• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa (Analiz)
Portekiz'de fark etmez tabii ama üç maçlık fark bir Arjantin için, bir Uruguay için çok büyük fark ediyor. Ama yine de elit olmayan takımlar için onuncu, elit takımlar için de on birinci sırada çıkıyormuş gibi düşünürsek daha güzel olacak. En kötü ihtimali düşünerek yazsak yeter bence anlayacağın Mutlu
Discord: owarida14#3381 "o14"
Bu arada tüm maçların şifreleri lazım olacak bize, bu nedenle şimdi ilk iş olarak bütün bu maçları açmamız gerekiyor,

Elit takımları zaten geçiyorum, onları her halükarda görüyoruz

İngiltere
Malezya
Belçika (bende var)
Kanada (senden almıştım şifresini)
Portekiz (bende var)
İspanya
Polonya

Şu diğer dördünün de şifreleri lazım. 

Kolları sıvayalım o halde.  Mutlu
Kolları sıvayalım derken bir daha mı oynayacağız oyunu ? Oynayacaksak bu sefer bitiririm öyle gelirim ona göre ha. Göz Kırpma
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
Bu defa oyun için değil de data toplamak için olacağından grup maçlarına kadar gelmemiz yeterli. İngiltere, Malezya, İspanya ve Polonya şifrelerini topladığımız anda çalışmada bir sonraki aşamaya geçebiliriz.
Ben Polonya dışındakileri sıcağı sıcağına göndereyim Mutlu

şifrelerin bazısı hatta senden Hikaru-san :)

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Discord: owarida14#3381 "o14"
Grup maçlarına kadar gelelim o zaman, bitirme işi başka zamana kalsın.

@owarida14 3. şifre hangi takıma ait, onu yazmamışsın da. :)
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
@owarida
Doğrudur, geçen onca süre zarfında o kadar çok sitede o kadar çok şey yazıldı çizildi ki artık hatırlamakta güçlük çekiyorum.  Mutlu

Pekala, o halde şöyle bir toparlayalım,

İngiltere (tamam)
Malezya (tamam)
Belçika (tamam)
Kanada (tamam)
Portekiz (tamam)
İspanya
Polonya

Evet, son 2 takım, bastıralım. İspanya ve Polonya'yı çıkarmayı başaranlar hemen şifreleri paylaşsın.  Dil

Aslında Touhou Koutoubu maçından sonra her defasında farklı takımlar çıksa işimiz çok daha kolay olurdu bu kısımda ancak ne yazık ki daha Nishikigaoka'dan itibaren kaderimiz çizilmiş.  Dil

@owarida
Ha bu arada nawaree'nin de dediği gibi üçüncü şifrenin hangi takım olduğunu belirtmemişsin, attachment falan bir şeyler yazıyor.  Mutlu Bu oyundaki şifreler de mübarek öylesine uzun ki inanın bazen yazarken hayattan soğuyorum.  Dil

Edit:
Üçüncü Şifre İspanya bu arada. Böylece geriye sadece Polonya kalmış oluyor.  Mutlu

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa (NES) [Analiz] Hikaru Matsuyama 6 226 14/07/2020, Saat: 02:08
Son Yorum: KepoOpetOzan
  Captain Tsubasa [Ara Sahneler] Hikaru Matsuyama 8 1.867 30/05/2020, Saat: 15:06
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Captain Tsubasa [NES] Kullanım Kılavuzu (Türkçe!) Hikaru Matsuyama 38 2.915 16/05/2020, Saat: 09:10
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Captain Tsubasa (Info) Hikaru Matsuyama 23 5.489 31/12/2019, Saat: 11:04
Son Yorum: owarida14
  Captain Tsubasa (NES) - Lineker (リネカー) [NONCANON Karakter İncelemesi] Retro Gamer 4 1.446 03/11/2019, Saat: 12:05
Son Yorum: Retro Gamer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi