• Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa (MCD) Jouhou/Info
Captain Tsubasa (MCD) Jouhou
--------------------
owarida14'ten okurlara
MCD oyununu kısa bir süre önce oynayıp çok etkilendim. Bu başlığı başta öylesine açmıştım ama şu anda bir yandan da Jouhou kısımlarını ve diğer dikkate değer şeyleri çevirerek Japoncamı geliştirmeyi amaçlıyorum. Başlığı takip ederseniz çok sevinirim. Belirli bir düzenim yok ama günde 1 takım atıyorum genelde. İsteyen herkes ismimi(Onur Akdeniz) ve nickimi(owarida14) belirttiği sürece çevirilerimden yararlanabilir. Çevirilerimin kusursuz olduğunu tabii ki de iddia edemem. Yanlış veya saçma bulduğunuz kısımlar olursa lütfen benimle iletişime geçin.
--------------------
Nishigaoka:
Shuutetsu İlkokulu:
Fuji SC:
Hamana FC:
Shimada İlkokulu:
Oosu SS:
Musashi middle school:
Discord: owarida14#3381 "o14"
Nakayama ile Nishio burdamıymış yaa .
Aaa ellerine sağlık, ne kadar hoş bir başlık olmuş. Urabe'nin tipine hastayım ya, tam bir varoşların çocuğu görüntüsü var, çok seviyorum onu. O nedenle Urabe'nin kaptanlığını yaptığı her iki takım da favori takımlarım arasındadır. 

Bu oyunu çok severim ancak paylaşımınla ne kadar uzun zamandır oynamadığımı fark ettim.   Kızgın 
Bu arada yanlış bilmiyorsam Oyunun doğru ismi Captain Tsubasa [Mega CD] olacak.  Merak

...

Eğer bu oyundaki diğer kulüpler için de benzer başlıklar açma düşüncen varsa, hepsini toplayıp tek başlık altında açmanı isterim. Derli toplu çok harika bir başlık olur, bu oyundaki kulüpler ve oyuncular için de her zaman başvurabileceğimiz güzel bir kaynak kazanmış olur site.

Kolay gelsin!

Edit: Jouhou (Info) kısmını eklemen de güzel olmuş, emeğine sağlık. Devamını beklemek en tabi hakkımız.  Mutlu
Shuutetsu için kadro ve jouhou eklenmiştir. Mutlu
Ufaktan ufaktan ilgimi çekmiyor değil.. :)
@Admin-san

Tebrik ederim, Shuutetsu için yapmış olduğun çeviriler bayağı sağlam olmuş.  Göz Kırpma

Yalnızca son cümleyi düzeltmek isterim müsaadenle,

今日の対向戦は精いっぱいお前達の力を出してこい。(Kyou no taikousen ha seiippai omaetachi no chikara wo dashite koi.) Bugünkü karşılaşmada tüm gücünüzü ortaya koyun

Şeklinde daha doğru olacaktır. "Bugünkü karşılaşma/maç" kısmını hepten atlamışsın, ayrıca iyi şanslar filan da dilenmemiş. Bol şanslar deseler tabi iyi olurmuş.  Dil

ごくろう!!  Mutlu

Bir sonraki takımı sabırsızlıkla bekliyorum. Ellerine emeğine sağlık.
@owarida14 sen de ben de oyunu adam akıllı öğrenince bir multiplayer maç atarız! :)
Japonca öğrenirken çevremde Japonca bilgisi olan kişilerin olmasına seviniyorum aslında, birisi de CT sever ise tadından yenmiyor. Mutlu Teşekkür ederim yardımların için. Yavaş yavaş hatalarım da azalacak diye umuyorum.

Retro, çok hoş olur. Mutlu
Fuji SC için jouhou eklenmiştir. Baş ağrısından muzdarip olduğum ve tembelliğimin tuttuğu şu günlerde çeviriyle uğreşmak kafamı dağıtıyor, ondan hızlıyım :)
Valla' tebrik ederim, baş ağrısı ve tembelliğe rağmen oldukça iyi bir işçilik çıkarmışsın. Müdahale edip de düzeltecek yer bulamadım.  Dil Bence sende yabancı dillere karşı gizli bir yetenek olabilir, üzerine gitmeli ve bu konuda kendini geliştirmelisin.  Göz Kırpma

Sayende ben de yeni bir tamlama öğrenmiş oldum, ひとしあい ひとしあい, bunu daha önce görmemiştim. İyi oldu. 

ありがとう!

...

Bir şeyler yazacaktım ancak bu oyunu ilk defa oynadığın için spoiler dahi vermek ve heyecanı, sürprizi kaçırmak istemiyorum. Belki sonra...

Edit: Ha bu arada oyunu ben de oynamayı çok istiyorum ancak şu an ne yazık ki bunun için vaktim yok sadece oyunu açayım istedim, ancak bu defa da Tam Ekran yapamıyorum.  Merak

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Captain Tsubasa (MCD) mediafire linki owarida14 17 6.159 07/07/2020, Saat: 11:22
Son Yorum: owarida14
  Captain Tsubasa Mega CD (SSS) Hikaru Matsuyama 15 4.139 01/07/2020, Saat: 20:33
Son Yorum: Makoto Soda
  Captain Tsubasa (Sega CD) Açılış - TÜRKÇE ALTYAZILI knighTeen87 2 370 19/05/2020, Saat: 23:13
Son Yorum: JunSkywalker

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi