• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa (MCD) mediafire linki
(08/09/2019, Saat: 17:05)ronaldo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: How do I run the game

This video would be helpful buddy. https://www.youtube.com/watch?v=tP-rNFQn1v8&t=76s
Where is the file hack Captain Tsubasa

I did not find the game file
This is other game, not Captain Tsubasa 2 hack.
Discord: owarida14#3381 "o14"
Bu oyunla ilgili bakınırken wiki sayfasında oyun hakkında Multiplayer yazdığını gördüm. Ben oyunu bitirirken Japonca olarak oynadığım için açıkçası aşırı hatırlamıyorum. Bu oyunun MP kısımları nasıl? CT3 gibi mi? Bununla ilgili video falan da bulamadım.

https://en.wikipedia.org/wiki/Captain_Ts...ideo_game)
uasDT6.png
Ben bu oyunu ilk defa *****.net'te gördüğüm sene -artık kimin Japoncası anlamaya yetti bilmiyorum- bir üye (ya da yöneticilerden biri) karşılıklı oynamanın da mümkün olduğunu söylemişti ancak devamı gelmedi bir türlü. 

Ben de açıkçası karşılıklı oynamaya çok meraklı birisi olmadığım için kurcalamamıştım. Yine de meraklı değilim ancak yakın zamanda oynamayı düşündüğüm* bu oyunla ilgili en azından ilgili kısımların gerekliyse çevirilerini yaparak multiplayer opsiyonu varsa, mümkünse bu konuda destek vermeye çalışırım.

* Son zamanlarda Captain Tsubasa 4 Pro Rivals oynuyorum.
Açılın, Admin-sama aydınlatmaya geldi. Dil

Multiplayer opsiyonu var. Ama CT3'teki gibi değil, önce chapter* seçiyoruz sonra da iki taraf takımlarını seçiyor. Sonra da takım seviyeleri, maç süresi gibi seçimleri yaptıktan sonra başlıyoruz. Üçüncü bir soru daha var default cevabı hiç değiştirmedim, Düşük seviye Japoncamla bunun CT4'teki kaptan opsiyonuna benzer bir şey olduğunu tahmin ediyorum. Bir de 1P vs CP seçeneği yok, All Star için iki oyuncu gerek.

*: Birkaç tane chapter var, Nankatsu-Shuutetsu bölümleri, Bölgesel turnuva, Ulusal turnuva, ortaokul bölümleri vs.
(19/04/2020, Saat: 21:44)owarida14 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir de 1P vs CP seçeneği yok, All Star için iki oyuncu gerek.

Nasıl yani? Şimdi chapter seç, 2 takımdan birini seç kısımlarını anladım. Ekstra bir de allstar maçı mı var?

@Hikaru Matsuyama
Ben de oynamaya meraklı değilim fakat bu biraz kendi nostaljiye dönme isteğimde yatıyor. Aslında bu oyunun MP kısmını araştırma sebebim şu.

Ben ufak çocukken bir tanıdığımızda SEGA konsol vardı. Bu SEGA konsolda bir futbol oyunu vardı. Karşılıklı oyuncu seçip takımımızı oluşturuyorduk, sonrası da Tsubasa'ya benzer şekilde güçlerin bulunduğu bir maç yapılıyordu.

Ben bu oyunun ne olduğunu merak ediyorum, zamanında ne oynuyorduk acaba diye. Bugüne kadar Captain Tsubasa olacağını hiç düşünmedim, çünkü o zamanlar da Tsubasa'yı biliyordum anlardım diye düşündüm. Ama belki de ben o zamanlar anlamamıştım, kim bilir?

O yüzden biraz da bu konuyu araştırmaya başladım.
uasDT6.png
@deltojo'nun isteğiyle konu linkini yeniledim, emülatörü Gens+ olarak değiştirdim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa Mega CD (SSS) Hikaru Matsuyama 15 3.975 01/07/2020, Saat: 20:33
Son Yorum: Makoto Soda
  Captain Tsubasa (Sega CD) Açılış - TÜRKÇE ALTYAZILI knighTeen87 2 335 19/05/2020, Saat: 23:13
Son Yorum: JunSkywalker
  Captain Tsubasa (MCD) Jouhou/Info owarida14 22 9.631 27/11/2019, Saat: 05:07
Son Yorum: Hikaru Matsuyama

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi