Hangi Defense Type ile oynuyorsunuz?
Normal Type
14.29%
1
Press Type
42.86%
3
Counter Type
42.86%
3
7
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi savunma tipi ile oynamayı tercih ediyorsunuz?
Anket her ne kadar Captain Tsubasa III Koutei no Chousen için açılmış olsa da aslında birçok Captain Tsubasa oyunu için de geçerli bir durumdan bahsedeceğimiz için genel olarak cevap verebilirsiniz. Diğer bir deyişle bu ankete katılım için bu oyunu oynamış olmanız şart değil. 

Captain Tsubasa oyunlarında Defense Type denen bir kısım vardır ve burada, 

- Normal Type
- Press Type
- Counter Type

olmak üzere 3 seçenek bulunur. 

Maçlarınız sırasında hangisini tercih ederek oynuyorsunuz diye sorsam ne cevap verirsiniz?

...

Bu seçeneklerin ne anlam ifade ettiğini bilmeyenler için Captain Tsubasa III Koutei no Chousen için bizzat TECMO tarafından hazırlanmış kılavuzda yer alan ifadeleri sizler için büyük bir özveriyle Türkçeye çevirdim.  Mutlu  Dileyenler, merak edenler ekteki .pdf dosyasından bu çeviriyi de okuduktan sonra ankete katılabilirler.

Ek Dosyalar
.pdf   Defense Type.pdf (Dosya Boyutu: 180,07 KB / İndirme Sayısı: 7)
Çoğu zaman Counter Type oynamayı tercih ediyorum, kritik sayılabilecek maçlarda ise bu durum Press Type'a dönüyor.
JairoM59 | Super Striker | Hack | 2007 ~
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/dLJ7MZ.png[/img]
Her daim Counter Type ile oynarım ve bu değişmez, üç şekli de oyunu ilk oynadığımda denemiştim ve Counter Type ile kesinlikle daha rahat ediyorum. Mutlu Ayriyeten Counter Type'da defans oyuncularından özellikle 5 numaranın ataktaki etkinliği de işime yarıyor diyebilirim
Discord: owarida14#3381 "o14"
Ben yıllarca Captain Tsubasa 2 Super Striker oynarken bu kısımda yazanların ne işe yaradığını bilmez ancak pek merak ederdim. Bilmediğim şeyi pek kurcalamam, bu nedenle onca sene varsayılan haliyle yani Normal Type ile oynadım durdum. Yakın zamanda bu 3 seçeneğin ne anlama geldiğini öğrendikten sonra ise en faydalı bulduğum seçenek yine Normal Type olarak kalmaya devam etti. Ancak kimi durumlarda Press Type kullandığım da oluyor. 

Captain Tsubasa 2 Super Striker için 33 maçın tamamına yönelik bu savunma tiplerinden en ideali hangisidir şeklinde bir liste çıkarabilirim ancak madem ki anket Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen alt forumuna açılmış o halde bu oyundan bir örnek vereyim.

Amerika maçında FW Michael sürekli Dribble ile ilerleyip duruyor, işte bu gibi bir rakibe karşı Press Type ile savunma yapmak son derece faydalı oluyor.
Kalp-sevgi Counter Type Kalp-sevgi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hangi kulüp ile oynamaktan daha fazla keyif alıyorsunuz? Hikaru Matsuyama 10 2.673 04/11/2019, Saat: 19:14
Son Yorum: Retro Gamer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi