• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa Mega CD (SSS)
"Birlikte CT1 oynayalım"
"Birlikte CT2 oynayalım"

Şu iki konuyu inceleyebilirsin. Mutlu
Discord: owarida14#3381 "o14"
(26/02/2020, Saat: 21:00)owarida14 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "Birlikte CT1 oynayalım"
"Birlikte CT2 oynayalım"

Şu iki konuyu inceleyebilirsin. Mutlu

Evet o konulara bakmıştım gayet eğlenceli bir etkinlik.
(25/02/2020, Saat: 22:55)owarida14 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben bi' ara bu oyun için de bir etkinlik düzenlemeyi düşünüyorum. Etkinliğe katılmanı can-ı yürekten isterim. ^^

Bir ara da manga okumak üzerine bir etkinlik bekliyoruz sizlerden Owarida Bey. :)

Şöyle ilk seriden başlanıp, bölüm bölüm sohbeti yapılarak okuma etkinliği gerçekleşse çok hoş olur.
uasDT6.png
Neden olmasın? Mutlu

O zaman şey sorayım, sence günlük doz ne kadar olmalı? Kaç bölüm okuyabiliriz sence?
Discord: owarida14#3381 "o14"
(04/03/2020, Saat: 22:03)owarida14 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Neden olmasın? Mutlu

O zaman şey sorayım, sence günlük doz ne kadar olmalı? Kaç bölüm okuyabiliriz sence?

Bu oyundaki maç gibi olmayacağı için farklı bir yöntem izlenmeli bence.

Atıyorum ben oturdum ilk 10 bölümü okudum, sen geldin 15 bölüm okudun.

Ben geldim yazdım başına 10. bölüme kadar spoiler diye.

Altına değinmek istediğim, ilgimi çeken konuları yazdım, diğer kişiler katıldı. Atıyorum Tsubasa'nın bir hareketi hakkında görüş belirttim sadece 10 bölümde. Bu bile olabilir. Önemli olan okumaya teşvik ve aklımıza takılan, öğrenmek istediğimiz, anlamadığımız, tartışmaya açacağımız, ilgimizi çeken şeyleri konuşmak.
uasDT6.png
(09/11/2019, Saat: 20:37)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Captain Tsubasa (Mega CD) oyununa ilişkin benim gibi her başı sıkışanın konu açması yerine ortak bir yardım başlığı açılmasının daha uygun olacağını düşünerek bu başlığı açtım. Şayet benim gibi bu oyunla alakalı soru sormak isteyen, yardım almak isteyenler olursa lütfen ayrı başlıklar açıp forumu gereksiz yere işgal etmek yerine bu köşeyi kullanalım.

Şimdi gelelim benim sorunuma. Bu muhteşem oyunu açıp oynayayım dedim ve daha vira bismillah demişken,

OPTION kısmına girince

BGM ve
SE

sekmelerini gördüm ve haliyle benim gibi meraklı birisi için bu ikisi şu anda soru işaretleri yaratmış durumda. Bunlar nedir, ne işe yarar bilen var mı acaba?  Merak
BGM arka plan müziği SE ise ses efekti oluyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa (MCD) mediafire linki owarida14 17 5.898 07/07/2020, Saat: 11:22
Son Yorum: owarida14
  Captain Tsubasa (Sega CD) Açılış - TÜRKÇE ALTYAZILI knighTeen87 2 337 19/05/2020, Saat: 23:13
Son Yorum: JunSkywalker
  Captain Tsubasa (MCD) Jouhou/Info owarida14 22 9.639 27/11/2019, Saat: 05:07
Son Yorum: Hikaru Matsuyama

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi