• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa (MCD) mediafire linki
Bu konuyu Hikaru Matsuyama için açıyorum. Aslında konuyu sabah açmayı planlıyordum ama upload edemedim bu yüzden gecikti, üzgünüm Boş Yine de beklemeye değer bir oyun bence Mutlu

Ben bu oyunu kartlı, dandik bir şey sanıyordum. Meğersem Eikou no Kiseki ile karıştırıyormuşum, ne büyük gaflet ama! Mutsuz

Oyun ta manganın başından, tsubasa ve wakabayashi'nin karşılaştığı zamandan başlıyor ve Touhou finaline dek sürüyor.

Oynamanızı şiddetle tavsiye ettiğim bir oyundur, yeni tanışmama rağmen en sevdiğim oyunlar arasında yerini aldı kendisi. Oynayın, oynatın, oynamayanla konuşmayın. Mutlu

https://www.mediafire.com/file/b3o7pzm9l...+.rar/file
Discord: owarida14#3381 "o14"
Ooo, şahsa ithafen açılmış bir başlık. En sevdiğim türden!  Drink

Yalnız dün sen Nishigaoka başlığını açınca ben de bu oyunun kompetanısın sanmıştım meğersem oyundan bihabermişsin.  Dil Ancak oynadıktan sonra oyuna bayılmana açıkçası hiç şaşırmadım çünkü ben de ilk oynadığımda çok etkilenmiştim. Bana göre Super Striker'dan sonra en başarılı Captain Tsubasa oyunudur. 

Yazık, bu oyunla ilgili bunca zaman henüz bir çalışma ortaya koyamadım.  -_- Ancak kesinlikle her zaman aklımın bir köşesinde yer tutan bir oyundur. 

Çok teşekkür ederim!

Edit: Tabi bir de sana zahmet olmazsa Config ayarlarını da yazarsan sevinirim. Amerika'yı yeniden keşfetmeyelim.  Mutlu
Hani emulator ile oynanıyor .
Admin'in verdiği linke tıkla ve indir. Kega Fusion Emulator'ü göreceksin. O emülatörde config ayarlarını yapınca oyun açılıyor.
Teşekkürler
Config ayarları: emülatörün klasöründe "bins" klasörü var. Oradaki us_scd1_9210.bin dosyasını kullanacaksınız, emülatörde Options'tan Set Config'e, oradan Sega CD sekmesine gelin ve USA bios kısmına o dosyayı seçin. İyi eğlenceler. Mutlu

Ah keşke daha önceden tanışaydım da daha önceden tanışsam şimdiye kompetanıydım herhalde. (': Oyunun ismini yanlış bilen kompetan da olmaz olsun bu arada. Big Grin

Oyunu oynadıkça da paylaşımlarda bulunacağım :)
Discord: owarida14#3381 "o14"
Oyunu oynayalı çok uzun zaman geçti ama, oynadığım zaman bitirme fırsatım olmamıştı. Hazır burada linki varken indirip sıfırdan başlayayım şuna.
Teşekkürler. Sağ
JairoM59 | Super Striker | Hack | 2007 ~
[img=0x0]https://i.hizliresim.com/dLJ7MZ.png[/img]
bu oyunu zamanında youtube dan izlemiştim ve beğenmiştim güzeldi ama link bulamadığım için hiç oynama şansı bulamamıştım sağol : )
DkuN7EhXcAE0Se0.png?width=400&height=267
Dün başladım oyuna biraz fazla cutscene olmasının dışında gayet oynanılabilir bir Tsu oyunu. Mutlu Ama tabii, emülatörü hızlandırıcam diye reset attım yanlışlıkla... Ama bu 3. maçın yazısı çıktıktan ve ara sahnedeyken yaşandı. O yüzden auto save aldığını umut ediyorum oyunun! xD
How do I run the game

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa Mega CD (SSS) Hikaru Matsuyama 15 3.991 01/07/2020, Saat: 20:33
Son Yorum: Makoto Soda
  Captain Tsubasa (Sega CD) Açılış - TÜRKÇE ALTYAZILI knighTeen87 2 338 19/05/2020, Saat: 23:13
Son Yorum: JunSkywalker
  Captain Tsubasa (MCD) Jouhou/Info owarida14 22 9.639 27/11/2019, Saat: 05:07
Son Yorum: Hikaru Matsuyama

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi