• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa Mega CD (SSS)
Captain Tsubasa (Mega CD) oyununa ilişkin benim gibi her başı sıkışanın konu açması yerine ortak bir yardım başlığı açılmasının daha uygun olacağını düşünerek bu başlığı açtım. Şayet benim gibi bu oyunla alakalı soru sormak isteyen, yardım almak isteyenler olursa lütfen ayrı başlıklar açıp forumu gereksiz yere işgal etmek yerine bu köşeyi kullanalım.

Şimdi gelelim benim sorunuma. Bu muhteşem oyunu açıp oynayayım dedim ve daha vira bismillah demişken,

OPTION kısmına girince

BGM ve
SE

sekmelerini gördüm ve haliyle benim gibi meraklı birisi için bu ikisi şu anda soru işaretleri yaratmış durumda. Bunlar nedir, ne işe yarar bilen var mı acaba?  Merak

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

CT2'deki Super Hit Soccer Roman gibi bir işlev görüyor kendileri
Discord: owarida14#3381 "o14"
Allah Allah, sende nası böyle bir şey çıktı ki. Bende ilk oynadığımda çok kurcaladım ama böyle bir şeyle karşılaşmadım. Merak ettim de, nası bulduğunu söyler misin ? :)
Ekstra bir çaba sarf etmedim.  Dil

Oyuna başlayacağımız zaman 2 seçenek geliyor, üstteki START, alttaki OPTION.

Option'ı seçtiğimizde karşımıza çıkıyor.
Merhaba Captain Tsubasa (MCD) ile ufak dahi olsa bir bağ kurmuşluğu olmuşlar topluluğu.

Aslında genel bir soru bu, mobil veya bilgisayar fark etmez bildiğiniz güzel bir emülatör var mıdır Sega Mega CD için? Kega Fusion hariç, kendileri bir süreden sonra bilgisayara yanıt vermemeye başlıyor ayriyeten autosave de almıyor ne hikmetse. Merak Oyunda manuel olarak da save alamadığımız* için üzülüyorum, büzülüyorum. Mutsuz

*: Emülatörden slotlardan birine kaydetmemi önermeyin, zaten emülatör kaydıyla bitirdim ben oyunu. İstediğim şey allstar moduna girmek ama oyunu resetlemeden allstar moduna giremiyoruz maal'esef. Boş
Bunu bende aradım, bir kaç sitede vardı ama işe yaramadı. Mutsuz
(23/02/2020, Saat: 21:47)owarida14 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba Captain Tsubasa (MCD) ile ufak dahi olsa bir bağ kurmuşluğu olmuşlar topluluğu.

Aslında genel bir soru bu, mobil veya bilgisayar fark etmez bildiğiniz güzel bir emülatör var mıdır Sega Mega CD için? Kega Fusion hariç, kendileri bir süreden sonra bilgisayara yanıt vermemeye başlıyor ayriyeten autosave de almıyor ne hikmetse. Merak Oyunda manuel olarak da save alamadığımız* için üzülüyorum, büzülüyorum. Mutsuz

*: Emülatörden slotlardan birine kaydetmemi önermeyin, zaten emülatör kaydıyla bitirdim ben oyunu. İstediğim şey allstar moduna girmek ama oyunu resetlemeden allstar moduna giremiyoruz maal'esef. Boş

Bu oyun için kesinlikle Gens emülatörü tavsiye ederim.Tsubasa'nın en sevdiğim oyunudur.
@owarida
Sana özel mesaj ile derdine derman olacak paylaşımı birazdan yapacağım, hatta kal.  Dil
@Hikaru Matsuyama
Harikasın, sayende öfori yaşadım. Sağ ol. Mutlu

@Makoto Soda
Favori oyunun MCD mi? Bu sevindirici bir haber. Sen sanırım o zaman aramızda bu oyunu hatrı sayılır derecede bilen tek kişisin. Ben bi' ara bu oyun için de bir etkinlik düzenlemeyi düşünüyorum. Etkinliğe katılmanı can-ı yürekten isterim. Mutlu
(25/02/2020, Saat: 22:55)owarida14 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Hikaru Matsuyama
Harikasın, sayende öfori yaşadım. Sağ ol. Mutlu

@Makoto Soda
Favori oyunun MCD mi? Bu sevindirici bir haber. Sen sanırım o zaman aramızda bu oyunu hatrı sayılır derecede bilen tek kişisin. Ben bi' ara bu oyun için de bir etkinlik düzenlemeyi düşünüyorum. Etkinliğe katılmanı can-ı yürekten isterim. Mutlu

Merak ettim nasıl bir etkinlik ? Evet favorim oyunum Ct-2 kadar bitirmişliğim var.Ama sandığın gibi çok üst düzey bir bilgim yok yine de bir sorun olursa elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa (MCD) mediafire linki owarida14 17 5.898 07/07/2020, Saat: 11:22
Son Yorum: owarida14
  Captain Tsubasa (Sega CD) Açılış - TÜRKÇE ALTYAZILI knighTeen87 2 336 19/05/2020, Saat: 23:13
Son Yorum: JunSkywalker
  Captain Tsubasa (MCD) Jouhou/Info owarida14 22 9.638 27/11/2019, Saat: 05:07
Son Yorum: Hikaru Matsuyama

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi