• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen [Info]
Bu başlık altında Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen'deki Kantoku'nun (Koç/Teknik Direktör) MEETING ekranında iken rakip takım hakkında bizlere verdikleri Jouhou (Info/Bilgi) çevirilerini bulacaksınız. 

Corinthians

Roberto: "Maçı kazanmak için rakibi tanımak ve kendini tanımak önemlidir. Kaptan her zaman sakin bir şekilde takımına destek vermeli."

Champs Elysées

Koç: "Schester hafife alınmayacak bir rakiptir. Topla iken ona yaklaşmayın!!"

Ek Dosyalar
.pdf   Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen [Info].pdf (Dosya Boyutu: 649,02 KB / İndirme Sayısı: 14)
Harikasın Mehmet Abi. Bu bilgilerle site coşar. Göz Kırpma
[img=0x0]https://eksiup.com/p/kz185483b4j7[/img]
Ben Shinji'nin kaldığı yerden devam etmeyi planlamıştım ama zaten şu halimle ne kadar vakit ayırabildiğim ortada. Sabırsızlıkla diğer takımları bekliyorum. :)
Discord: owarida14#3381
Bence sen de çevirilerine devam etmelisin.  Göz Kırpma
Shinji'nin çalışmasından da haberdarım, o köşeyi epeydir güncellemedi. 

...

Biz olayımıza dönecek olursak Koçumuz Roberto'nun rakibimiz Corinthians hakkında neredeyse hiçbir bilgi vermediğini görüyoruz. Bu oyunda Rio Cup'ta Fluminense yok, daha doğru bir şekilde ifade edecek olursam, özel oyuncusu olmayan bir rakibi koymayı ve bu şekilde bir başlangıç yapmayı gereksiz görmüşler. Bu nedenle de Captain Tsubasa 2 Super Striker'daki ilk maç infosunun bir benzerini buradaki ilk maç olan Corinthians'ta görüyoruz.

Öte yandan yeni bir oyuna başladığımız için kendinizi ve rakibinizi tanıyın diyerek oyuna alışmaya çalışın diyor gibi geldi bana. Kaptan diyerek Tsubasa'ya özel atıfta bulunması da manidar, malum bu oyunda Tsubasa'nın Cyclone macerası devam ediyor. Çünkü dikkatli gözler Super Striker'daki Cyclone efsanesinin nihayete ermediğini fark etmiştir. 

...

Bakalım bizleri neler bekliyor, çeviriler arttıkça Koutei no Chousen'in hikayesi, senaryosu da daha bi' berraklaşacaktır.  Sağ

Güncelleme (29.10.2019)
Champs Elysées eklenmiştir. Bu kulübün Teknik Direktörünün ismini bilen var mı?  Merak
Koç Champs Elysees koçu ama bilgi verilen takım Montmartre olmasın? Mutlu
A, evet, ufak bir copy-past hatası yapmışım burada, uyardığın için teşekkür ederim.

Güncelleme (30.10.2019)

Monterrey Info eklenmiştir. Mexico City Koçunun da kim olduğu hakkında hiçbir bilgim yok.  Mutsuz

Güncelleme (02.11.2019)

Gremio Info eklenmiştir.

Güncelleme (03.11.2019)

Manchester Info eklenmiştir.
Gremio bilgi ekranında CT2'de bahsedildiği gibi bahsedilmiş Meao'dan ama Da Silva'dan neden bahsedilmemiş, aslında Meao'dan bile daha yüzeysel bahsetmişler, sadece 'hatasını kollayın' kısmı alınmış.

Bu oyunda herhalde bilgi ekranlarını aceleye getirmişler :S

Manchester United için ise verilen bilgi daha tatminkar, aslında iki takım birbirine oldukça benziyor, iki takımda da tek bir kontrol kulesi merkezli ataklar yapılıyor, iki as oyuncunun da defansif ve ofansif yönü sağlam.
Gremio özelinde CT2 VS CT3 Info yaptığımızda sırasıyla,

"Uruguay milli takım oyuncusu Da Silva Güney Amerika'ya has hız ile oynar. GK Meao'ya Drive Shoot işe yaramıyor ancak bir zayıf noktası olmalı. Kaleyi hedefleyin ve açığını bulmaya çalışın."

"GK Meao bu turnuvanın bir numaralı kalecisi. Hatasını kollayıp fırsattan istifade edin."

deniyor. 

Aslında Meao açısından bakıldığında CT3'te iade-i itibar yapılmış ve onun için Rio Cup'ın 1 numaralı kalecisi denilmiş. Gerçi bana göre CT2'de de Rio Cup'ın 1 numaralı kalecisidir ya neyse şimdi konumuz bu değil.  Mutlu Ancak öte yandan daha da güçlenen Da Silva'ya ilişkin tek kelime edilmemiş olması konusunda seninle hem fikirim. 

Seninle aynı görüşte olduğum bir diğer husus da Bilgi Ekranındaki datanın çok yüzeysel olduğu. Açıkçası ben sığlığı sadece Info kısmıyla sınırlı tutmuyorum. Ne zaman CT3'ü oynasam bir olmamışlık, aceleye getirilmişlik hissi uyanıyor bende. 
Özellikle Super Striker'ı baştan sona doya doya açıp oynayın ve üzerinden fazla zaman geçirmeden aynı şekilde bir de Koutei no Chousen'i oynayın, ne demek istediğimi çok daha iyi anlarsınız.

Güncelleme (04.11.2019)

Bayern Info eklenmiştir.

Güncelleme (06.11.2019)

Flamengo Info eklenmiştir.

Güncelleme (08.11.2019)

Hollanda Info eklenmiştir.

Güncelleme (09.11.2019)

Fransa Info eklenmiştir.

Güncelleme (11.11.2019)

Amerika Info eklenmiştir.

Güncelleme (12.11.2019)

Uruguay & Belçika Info eklenmiştir.

Güncelleme (13.11.2019)

Güney Kore Info eklenmiştir.

Güncelleme (14.11.2019)

Çin & İngiltere Info eklenmiştir.

Güncelleme (16.11.2019)

Amerika Info eklenmiştir.

Güncelleme (17.11.2019)

İtalya Info eklenmiştir.

Güncelleme (18.11.2019)

Arjantin Info eklenmiştir.

Güncelleme (19.11.2019)

Fransa Info eklenmiştir.

Güncelleme (20.11.2019)

Brezilya & Almanya Info eklenmiştir.
じょうほう (Info) yani Bilgi Ekranı çevirileri bugün itibariyle tamamlanmıştır. Eğer Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen ile ilgili doküman arşivlemek gibi bir tabiatınız var ise ilk mesaj ekindeki .pdf dosyasını kaydetmek isteyebilirsiniz.
Çok teşekkürler! Yorum yapmadan önce şu edit mevzusu hakkında bir şeyler söylemek istiyorum, Shinji'nin sistemi olan Tapatalk'ta ve birkaç tane daha sistemde bu modifikasyon mevcut ama MyBB'de yok maal'esef Mutsuz Ha alternatif çözüm var mı var, malumumuz, malumunuz site anasayfasında sohbet ekranı var, güncelleme yaptığında o sohbet kısmına buna dair bir mesaj yazabilirsin Mutlu Böylelikle üyelere daha rahat ulaşır aksi halde olacak iş değil yani :S Ben Kimler Çevrimiçi bölümünde gözüme çarparsa ancak ve ancak geliyordum.

+++

Şimdi ben yapmam gereken yorumları yapayım. Mutlu

Fransa'da Eiffel Kougeki'den bahsedilmemiş olması garip geldi ilk başta ama sanırım Fransa ile oynadığımız ilk maçta bu ikili yoktu değil mi? Merak Malum ben oyunu oynamadım Dil

L' Âme Carnèe CT3 ve CT4'te anlamadığım şekilde önem verilen bir oyuncuydu, Genç Yetenekmiş demek :)

Çin'de Lu denen bir adam vardı Mutsuz

İngiltere'de Lorimer'e değinilmemiş olması üzdü Mutsuz

Mikami gibi birinin ağzından 'Mihaeru ha kimyouna yatsu' sözcüğünün çıktığını duymak Dil

Tsubasa neden hala 'uzun şutlar işe yaramaz' demeye devam ediyor, takımın güveni kırılmasın diye mi? Big Grin 'Tüm takım Hyuuga ile bana pas verseniz yeter' dersen kimse karşı çıkmaz. Dil

Wakabayashi「Neo Fire Shot'u ben kesinlikle durduracağım!Sizler napıp edip lütfen Müller'e gol atın!

Bu lafın karşılığını verebiliyor mu oyunda merak ediyorum, aydınlatın lütfen Big Grin Ama diğer maçlarda soğukkanlı tavsiyeler verilirken bu maçta Wakabayashi'nin çıkıp bunu demesi o an oynuyor olsaydım heyecanımı arttırırdı. Drink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa 3 (SNES) - %50 İngilizce versiyonu knighTeen87 0 77 19/05/2020, Saat: 19:50
Son Yorum: knighTeen87
  Captain Tsubasa 3 Kitapçık - RAW ScoUnk 4 323 06/04/2020, Saat: 21:20
Son Yorum: ScoUnk
  Captain Tsubasa 3 Koutei no Chousen [Senaryo] Hikaru Matsuyama 0 590 09/11/2019, Saat: 16:31
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
  Koutei no Chousen (jouhou) owarida14 5 1.701 04/11/2019, Saat: 21:44
Son Yorum: Retro Gamer
  Captain Tsubasa 3: Koutei no Chousen [Hiç Yenilmeden] - TÜM BÖLÜMLER Retro Gamer 35 11.108 29/09/2019, Saat: 00:34
Son Yorum: Retro Gamer

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi