Hangi kulüp ile oynamak hoşunuza gidiyor?
Sao Paulo FC (Tsubasa)
14.29%
1
Champs Elysées (Misaki & Napoléon)
28.57%
2
Mexico City (Hyuuga & Wakashimazu)
28.57%
2
York Shire (Matsuyama)
28.57%
2
Hamburg SV (Wakabayashi)
0%
0
7
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hangi kulüp ile oynamaktan daha fazla keyif alıyorsunuz?
Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen'in güzel yanlarından bir tanesi de değişik takımları kontrol etmemize imkan tanıyor olmasıdır. Captain Tsubasa ve Captain Tsubasa 2 Super Striker'da daha az sayıda takımı kontrol edebiliyorduk, mezkur bu iki oyunun halefi durumundaki Koutei no Chousen'de ise tam 5 farklı kulüp takımı ile oynama fırsatı ve güzelliği bizlere sunulmuş.

Peki siz bu 5 farklı kulüp takımından hangisi ile oynamaktan daha büyük keyif alıyorsunuz diye bir soru sorsam ne cevap verirsiniz.  Mutlu

Kısa Bilgilendirme:

- Sao Paulo FC (Tsubasa), Corinthians, Gremio ve Flamengo ile,
- Champs Elysées (Misaki ve Napoléon), Montmartre ile, 
- Mexico City (Hyuuga ve Wakashimazu), Monterrey ile,
- York Shire (Matsuyama), Manchester ile,
- Hmaburg SV (Wakabayashi), Bayern ile

karşılaşmalar yapmaktadır.
Champs Elysées kesinlikle Mutlu İçlerindeki en farklı ve ilgi çekici takım bence.
Discord: owarida14#3381 "o14"
Ben Mexico City seçerim o kesin. Bu ikili ile oynamak zevk veriyor bana nedense. Göz Kırpma
Benim seçimim benden beklenildiği şekilde York ShireDil

Matsuyama ile oynamak benim için harika bir duygu. Sanırım bu tür bir imkana bir de Captain Tsubasa (Mega CD) ve Captain Tsubasa 5 Hasha no Shougou Campione oyunlarında sahip olabiliyoruz. Matsuyama ile oynamak yeterince keyifli iken özellikle burada Nadare Kougeki'den faydalanabilmek çok daha güzel.  Drink Eagle Tackle da eklemeyi unutmamışlar sağolsunlar ve böylece Matsuyama bu oyunda hak ettiği değeri fazlasıyla almış. Bu şekilde benim favori Japon karakterim hem defansif hem ofansif olarak oyunu çift yönlü oynayabilir bir hale gelmiş. Tabi tüm bu saydıklarım haliyle Yorkshire ile oynamayı benim için son derece zevkli bir hale getiriyor.  Sağ

@owarida14
İkinci seçeneğimi de Champs Elysées'den yana kullandım. Misaki ve Napoléon her ne kadar birçoğumuza alakasız bir Combi gibi görünse de aslında mangada bir defaya mahsus verkaçlaşmıştıkları (bu nasıl kelime la böyle!) vardır.  Mutlu Bunu da bu oyuna son derece güzel uyarlamışlar ve sadece tek seferlik bunu kullanıyor bu ikisi. Ayrıca Napoléon çok sevdiğim bir karakter olduğu için onunla oynamak da son derece keyifli diyebilirim. 

...

Oynamaktan neredeyse beni nefret seviyesine getiren maç ise Hamburg VS Bayern. Bunun dışında Mexico City VS Monterrey maçını da oynarken hayattan soğuyorum.  Kızgın
kale sağlam golcumde var yani daha ne olsun.mexico:))
Kimsenin Sao Paulo FC'yi seçmemiş olması dikkatimi çekti, sanırım

- Ya Rio Cup Corinthians, Gremio ve Flamengo Super Striker'dan son derece tanıdık geldiği için birçoğumuzun gözünde pek bir esprisi olmayan ve tekerrür eden maçlar olduğu için
- Ya da millet yıllardır Tsubasa ile oynamaya öylesine kanmış doymuş ki farklılık aradığı için.  Dil
İkisi de. Mutlu
Ben ikinci seçenekten dolayı seçmedim. Haklısın tüm oyunlarda ilk olarak Tsubasa'nın takımını yönetiyoruz. Biraz değişiklik olsa zarar etmeyiz. :)
Aksine sadece CT5'te ilk olarak Nitta'nın takımını yönetiyorsun :')
Eee, onu unutmuşum evet biraz uzak kaldığım bir oyun diğerlerine göre çünkü

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa 3 - Kulüp Maçları deltojo 1 91 22/08/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Hangi savunma tipi ile oynamayı tercih ediyorsunuz? Hikaru Matsuyama 4 1.339 11/11/2019, Saat: 23:13
Son Yorum: Retro Gamer
  Kapelloman kanatta iken daha mı etkili olmaktadır? Hikaru Matsuyama 5 1.483 04/11/2019, Saat: 20:24
Son Yorum: deltojo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi