Türkçe MCD oyunu nasıl olur?
Harika olur!
60.00%
3
Olmasa da olur.
40.00%
2
5
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MCD'yi Türkçe oynamak?
Merhabalar. MCD başlıklarımı takip edenlerden af diliyorum, uzun bir süre boyunca güncelleme yapamadım. Elimde olan bir şey değildi ama yakın zamanda tekrar başlayacağım incelemelere ve çevirilere.
...
Asıl duyurum ise, MCD oyununa bir Türkçe versiyon kazandıracağım. CT1 çevirim gibi çok uğraşacağım bir şey olmayacak, salt oyuncu, takım ve teknik isimlerini yazacağım bir çalışma olacak yani sadece oyunu anlayarak oynamak için gerekenler. Pek tabii ayrıntılı bir dil hacki için vaktim yok. Fen lisesinde okuyorum + yapmam gereken farklı işler var anlayacağınız pek meşgul bir insanım :) Ama olabildiğince sizinle ve başlıklarımla da haşır neşir olacağım dediğim gibi. Anket var üstte, oylarsınız, seviliyorsunuz!
Discord: owarida14#3381 "o14"
Sen elinden ne geliyorsa onu yap, kalan kısımlar elbet bir şekilde halledilir. Mutlu
JairoM59 | Super Striker | Hack | 2007 ~
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/dLJ7MZ.png[/img]
Olmasa da olur'u işaretledim ankette. Lütfen yanlış anlama çabanı takdir ediyorum ancak ta orta okul yıllarımda Edebiyat hocamın kulakları çınlasın bir sözü vardı "Yarım Elma Tam Elma Değildir" diye, hayat düsturum olmuştur. Yarım yamalak olacağına varsın geç olsun bence.

Çünkü yaptığın çevirileri gördüm ve neler yapabileceklerini az çok kestirebiliyorum. Böylesine güzel bir oyun için çok daha kaliteli işler yapmak gerekir ve sende o potansiyel var. 

Tabi bu benim görüşüm, anket açmış görüş istemişsin yazayım istedim.  Mutlu
Seni kararın ama olur
@hikaru matsuyama

İlerleyen zamanlarda çalışmayı tamamlayabilirim neden olmasın, bunun amacı oyunu ilk kez oynayanlar için bir kolaylık olması. Senin için ve Retro için harika olacağını zaten düşünmemiştim çünkü siz zaten daha çok has versiyonu oynama taraftarısınız ama buz dağının bir de Eee bu Japonca, ben ne anlarım bundan? yüzü var. Mutlu

Tabii senin için olmasa da olur, senden bu cevabı beklemiyordum desem yalan olur :)
Discord: owarida14#3381 "o14"
Sen okuluna bak yani hack işleri bir kenarda kalsın , kaçmıyo yani elbet yapılır. Göz Kırpma Yani *Harika Olur dedim ama sen ona bakma

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa (Sega CD) Açılış - TÜRKÇE ALTYAZILI knighTeen87 2 335 19/05/2020, Saat: 23:13
Son Yorum: JunSkywalker

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi