosyaları indirmek için teşekkür spamladığı bir yer haline gelmiş. Ha ama hala ayda yılda bir guest olarak girer, eski mesajları okur nostalji yaparım. O siteyle ilişkim(daha doğrusu ilintim) bundan öteye geçmez sanırım. Dil

O zaman diğer takımları sabırsızlıkla bekliyorum. Mutlu
Ben tsubasa.tr sitesini takip etmiyorum ama çok nadirde olsa giriyorum ve burada bulamadığım şeylere bakıyorum o kadar yani takip ettiğim söylenemez.
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
Minamiuwa maçı için Koçumuz Furuoya'nın bizlere verdiği maç öncesi bilgiler Türkçeye çevrilmiştir. 

Takipte kalın.  Mutlu
Olmayan şeye nasıl dikkat edeceğiz Furuoya bey? Dil

Teşekkürler. Mutlu
eline sağlık..
@owarida
Olana zaten herkes dikkat eder maharet var olmayan şeylere karşı bile tetikte durmak, önlem alabilmek.  Dil

Şaka bir yana TECMO, mangada da yer alan ve kafa vuruşlarında etkili olan hatta yanlış hatırlamıyorsam Furano'ya kafa ile gol atan Takei karakteri üzerinde detaylı çalışmışlar ve bunun bir sonucu olarak da Diving Head eklemeyi uygun görmüşler ancak son anda koymayı unutmuşlar.  Mutlu

...

Güncelleme (29.11.2019)

Azumaichi çevrilmiştir!

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa (NES) [Analiz] Hikaru Matsuyama 5 101 06/07/2020, Saat: 11:16
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Captain Tsubasa [Ara Sahneler] Hikaru Matsuyama 8 1.662 30/05/2020, Saat: 15:06
  Captain Tsubasa [NES] Kullanım Kılavuzu (Türkçe!) Hikaru Matsuyama 38 2.178 16/05/2020, Saat: 09:10
  Captain Tsubasa (Analiz) owarida14 16 3.174 23/11/2019, Saat: 08:25
  Captain Tsubasa (NES) - Lineker (リネカー) [NONCANON Karakter İncelemesi] Retro Gamer 4 1.378 03/11/2019, Saat: 12:05
Son Yorum: Retro Gamer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi