• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen [Info]
Güncellenen mesajın yeni mesaj olarak gözükmemesi üzücü. Ben User CP kısmından sık sık profil bilgilerimi güncelliyorum ancak elbette herkesin oradan girip de bu adam neler yapmış bir bakayım demesini beklemek çok gerçekçi olmaz.  Mutlu 

Konu Takip Yönetimi bu hususta derdimize derman olmaz mı ki acaba?  Merak

Arka arkaya mesaj atmak (flood) kesinlikle benim karşı olduğum bir şey, çok mecbur kalmadıkça bu tür bir davranışta bulunmamaya gayret gösteriyorum. Öte yandan haklısın, chat kısmına yazılabilir ancak o da bana yaptığım şeyi takip edin diye haber vermek gibi geldiğinden nasıl söylesem... hicap ederim yazmaya. 

...

Fransa ile 2 defa karşılaşıyoruz, bunların ilki bir hazırlık karşılaşması ve Pierre ile Napoléon forma giymediklerinden Eiffel Kougeki'yi de haliyle o ilk maçta göremiyoruz.  Mutlu

Çin ile ilgili Li Kardeşler'den ziyade GK Lu bence bu oyunda daha önemli bir şahsiyet iken onunla alakalı bir şeyler söylenmemiş olması bana da garip geldi açıkçası. 

Captain Tsubasa 2 Super Striker İngiltere'de Lorimer çok ön plandaydı ancak bu oyunda ise Robson çok daha etkili bir performans ortaya koyduğu için olsa gerek yalnızca ona ilişkin bilgi verilmiş ve uyarılarda bulunulmuş. Zaten oyunu açıp oynadığınızda çekinmeniz gereken esas ismin Robson olduğunu anlamanız fazla uzun sürmüyor.  Dil
Signature.jpg

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen [Senaryo] Hikaru Matsuyama 0 328 09/11/2019, Saat: 16:31
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Koutei no Chousen (jouhou) owarida14 5 984 04/11/2019, Saat: 21:44
Son Yorum: Retro Gamer
  1992 Yılına Ait Bir Captain Tsubasa 3: Koutei no Chousen Reklamı! Retro Gamer 1 607 25/08/2019, Saat: 19:45
  Captain Tsubasa 3: Koutei no Chousen'daki Bütün Rakip Takımlar Retro Gamer 1 829 22/06/2019, Saat: 07:34
  Captain Tsubasa 3: Koutei no Chousen Bütün Özel Oyuncular ve Hareketleri Retro Gamer 1 754 20/06/2019, Saat: 03:49
Son Yorum: Kjr Yağız

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi