• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CT3 Yorkshire vs. Manchester United
Şimdi size çok aptalca bir konu atacağım.

Ben bu başlıkta gördüğünüz maçı geçemiyorum. Şimdi büyük ihtimalle benim konu kastığımı yada şaka-maka yaptığımı sanıcaksınız ama evet , bu maçı gerçekten geçemiyorum. Yani o Kaltz denen herif bana 3-4 dakika da 2 gol attı 3 denemede hemde. Lütfen bana şu maç hakkında taktik verinde geçiyim , 2 dakika da Matsuyama'nın enerjisini Eagle Shoot ile bitirmekten bıktım. Orta sahadan vuruyorum 2 tanesi gol olmuyor zaten , üstüne üstlük Matsuyama'dan başka işe yarar adam da yok. E ben nasıl geçicem lanet maçı.

Vay halime ben bu halde nasıl Bayern maçını geçicem ki
Şimdi öncelikle, Captain Tsubasa 3: Koutei no Chousen oyununu hiç yenilmeden bitirmiş ve bayağı bir multiplayer maç atmış birisi olarak, Captain Tsubasa 3 Oyun Bölümü'nün bölüm yöneticiliğine sahibim. O yüzden sanırım bu sorunu cevaplamam gerekiyor... Öncelikle, senin problemlerin sanırsam Hermann Kaltz'ın aşırı aktif bir şekilde takımına gol yolunda yardımcı olması ve, Yorkshire kaptanı Hikaru Matsuyama'yı verimsiz kullanarak enerjisini tüketmen, üstüne bir de gol atamaman.. Sorunlar söylediğin kadarıyla bunlar. Şimdi ise gelelim çözüm yollarına. Kaltz aslında sana karşı biraz fazla aktif olmuş. Bende veya bir başkasında bu kadar aktif olmaz o adam. Olsa da gol atamaz kolay kolay. Lakin şunları bilmen lazım onun hakkında. Topu alırsa Matsuyama'nın Eagle Tackle'ı (ki o bile zor) dışında hiçbir kayma hamlesi veya bir başka hamle onun çalımını durduramaz. Sadece kaleciyle karşı karşıya çalım denerse Yorkshire kalecisi Thomas onu durdurabilir. Ve işin güzel yanı Kaltz kalecine çalım atma konusunda biraz takıntılı birisi. Kolay kolay şut çekmiyordu hatırladığım kadarıyla. Ama onun hakkında bilmen gereken son bir şey daha var. Şut çekerse büyük ihtimalle abanır ve ağları deler... Bu normal şutla abanma özelliği Franz Schester'de de var. Ve o da sıklıkla abanır. Lakin Schester Manchester United kadrosunda değil Allah'tan. Big Grin Kaltz şans eseri sende o kadar aktif olmuş. Normal oyuncularınla pas kesme veya blok yapıver karşılaşınca onunla. Çünkü özel çalımı olan Harinezumi Dribble çalımını zaten Eagle Tackle dışında durduramazsın Matsuyama'nın Eagle Shoot'luk enerjisi de lazım ama sana gol yolunda. O yüzden ne yapacaksın? :) Top Kaltz'a gelince normal oyuncularla pas kesme veya ceza sahasına yakınsa Kaltz blok yapacaksın. Kaleciyle 1e1'e girerse sıklıkla özel çalımını dener haberin olsun. Kaltz tamam herhalde.. Gelelim şimdi gol atmaya. Aslında normal adamların da bu maçta vole ve kafa şutlarıyla gol atabilir ama biraz güç. Gil'le Flamengo kalecisine atmak gibi işte biraz. Big Grin Her neyse, biz işimizi garantiye alarak Eagle Shoot ile şansımızı deneyeceğiz. Öncelikle, kalecinin üstüne çekmemeni öneririm o şutu. Çünkü bu CT2 değil. Orta sahadan bile çeksen inan kale dibinden daha garantidir (yani 1e1'den). Sen ceza sahasına yaklaş yaklaşabildiğin kadar. Çok çok zorlanıyorum diyorsan da dur kalk denen bir bug var... Big Grin Ama onu da kullanmak istemiyorum dersen yaklaş vur Eagle Shoot'u. Manchester United kalecisi genelde yakalama yaptığı için yer golü. Lakin Eagle Shoot'ta bu oyunun güçlü şutlarından bir tanesidir aslında. Çok iş yapar. Ha Eagle Shoot'u da spamlama tabii. 2 tane çekince zaman geçer biraz. Matsuyama'nın enerjisi çok önemli o maçta. Ha Eagle Shoot çekecek enerjin kalmazsa da 2 seçeneğin var o zaman. 1, Matsuyama ile Manchester United kalecisine çalım atmayı denemek. 2, Yorkshire'nin normal oyuncularıyla vole ve kafa denemeleri. Dediğim gibi, Gil'in CT2'de Flamengo kalecisine atma şansı olduğu kadar şansın var burada da düz oyuncularla. Ve son olarak ta şayet geçemezsen eğer hala, şuraya şu 2 tane videoyu bırakayım o zaman senin için en iyisi... Birisi sevgili Retro Gamer'ın (benim, heheh) hiç yenilmeden serisindeki videosu, diğeri ise SaitoGaming kanalının ekstra levelsiz CT3 serisinden bir Yorkshire V.S. Manchester United maçı videosu. Al bakalım hala geçemezsen.

Benim hiç yenilmeden serimdeki maç= https://www.youtube.com/watch?v=tmwEZmCMtE0
SaitoGaming'in ekstra levelsiz serisindeki maç= https://www.youtube.com/watch?v=OIOE6wnpTw8&t=59s
ohooo sen de matsu ceza sahasına yaklaşana kadar bekle eagle vur 100/85-90 gol zaten ki rakip her zaman atacak diye bir şey yok o maçı 3 defa oynadım biri 6-1 diğeri 7-1 diğeri de 6-0 bitti kaltzı 1-2 gol attıktan sonra matsuyama ile tut ilkinde otomatik geçse de diğerlerinde geçmesi baya zor veya matsu ile eagle spamlayıp gol atacağım dersen diğer kayması yüksek elemanları kullan
DkuN7EhXcAE0Se0.png?width=400&height=267
(25/09/2019, Saat: 23:20)RetroBasa41 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi öncelikle, Captain Tsubasa 3: Koutei no Chousen oyununu hiç yenilmeden bitirmiş ve bayağı bir multiplayer maç atmış birisi olarak, Captain Tsubasa 3 Oyun Bölümü'nün bölüm yöneticiliğine sahibim. O yüzden sanırım bu sorunu cevaplamam gerekiyor... Öncelikle, senin problemlerin sanırsam Hermann Kaltz'ın aşırı aktif bir şekilde takımına gol yolunda yardımcı olması ve, Yorkshire kaptanı Hikaru Matsuyama'yı verimsiz kullanarak enerjisini tüketmen, üstüne bir de gol atamaman.. Sorunlar söylediğin kadarıyla bunlar. Şimdi ise gelelim çözüm yollarına. Kaltz aslında sana karşı biraz fazla aktif olmuş. Bende veya bir başkasında bu kadar aktif olmaz o adam. Olsa da gol atamaz kolay kolay. Lakin şunları bilmen lazım onun hakkında. Topu alırsa Matsuyama'nın Eagle Tackle'ı (ki o bile zor) dışında hiçbir kayma hamlesi veya bir başka hamle onun çalımını durduramaz. Sadece kaleciyle karşı karşıya çalım denerse Yorkshire kalecisi Thomas onu durdurabilir. Ve işin güzel yanı Kaltz kalecine çalım atma konusunda biraz takıntılı birisi. Kolay kolay şut çekmiyordu hatırladığım kadarıyla. Ama onun hakkında bilmen gereken son bir şey daha var. Şut çekerse büyük ihtimalle abanır ve ağları deler... Bu normal şutla abanma özelliği Franz Schester'de de var. Ve o da sıklıkla abanır. Lakin Schester Manchester United kadrosunda değil Allah'tan. Big Grin Kaltz şans eseri sende o kadar aktif olmuş. Normal oyuncularınla pas kesme veya blok yapıver karşılaşınca onunla. Çünkü özel çalımı olan Harinezumi Dribble çalımını zaten Eagle Tackle dışında durduramazsın
Matsuyama'nın Eagle Shoot'luk enerjisi de lazım ama sana gol yolunda. O yüzden ne yapacaksın? :) Top Kaltz'a gelince normal oyuncularla pas kesme veya ceza sahasına yakınsa Kaltz blok yapacaksın. Kaleciyle 1e1'e girerse sıklıkla özel çalımını dener haberin olsun. Kaltz tamam herhalde.. Gelelim şimdi gol atmaya. Aslında normal adamların da bu maçta vole ve kafa şutlarıyla gol atabilir ama biraz güç. Gil'le Flamengo kalecisine atmak gibi işte biraz. Big Grin Her neyse, biz işimizi garantiye alarak Eagle Shoot ile şansımızı deneyeceğiz. Öncelikle, kalecinin üstüne çekmemeni öneririm o şutu. Çünkü bu CT2 değil. Orta sahadan bile çeksen inan kale dibinden daha garantidir (yani 1e1'den). Sen ceza sahasına yaklaş yaklaşabildiğin kadar. Çok çok zorlanıyorum diyorsan da dur kalk denen bir bug var... Big Grin Ama onu da kullanmak istemiyorum dersen yaklaş vur Eagle Shoot'u. Manchester United kalecisi genelde yakalama yaptığı için yer golü. Lakin Eagle Shoot'ta bu oyunun güçlü şutlarından bir tanesidir aslında. Çok iş yapar. Ha Eagle Shoot'u da spamlama tabii. 2 tane çekince zaman geçer biraz. Matsuyama'nın enerjisi çok önemli o maçta. Ha Eagle Shoot çekecek enerjin kalmazsa da 2 seçeneğin var o zaman. 1, Matsuyama ile Manchester United kalecisine çalım atmayı denemek. 2, Yorkshire'nin normal oyuncularıyla vole ve kafa denemeleri. Dediğim gibi, Gil'in CT2'de Flamengo kalecisine atma şansı olduğu kadar şansın var burada da düz oyuncularla. Ve son olarak ta şayet geçemezsen eğer hala, şuraya şu 2 tane videoyu bırakayım o zaman senin için en iyisi... Birisi sevgili Retro Gamer'ın (benim, heheh) hiç yenilmeden serisindeki videosu, diğeri ise SaitoGaming kanalının ekstra levelsiz CT3 serisinden bir Yorkshire V.S. Manchester United maçı videosu. Al bakalım hala geçemezsen.

Benim hiç yenilmeden serimdeki maç= https://www.youtube.com/watch?v=tmwEZmCMtE0
SaitoGaming'in ekstra levelsiz serisindeki maç= https://www.youtube.com/watch?v=OIOE6wnpTw8&t=59s

Sende o kadar aktif olmuş diyosun ama benim 3 maçımda da aynısı oldu yani bu bir şanssa milli piyango çıkardı herhalde . :p Senin dediğinden anladığım kadarıyla normal oyuncular ile kafa ve vole atarım diyorsun da ben rakip ceza sahasına şimdiye kadar ya 2 kere ya da 3 kere girmişimdir , onlarda da zaten gol şansı 0 denecek kadar az.
Yok arkadaş gerçekten olmuyo Thomas'a iyi kaleci dedin de orta sahadan morton'un golünü yedi. (Orta sahadan dediğim de ceza sahasından uzakta)

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi